ღAllgirlsღ
Cupe de ciocolata delicioase !  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Cupe de ciocolata delicioase !  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Cupe de ciocolata delicioase !

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cupe de ciocolata delicioase !  Empty
MesajSubiect: Cupe de ciocolata delicioase !    Cupe de ciocolata delicioase !  EmptyMar Mar 27, 2012 5:49 am

Cupe de ciocolata delicioase !


Chiar daca nu te pricepi prea bine in bucatarie , iti aratam un sfat super care s-ai impresioneze mai mult ca sigur pe prietenele tale !
Ce iti trebuie : Baloane ( nu conteaza culoarea ) , ciocolata topita , un ac .

Pasul 1 : Pregatiti ciocolata topita iar apoi puneti-o intr-un bol . Dati balonul prin ciocolata ( cu cat il infundati mai mult , cu atat va avea peretii mai inalti ) .
Pasul 2 : Asteptati ca ciocolata sa se raceasca iar apoi cu acul pregatit spargeti baloanele iar astfel va ramane numai ciocolata in forma de cupa !
Pasul 3 : Adaugati in cupe orice doriti ! In imaginile de mai jos s-a ales frisca . Peste aceasta puteti adauga bomboane sau ciocolata rasa .

Succes !
Iata pozele care va arata mai bine cum sa faceti :

Cupe de ciocolata delicioase !  4572712611
Cupe de ciocolata delicioase !  4572712749
Cupe de ciocolata delicioase !  4573346678
Cupe de ciocolata delicioase !  4573347042Cupe de ciocolata delicioase !  4573346796Cupe de ciocolata delicioase !  4572713339Cupe de ciocolata delicioase !  4572715259Cupe de ciocolata delicioase !  4572713467Cupe de ciocolata delicioase !  4572713547Cupe de ciocolata delicioase !  4573347496Cupe de ciocolata delicioase !  Chocolatebowls
Sus In jos
Dootzy.HgS
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dootzy.HgS


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 30
Location : PrimadonnaRO
Bani : 210
Data de inscriere : 30/07/2011

Cupe de ciocolata delicioase !  Empty
MesajSubiect: Re: Cupe de ciocolata delicioase !    Cupe de ciocolata delicioase !  EmptyDum Iul 22, 2012 3:10 am

vai, ce dragut arata :|
serios, prea tare!!
o sa incerc..la o ocazie speciala Very Happy
mersi de ponturi!!
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

Cupe de ciocolata delicioase !  Empty
MesajSubiect: Re: Cupe de ciocolata delicioase !    Cupe de ciocolata delicioase !  EmptyLun Iul 23, 2012 3:49 am

Ah, cand o sa gatesc impreuna cu colegele mele...de'asta e buna reteta asta!
Multumim, Oana >D< ! XD
Sus In jos
elenaroxana
ßõþöç
ßõþöç
elenaroxana


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 35
Bani : 54
Data de inscriere : 19/07/2013

Cupe de ciocolata delicioase !  Empty
MesajSubiect: Re: Cupe de ciocolata delicioase !    Cupe de ciocolata delicioase !  EmptyJoi Iul 25, 2013 10:12 pm

super tari
am sa incerc si eu
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cupe de ciocolata delicioase !  Empty
MesajSubiect: Re: Cupe de ciocolata delicioase !    Cupe de ciocolata delicioase !  Empty

Sus In jos
 
Cupe de ciocolata delicioase !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ciocolata :)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri :: Idei !-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | Arta, Cultura si Timp liber | Hobbiuri | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente