ღAllgirlsღ
Luna plina +18 PRIVAT cu Lethal 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Luna plina +18 PRIVAT cu Lethal 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Luna plina +18 PRIVAT cu Lethal

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Vanilla Joy
ßõþöç
ßõþöç
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 31
Bani : 37
Data de inscriere : 17/10/2011

Luna plina +18 PRIVAT cu Lethal Empty
MesajSubiect: Luna plina +18 PRIVAT cu Lethal   Luna plina +18 PRIVAT cu Lethal EmptyLun Oct 17, 2011 9:25 am

Era noapte, trecut de ora 12. Stateam inclinata pe o cripta din cimitir si priveam spre cer. Luna era asa frumoasa si plina incat imi dadea fiori, fiori reci pe intreg corpul, el tresarind la fiecare adiere usoara de vara. Si cate'o frunza se mai desprinde din copac, acela ce sta singur langa capela, uitat parca langa morti.
Ma intind incet peste cripta, despart mainile si inchid ochii, ma simt ca intr'o transa, simt si vad ca sunt acolo....in cosmarul din Raccon City....
-"Ah, ce dezastru.."
Mii de ganduri imi trec prin minte.
-"Leon..."
Imi amintesc, era si el, am reusit impreuna...impreuna!
Inchid iar ochii, de data aceasta ma concentrez pe ceva frumos...
-La naiba !
Am strigat de nervi.
Sus In jos
Lethal
ßõþöç
ßõþöç
Lethal


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 29
Bani : 22
Data de inscriere : 17/10/2011

Luna plina +18 PRIVAT cu Lethal Empty
MesajSubiect: Re: Luna plina +18 PRIVAT cu Lethal   Luna plina +18 PRIVAT cu Lethal EmptyLun Oct 17, 2011 9:42 am

-Ma-ntreb carei categorii sunt incluse si crimele tale mortuare, 'la naiba' sau canibalistice?
Mi-am pus bratele pe piatra funerara simtind racoarea lui octombrie pana-n ultima celula. I-am zambit privindu-i spatele arcuind, abia obsevabil in atata noapte similara cu oribilitatile ei.
Ii studiasem dosarul indeamanuntit si ii stiam placerile sadice. Probabil ca Claire, deci, era la acea ora inspre a-si satsface dorintele animalice, ca-n orice noapte, caci eram convinsa ca era o adevarata necrofila pe langa celelalte acuze pe care i le-as fi putut oricand proba. Marindu-mi ochii am inceput sa-i examinez pozitia mainilor: pana in acel moment de actualittate bratele sale stateau departe de organele unei raposat.
-Trebuie sa vorbim, i-am spus aproape soptind si-mi simteam fluxul constiintei cat mai dens.
M-am pozitionat in fata sa simtindu-mi catarama curelei cum imi intra-n abdomen.
Sus In jos
Vanilla Joy
ßõþöç
ßõþöç
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 31
Bani : 37
Data de inscriere : 17/10/2011

Luna plina +18 PRIVAT cu Lethal Empty
MesajSubiect: Re: Luna plina +18 PRIVAT cu Lethal   Luna plina +18 PRIVAT cu Lethal EmptyMar Oct 18, 2011 11:41 pm

-Nu stiu cine esti si ce vrei don'soara, dar spune... ai venit sa ma arestezi? Am facut ceva ilegal? Hahaha.
Un raset sadic se auzi in tot cimitirul.
-Ti se pare ca par o delicventa? Sau ce? Sa iti spun eu ceva, imi cami ocupi locul si imi iei din timpul acordat relaxarii, ciudato!
O priveam cu greu, becul de pe drum nedandu'mi vizibilitatea necesara. O vedeam precum o femeie zombi. CU siguranta ascunde ceva chipul ei. O fi o obsedata de filme cu politisti. Patetic.
-Si apropo, nu crezi ca stai cam aproape de mine?
Sus In jos
Lethal
ßõþöç
ßõþöç
Lethal


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 29
Bani : 22
Data de inscriere : 17/10/2011

Luna plina +18 PRIVAT cu Lethal Empty
MesajSubiect: Re: Luna plina +18 PRIVAT cu Lethal   Luna plina +18 PRIVAT cu Lethal EmptyMier Oct 19, 2011 8:53 am

Mi-am scos legitimatia si aproape ca i-am bagat-o pe gat:
-Acum fa-o pe fata cuminte!
I-am zis fara a-mi misca vreun muschi de pe fata.
-Nu-mi plac prelungirile, iar cum tu singura ai idee de ce faci am sa trec direct la subiect: ce legatura aveai cu Lindsday Cromwell?
Parea mai degraba un SF degradant. Mi-am bagat inapoi legitimatia in buzunarul de la spate, mereu era aceeasi poveste: te face nebun si te ia la control de acte, de parca tu insati ai fi criminala. Insa asta era un farmec al meseriei, pe care cu timpul il asimilai chiar cu rutina.
I-am privit ochii aprinsi, luciosi in noapte.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Luna plina +18 PRIVAT cu Lethal Empty
MesajSubiect: Re: Luna plina +18 PRIVAT cu Lethal   Luna plina +18 PRIVAT cu Lethal Empty

Sus In jos
 
Luna plina +18 PRIVAT cu Lethal
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Luna Decembrie
» Surprize pentru luna mai .
» Mini miss luna iulie
» Lady Gaga va concerta in Bucuresti in luna iulie (zvon)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Cimitir-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente