ღAllgirlsღ
Test : Cum te comporti cu prietenele tale ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Test : Cum te comporti cu prietenele tale ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Test : Cum te comporti cu prietenele tale ?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Test : Cum te comporti cu prietenele tale ? Empty
MesajSubiect: Test : Cum te comporti cu prietenele tale ?   Test : Cum te comporti cu prietenele tale ? EmptyJoi Mar 01, 2012 11:46 pm

Am facut un nou test care sper sa aiba succes la fel ca si celelalte .
Sa incepem :)

1. Prietenii tai te cheama la piscina dar parintii tai nu te lasa sa iesi pana cand nu-ti faci curat in camera . Cum procedezi ?
a ) Mi-e prea lene sa-mi fac curat in camera , ii aman .
b ) Incerc sa o conving pe mama sa ma lase fara sa fac curat in camera .
c ) Imi fac curat in camera si ies cu prietenele mei .

2. Una dintre prietenele tale cele mai bune are un prieten si nu prea te mai baga in seama . Ce sfaturi ii dai ?
a ) Nu o sfatuiesc ! Ea a ales sa faca asta .
b ) O salut si incerc sa vorbesc cu ea .
c ) O sun iar daca nu-mi raspunde ii scriu pe mess ca prietenul ei o s-o paraseasca iar ea va ramane singura daca continua sa-si ignore prietenii .

3. Prietena ta ti-a facut o faza naspa : ti-a patat tricoul preferat . Ce-i zici ?
a ) Wei , proasto , fix tricoul asta ti-ai gasit sa-l patezi ?
b ) O patez de asemenea .
c ) Rad pentru hazlia intamplare si ma gandesc ca prietenia este de 1000 x mai pretioasa decat un tricou .

4. Ce alegi dintre cel mai dragut tip din scoala si prietena ta ?
a ) Baiatul , normal
b ) Le combin pe amandoua !
c ) Prietena , baietii pot astepta .


REZULTATE :
Majoritatea A - Nu esti o prietena adevarata ! Daca continui astfel vei ramane fara prieteni iar toata lumea te va considera o ciudata .
Majoriatatea B - Te intelegi bine si cu prietena ta , dar uneori intervin si alte lucruri care va fac sa va certati . Ai grija sa nu scapati lucrurile de sub control !
Majoritatea C - Esti o prietena loiala ! Prietena ta ar trebui sa se considere foarte norocoasa ca te are langa ea , numai ca simtindu-se prea bine s-ar putea sa-ti faca niste chestii urate .
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Test : Cum te comporti cu prietenele tale ? Empty
MesajSubiect: Re: Test : Cum te comporti cu prietenele tale ?   Test : Cum te comporti cu prietenele tale ? EmptyVin Mar 02, 2012 11:19 pm

mi-a iesit majoritatea B ..

fain testul Very Happy
Sus In jos
elenaroxana
ßõþöç
ßõþöç
elenaroxana


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 35
Bani : 54
Data de inscriere : 19/07/2013

Test : Cum te comporti cu prietenele tale ? Empty
MesajSubiect: Re: Test : Cum te comporti cu prietenele tale ?   Test : Cum te comporti cu prietenele tale ? EmptyVin Iul 19, 2013 12:24 am

Te intelegi bine si cu prietena ta , dar uneori intervin si alte lucruri care va fac sa va certati . Ai grija sa nu scapati lucrurile de sub control !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Test : Cum te comporti cu prietenele tale ? Empty
MesajSubiect: Re: Test : Cum te comporti cu prietenele tale ?   Test : Cum te comporti cu prietenele tale ? Empty

Sus In jos
 
Test : Cum te comporti cu prietenele tale ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum te comporti cu prietenul tau ?
» Va place sa stati cu prietenele voastre?
» Test: Daca erai celebra ...
» The new test
» Test : Imbatranesti ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Teste-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente