ღAllgirlsღ
Ultimul film vazut 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Ultimul film vazut 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Ultimul film vazut

In jos 
+4
Annie
Chocolate gone Mad
Free_Dreamerxd
Nirvana.
8 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Ultimul film vazut Empty
MesajSubiect: Ultimul film vazut   Ultimul film vazut EmptyMar Mai 19, 2009 7:29 pm

Care a fost ultimul film pe care l-ati vazut? V-a impresionat sau v-a dezamagit?
Adaugati trailer ca sa ne impartasiti si noua cateva scene din film . Se gaseste le Youtube .
Sus In jos
Free_Dreamerxd
ßõþöç
ßõþöç
Free_Dreamerxd


Numarul mesajelor : 51
Varsta : 26
Location : pe o picatura de ploaie
Bani : 60
Data de inscriere : 20/06/2009

Ultimul film vazut Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut   Ultimul film vazut EmptyMar Iun 30, 2009 10:27 pm

Daddy day care este ultimul film pe care la-m vizionat. Il puteti descarca de pe internet
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Ultimul film vazut Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut   Ultimul film vazut EmptyVin Iul 10, 2009 12:22 am

utimul film pe care mil amintesc a fost weekend cu mama e cam dramatic si cam dur filmu ca toate filmele romanesti nu va sfatuiesc sa il vedeti.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Ultimul film vazut Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut   Ultimul film vazut EmptyVin Iul 10, 2009 12:26 am

da alea romanesti sunt vechi si plictisitoare
iar cele noi sunt vai bde capul lor ...
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Ultimul film vazut Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut   Ultimul film vazut EmptyVin Iul 10, 2009 12:39 am

sunt vai de capul lor cu premii si nominalizari la cannes si la alte festivaluri de film ?! sunt doar diferite , foarte diferite de cele cu care ne-am obisnuit.... si sunt destul de greu de inteles de persoanele care traiesc in puf si nu ai nici o tangenta cu viata reala.
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Ultimul film vazut Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut   Ultimul film vazut EmptyJoi Aug 06, 2009 12:15 am

Eu am vazut un film care se numea "DIMINEATA MORTILOR",a fost un film Horror si de groaza!Erau niste oameni care au luat un virus care se transmitea la oameni si oamenii aceia mureau si se trezeau morti fiind si omorau alti oamenii,iar la umomend dat ce pot sa spun...S-a intmplat sa mai ramana doar 5 oamenii care au rusit sa scape si sa mearag cu o barca pe aa si candd au ajuns inapoi pe uscat in alta tara,acolo eau si acolo monstrii si i-au omorat si pe ei!
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Ultimul film vazut Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut   Ultimul film vazut EmptyJoi Aug 06, 2009 12:18 am

Voi la ce vati mai uitat!Eu sunt fan al filmelor:
Horror,
Romantice,
Comedii

Astea imi plac mie cel mai mult!
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Ultimul film vazut Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut   Ultimul film vazut EmptySam Dec 12, 2009 2:03 am

Omg , am vazut asa de multe filme ... nu pot sa le enumar pe toate .
Ultimul film vazut este scary moovie ( a fost foarte haios ) :AA:
Sus In jos
Criminal.Mind
ßõþöç
ßõþöç
Criminal.Mind


Numarul mesajelor : 91
Varsta : 28
Location : Temeschwar
Bani : 68
Data de inscriere : 29/10/2009

Ultimul film vazut Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut   Ultimul film vazut EmptySam Dec 12, 2009 3:21 am

Ultimul film vazut a fost azi XD...Nu stiu cum se numeste ^^"...Dar a fost ceva emotionant cu un pui de urs a carui mama a murit si dupa aia si-a facut un prieten,un urs mai mare care a fost impuscat in laba stanga de braconier/vanatori dar n-a murit.Ma rog,puiul de urs a fost prins de acei vanatori insa i-au dat drumul caci dupa cum spunea la sfarsitul filmului "Cele mai tari senzatii nu sunt atunci cand omori,ci cand lasi in viata."Dar filmul a fost frumos chiar daca mi-era somn(cu patura pe mine asa stand comod in fotoliu cum sa nu-mi fie somn ? :AA: )
Sus In jos
Devy
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Devy


Numarul mesajelor : 104
Varsta : 27
Bani : 102
Data de inscriere : 20/09/2009

Ultimul film vazut Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut   Ultimul film vazut EmptySam Dec 12, 2009 3:42 am

Nu-mi aduc bine aminte rade cu lacrimi
Cred ca The Orphan.
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Ultimul film vazut Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut   Ultimul film vazut EmptyDum Dec 13, 2009 1:38 am

ultimul film pe care l-am vazut a fost aseara pe acasa tv st trinians
Sus In jos
bybuletss
ßõþöç
ßõþöç
bybuletss


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 100
Bani : 27
Data de inscriere : 12/12/2009

Ultimul film vazut Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut   Ultimul film vazut EmptyDum Dec 13, 2009 2:13 am

Mom and dad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ultimul film vazut Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut   Ultimul film vazut Empty

Sus In jos
 
Ultimul film vazut
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Un film la 12 noaptea
» Film allgirls 2 !
» Un film de groaza
» Jocul Intrebarilor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente