ღAllgirlsღ
Cum va imbracati la scoala? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Cum va imbracati la scoala? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Cum va imbracati la scoala?

In jos 
+3
tokio_hotelista_12
Barbie :*
Hypnosis
7 participanți
AutorMesaj
Hypnosis
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Hypnosis


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 26
Location : Somewhere
Bani : 275
Data de inscriere : 02/09/2010

Cum va imbracati la scoala? Empty
MesajSubiect: Cum va imbracati la scoala?   Cum va imbracati la scoala? EmptyLun Sept 12, 2011 5:07 am

Ce ati purtat in prima zi de scoala si ce ati vrea sa purtati zilele urmatoare?
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Cum va imbracati la scoala? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va imbracati la scoala?   Cum va imbracati la scoala? EmptyMar Sept 13, 2011 6:52 am

Eu am fost in jeansi, cizme si un maieu gri
Da tare am eu impresia ca toticul asta mai este
Sus In jos
tokio_hotelista_12
-None
-None
tokio_hotelista_12


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 24
Location : pe bloc sarind!
Bani : 9
Data de inscriere : 24/09/2011

Cum va imbracati la scoala? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va imbracati la scoala?   Cum va imbracati la scoala? EmptySam Sept 24, 2011 9:12 pm

eu am blugii mei stramti albastrii ,tenesii de la leonardo (sunt unii alb cu negru) si de obicei un tricou negru cu sau fara model
Sus In jos
Vanilla Joy
ßõþöç
ßõþöç
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 31
Bani : 37
Data de inscriere : 17/10/2011

Cum va imbracati la scoala? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va imbracati la scoala?   Cum va imbracati la scoala? EmptyMar Oct 18, 2011 12:10 am

Ma imbrac normal, stilul meu, comod... nu suport tipele care se maimutaresc sau vin imbracate zici ca merg in club, vai sa imi asortez unghiile cu esarfa, vai pantofii nu merg cu bluza...mi se face mila de bietele fete pentru ca sunt prea influentate si nu mai au personalitatea lor, dar ma si amuza, unele zici ca sunt secretare =]]]]
Sus In jos
Polluted Soul
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Polluted Soul


Numarul mesajelor : 285
Varsta : 29
Bani : 364
Data de inscriere : 23/07/2010

Cum va imbracati la scoala? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va imbracati la scoala?   Cum va imbracati la scoala? EmptyMar Iul 10, 2012 5:49 pm

de obicei iau ce îmi cade în mână din dulap:-? mi-e prea lene dimineaţa să stau să aleg haine n stuff....plus că nu-s genu să mă trezeesc la 5 dimineaţa ca să arăt "impecabil" la şcoală
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

Cum va imbracati la scoala? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va imbracati la scoala?   Cum va imbracati la scoala? EmptyMar Iul 10, 2012 8:08 pm

Si eu ce-mi cade la mana. Tot asa, la 6:15 nu prea vad pana nu ies de la dus. Ideea este ca vreau sa fie cat mai subtire.
Sus In jos
Inque~
ßõþöç
ßõþöç
Inque~


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 30
Location : Yaoiland
Bani : 79
Data de inscriere : 11/07/2011

Cum va imbracati la scoala? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va imbracati la scoala?   Cum va imbracati la scoala? EmptyMar Iul 10, 2012 10:10 pm

Noi in a 11-a si a 12-a am purtat uniforma. -..- Deci camasa alba, cravata mov (bine ca mi-am luat din aia de baieti, ca a fetelor era un lila scarbos) si in rest, ce vrem. Dar in ultimele 2-3 luni de liceu nu am mai purtat-o, am venit imbracata cu ce gaseam prin dulap si imi statea bine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum va imbracati la scoala? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va imbracati la scoala?   Cum va imbracati la scoala? Empty

Sus In jos
 
Cum va imbracati la scoala?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Scoala!
» La ce scoala sunteti ?
» Rechizite pt scoala
» Prima zi de scoala ...
» Vacante de scoala & Co

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | Arta, Cultura si Timp liber | Hobbiuri | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente