ღAllgirlsღ
Biografie One Direction !  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Biografie One Direction !  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Biografie One Direction !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Biografie One Direction !  Empty
MesajSubiect: Biografie One Direction !    Biografie One Direction !  EmptyDum Feb 19, 2012 4:35 am

Biografie One Direction !  4538285501

One direction este o trupa formata din 5 baieti : Liam Payne , Louis Tomlinson , Niall Horan , Zayn Malik si Harry Styles . Trupa s-a format la X Factor din Anglia , atunci cand juriul a ales sa formeze 2 grupuri , in loc sa dea afara concurenti . One Direction au profitat de ocazie si au reusit sa castige concursul !
Primul lor single , What makes you beautiful a avut mare succes , ajungand pe locul 1 in Uk Top 40 si mentinandu-se sus pentru multe saptamani ! De asemenea si al doilea lor single , One Thing se bucura de succes !

biografie originala Allgirls !


P.s - mie nu imi place trupa ;|
Sus In jos
Electra :3
ßõþöç
ßõþöç
Electra :3


Numarul mesajelor : 33
Varsta : 27
Location : Potato World <3
Bani : 37
Data de inscriere : 07/07/2012

Biografie One Direction !  Empty
MesajSubiect: Re: Biografie One Direction !    Biografie One Direction !  EmptyDum Iul 08, 2012 7:21 am

Ouu :"> Mare mare fana.
I love you Harry rade cu lacrimi :X .
Totusi oricat ar zice lumea ca sunt dosar niste comerciali tacaniti si niste baieti cu faima urcata la cap, eu tot nu cred. Tot pe a mea o tine. :)
Sus In jos
 
Biografie One Direction !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Biografie Example
» Biografie Take That
» Biografie - Jay-z
» Biografie Jay-Z
» Biografie Ke$ha

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica :: Biografiile vedetelor-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente