ღAllgirlsღ
Petrecere De Halloween ! 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Petrecere De Halloween ! 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Petrecere De Halloween !

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptyJoi Oct 06, 2011 9:02 am

Ca si in anii trecuti , am tinut neaparat sa fiu prima care aranjeaza si decoreaza sala de festivitati pentru a sarbatori cu celelalte prietenele ale mele Halloween`ul .
Iau o carpa din dulap si incep sa sterg praful de pe mesele din mijlocul salii .
" Pfuu " - ma gandesc , " n`a mai intrat nimeni aici de la petrecere de Paste " .

[ Important !
Anul acesta costumul este obligatoriu , si`l puteti face si singure , am in aceasta sala tot ce trebuie . Si sper ca ma voi distra si mai mult ca de Craciun cu voi . De asemenea , membrul care posteaza cel mai mult la rubrica RPG va primi o medalie la sfarsitul anului . ]

Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptyJoi Oct 06, 2011 9:12 am

Intru in sala de festivitati.
-Salut, Alice! ma gandeam eu ca te gasesc aici. Astazi imi pare rau dar nu ii pot folosi magia sa te ajut. Am facut-o de oaie si m fost pedepsita de matusi. Am magi suspendata 24 de ore.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptyJoi Oct 06, 2011 9:17 am

- Doar stii ca-mi plac la nebunie petrecerile . Mai ales cele in care va pot speria . Ai propuneri pentru filme ? Eu am cumparat Scream 4 , a aparut recent . Ce zici ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptyVin Oct 07, 2011 4:44 am

-E bun dar as mai adauga inca cateva. Si ma gandeam la Seed of Chucky, Saw V si Lumea de dincolo.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptyVin Oct 07, 2011 8:58 am

- Da , dar am putea face un film aici cu ajutorul puterilor tale magice . Sa aiba un scenariu dragut , cu cativa tineri , tu sau eu personajul principal ..
Zambesc continuand sa sterg praful .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptyVin Oct 07, 2011 9:53 am

-Sigur, daca imi vor Reveni puterile pana la inceputul petrecerii. Uite ma gandeam la ceva.
Va trebui doar sa te gansdesti la film cum vei sa fie, a ai scenariul in gand si dupa ce eu rostesc vraja, tu spui ideea principala a filmului in timp ce te gandesti la intreg scenariul, apoi upa ce eu voi spune Hocus pocus, vraja ne va arunca in realitatea paralela a altei realitati paralele. E un pic mai complex de expliat dar voi incerca sa iti explic.
Universul este de fapt un multivers cu miliarde si miliarde de realitati paralele. Practic fiecare decizie posibila a noastra creaza zeci de astfel de realitati, de dimensiuni paralele. De ex intr-o realitate poti fi pictor, in alta poti fi medic, in alta poti fi politist, etc. Cand noi luam o decizie, universul analizeaza decizia si creaza cae o realitate paralelela pentru fiecare solutie posibila. Avand in vedere ca sunt 6 miliarde de oameni plus alt miliarde care au murit deja dar si-ai lasa amprenta, prin deciziile lor, rezulta in total ca sunt in jur de cateva sute de chintilioane de universuri paralele, avand in vedere ca aceste universuri paralele raman vesnice.
Intr-un univers paralel poti fi regizoare de film si actrit in acelasi timp a unui film care in realitatea in care traim acum e doar in capul tau, in realitatea in care esti regizoare, filmul deja s-a lansat. Iar intr-o alta subralitate esti personaj a filmului din ralitatea in care esti regiozoare. Ei bine, vraja ne v duce exact in acea subrealitate paralela in care suntem personaje.
Stiu ca e cam cimplicat si nu ma astept ca tu sa fi inteles prea mult din ce am explicat.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptySam Oct 08, 2011 6:40 am

- Interesant , am inteles cat-de-cat . Dar eu as vrea sa facem filmul atunci cand vor aparea si alte fete si sa le punem personaje , ca in filmul nostru sa nu fim doar noi doua . Ce zici ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptySam Oct 08, 2011 7:28 am

-Da, asa ma gandem si eu sa fim mai multe. Si ma gndeam ca ar trebui ca filmul nostru sa fie gen horror si totdaa cu ematica de Halloween. Aica actiunea sa se petreaca intr-o noapte de Hallowen. Si pentru mai multe sperieturi ma gandeam sa invit cativa vampiri, cativa zombi si cateva fantome la petrecerea noastra din film.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptySam Oct 08, 2011 8:34 am

- Si vom avea efecte speciale sau vampirii chiar ne vor musca de gat ? Poti face si acest lucru cu ajutorul puterilor tale ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptySam Oct 08, 2011 8:43 am

-Ma pot intelege cu vampirii. Doar sa se prefaca si in schimb vor primi sange de om. O chestie totui nu o pot intelege. Vampirii de ce atca in padure pe oamenii intarziati sau noaptea in cartierele neumblate in loc s se faca utli si sa ucida criminalii periculosi? Ar puta si ei sa se fca utili sa urmareasca ziarele politiei, cazurile de evadati, cele de urmariti general periculosi si sa i atace pe acestia decat pe oamenii nevnovati. Ar putea sa devina si ei un fel de justitiari ai noptii.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptySam Oct 08, 2011 9:44 pm

- Sau ar putea fura sange de la spital . Ar fi mult mai bine asa , desi cred ca le face placere sa-si bage coltii ascutiti in pielea frageda a gatului oamenilor . Am auzit ca numai cu o tepusa in inima ii poti omora .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptyDum Oct 09, 2011 2:09 am

-Si eu am auzit chestia asta. Dar mai e ceva. Arintaria de exemplu le induce o stare de lesin. Si ma gandesc ca politia si asa sta degeaba si nu face mai nimic sau in caz ca face ceva birocratia cercetarii lor e destul de mare si pana ajung sa identifice politistii infractorii, ei sunt departe i de negasiot. Pe cand daca ar fi vampiri politisti ei nu ar avea nevoie de prea mult timp. Ar fi fost acuzati infractorii pe baza de urme si simtul mirosului si nu s-ar fi putut ascunde nici in gaura de sarpe. Ma tot intreb cum a fi fost sa existe vampiri pe post de politisti si varcolaci pe post de caini politisti si legea martiala in vigoare. Probabil daca ar fi fost asa, rata infractionalitatii ar fi fost 0%. Oare un asfel de scenariu ar fi bun pentru un film horor? Adica actiunea sa se petreaca intr-o astfel de lume dominata de legea martiala? Si politistii sa fie creaturi ale noptii?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptyDum Oct 09, 2011 7:03 am

- Ar fi interesant sa se petreaca actiunea intr`o casa parasita sau intr`un cimitir , sau am putea face chiar aici , ca sa nu parem ca copiem celelalte filme horror . Si cati vampiri aducem ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptyDum Oct 09, 2011 7:28 am

-Bine, atunci o sa fie aici actiunea filmului si eu invit 5. Sper ca cei 5 sa nu isi adica si alti prieteni sa ne trezim invadati de vampiri.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptyLun Oct 10, 2011 9:13 am

- Sper si eu , dar poate mai vin si alte fete la petrecere ca sa ne ajute . Ce zici sa dai cu aspiratorul ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptyLun Oct 10, 2011 9:38 am

-Bine, spun eu si scot aspiratorul de la locul lui si incep sa aspir prin sala de petrecere.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptyMier Oct 12, 2011 8:53 am

- Si cine zici sa vina si sa cante la petrecerea noastra ? Vrei trupe rock sau ii pot invita pe preferatii mei , Coldplay . Stii , i`ai putea hipnotiza ca sa vina gratis la concert si poate sa`mi ofere Chris Martin un pupic .
Rosesc .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptyLun Oct 17, 2011 7:10 am

-Ei bine cred ca as putea. Asta bineinteles daca nu au vreun concert in alta parte taman atunci. Nu vreau sa dau peste cap planurile lor si sa dezamagesc mii de fani. Ar rebui s vedem daca au su nu vreun concert. Daca nu au, fii sigura ca le fac rost. Da voi folosi o vraja ce are legatura cu hipnoza. Pai mie imi place rock iar ei canta alernative rock deci si ei imi plac.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptyLun Oct 17, 2011 8:54 pm

Imi scot htc`ul si ma uit pe site`ul lor oficial , iar mai apoi la data concertelor .. 31 octombrie ..
- Nu au planuit nimic ! strig eu bucuroasa si ii arat ecranul Sanarei , in caz ca nu ma credea .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptyMier Oct 19, 2011 6:32 am

-Atunci e ok. Haide cu mine sa iti arat cum ii vrajesc. Spun u si o duc pe Alice intr-o camera la fel de intnecata ca cea in care se developeaza filmele. Acolo dar o luminita foarte slaba. Insa in loc sa fie un bec mic de culoare rosie, era o sfera de energie magica ce lumina pe rand in toate culorile curcubeului. In mijlocul camerei era o masa rotunda care pe mijlocul ei avea un glob magic de cristal. Ma asez pe scaun si imi pun mainile deasupra globului incercand sa fa niste semne ca si cum l-as mangaia in timp ce rostsc vraja:
Ini mini fair-play display arata-mi ce fac acum Coldplay. Hocus Pocus! Spun eu.
Aparura imaginea celor de la Coldplay care faceau repetitii intr-un studio.
Asez apoi 3 lumanari colorate in jurul globului in forma de triunghi echilateral pe care le aprind cu degetul meu la o simpla atingere pe fitil. Apoi in timp ce globul arata imaginea lor in direct si lumanarile ardeau rostesc vraja:
-In mini, din negura cea departata, o pe tine spirit al dorintelor, te invoc, vrand nevrand adu-i pe Coldplay aici in noaptea de Haloween. Hocus Pocus. Rostesc eu. Din aer se forma un nor de ceat ce intra prin gloul de cristal transpoerandu-se instantaneu in stdioul celor de la Cold play si amestecandu-se cu fumul e la aparatele de fum dupa care ceata magica intrara prin nasurile celor de la Coldplay.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptyMier Oct 19, 2011 10:43 pm

Ma uit fascinata la ceea ce facea Sanara , uitandu-ma la expresia fetei lui Chris Martin , care le spune celorlalti membri ai trupei :
- Haide sa repetam mai bine melodia noastra noua , Paradise .
- De ce , intreaba basistul .
- Pai e buna melodia si ... asa mi-a venit acum .
O intreb pe Sanara :
- Pot sa vorbesc cu ei ? si fac o fata de catelus .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptyJoi Oct 20, 2011 4:22 am

-Sigur. Acest Glob Magic functioneaza si pe post de telefon cu videoconferinta.
Ating globul magic cu degetul aratator al mainii drepte, chiar in var (polul nord) al globului magic, apoi cu mana dreapta m fac ca ridic un reeptor invizibil apoi acest gest facu sa sune telefonul lor din sala de repetitii iar centralistul de acolo raspunse.
-Alo, aici studioul de inregistrari, Music Mix. Cu cine doriti?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptyVin Oct 21, 2011 7:29 am

- Cu Chris Martin , spun eu entuziasmata .
- Imediat , raspunde vocea .
Astept ceva timp , dar Chris nu raspunde . O intreb apoi pe Sanara :
- Ce s`a intamplat ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptyVin Oct 21, 2011 9:46 am

-Probabil ca se codeste sa raspunda fiindca apelul de pe Globul Magic nu are numar. Adica lor nu le arata numarul apelantului.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! EmptyLun Oct 24, 2011 9:06 am

- Alo ? Raspunde insfarsit Chris .
- Salut , Chris , vroiam sa te intreb doar ce planuri ai pentru data de 31 octombrie .
- Umm , pai chiar nimic important , e halloween-ul si cred ca ma voi duce acasa .
- Dar daca apare un concert neprogramat dintr-o data ?
- Pai l-asi face cu mare placere , oricum trebuie sa ne promovam noul album .Tu esti o fana , nu ?L-ai cumparat de pe net ? Azi , pe 24 a aparut .
- Sigur ca l am cumparat . Melodia mea preferata e paradise . Auzi ? Poti veni in orasul nostru pentru un concert de halloween ?
- Normal . Hai ca mai vorbim , little robot
- Hehe , cel din videoul talk . Pa .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Petrecere De Halloween ! Empty
MesajSubiect: Re: Petrecere De Halloween !   Petrecere De Halloween ! Empty

Sus In jos
 
Petrecere De Halloween !
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Petrecerea de halloween
» Machiaj de petrecere
» O alta petrecere la piscina
» Eh...Ca de Halloween^^
» Halloween :S

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Separeu de sarbatori :: Separeu de Halloween-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente