ღAllgirlsღ
Converse AllStar 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Converse AllStar 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Converse AllStar

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Converse AllStar Empty
MesajSubiect: Converse AllStar   Converse AllStar EmptySam Ian 07, 2012 10:31 am

Converse AllStar Converse+All-Star+Black+1949
Poate unele dintre voi ati auzit de aceasta marca , ei au magazine si in Romania .
Converse sunt foarte populari prin steaua brodata pe papucii din diferite serii . De asemenea , produc tenisi si adidasi de mult timp .
Va intereseaza achizitionarea acestor tenisi ?
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

Converse AllStar Empty
MesajSubiect: Re: Converse AllStar   Converse AllStar EmptySam Ian 07, 2012 11:58 am

Am 3 perechi. Sunt mai mult decat geniali xD
Ii poti asorta la rochite de vara si arata atat de bine. Ii ador <3
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Converse AllStar Empty
MesajSubiect: Re: Converse AllStar   Converse AllStar EmptyMar Mar 27, 2012 5:21 am

Sunt faini dar nu totii si permit :) pentru ca ei variaza intre 3 milioane si - 6 milioane si nu toata lumea ar da pe ei atat. Pentru ca nu este decat o panza :-j, eu am 2 perechi si niste skateri de la ei ... :)
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

Converse AllStar Empty
MesajSubiect: Re: Converse AllStar   Converse AllStar EmptyJoi Apr 19, 2012 2:49 am

^ Eu am avut o data noroc. Nu e o rusine sa incerci la Second-uri. Eu am prins o pereche noua cu 96 de lei. <3
Sus In jos
Locust
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Locust


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 26
Bani : 189
Data de inscriere : 10/01/2012

Converse AllStar Empty
MesajSubiect: Re: Converse AllStar   Converse AllStar EmptyDum Iun 03, 2012 8:00 pm

Sunt superbe, vreau şi eu!
Sus In jos
Lithium.
ßõþöç
ßõþöç
Lithium.


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 25
Location : Zalau/Salaj
Bani : 75
Data de inscriere : 28/06/2012

Converse AllStar Empty
MesajSubiect: Re: Converse AllStar   Converse AllStar EmptyDum Iul 01, 2012 2:10 am

Si eu am avut, pe alb - s-au rupt ca am umblat toata vara trecuta cu ei, pe rosu - s-au deslipit ca am umblat toamna pe ploaie si la inceutul iernii cand era putina zapada si urmeaza sa-mi iau pe verde. Sau imi iau o pereche de Etnies sau DC in locul lor :-?
Inca nu stiu sigur, dar iubesc firma aceasta de papuci <3
Sus In jos
Continut sponsorizat





Converse AllStar Empty
MesajSubiect: Re: Converse AllStar   Converse AllStar Empty

Sus In jos
 
Converse AllStar
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente