ღAllgirlsღ
Te cunosc de undeva  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Te cunosc de undeva  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Te cunosc de undeva

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Te cunosc de undeva  Empty
MesajSubiect: Te cunosc de undeva    Te cunosc de undeva  EmptySam Mar 31, 2012 9:37 am

Te cunosc de undeva este un show marca Antena 1 . Daca sunteti interesati il puteti urmari in fiecare sambata de la 20:20 .
Vedetele care sunt concurentii acestei competitii interpreteaza anumite vedete , alese la intamplare . Mie mi se pare comica emisiunea , inafara de remarcile Andreei Balan .

Care este concurentul tau preferat ?
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Te cunosc de undeva  Empty
MesajSubiect: Re: Te cunosc de undeva    Te cunosc de undeva  EmptyMar Mai 01, 2012 6:14 am

mda , e draguta emisiunea
e haios rau piticu-prezentator rade cu lacrimi
Sus In jos
Dootzy.HgS
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dootzy.HgS


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 30
Location : PrimadonnaRO
Bani : 210
Data de inscriere : 30/07/2011

Te cunosc de undeva  Empty
MesajSubiect: Re: Te cunosc de undeva    Te cunosc de undeva  EmptyMar Mai 01, 2012 10:03 am

am vazut odata cateva secvente din emisiunea asta, tata se uita de zor.
poate gresesc, dar numele mi se pare stupid.
oricum, emisiunea in sine o gasesc interesanta, sunt niste provocari destul de mari aduse concurentilor.
dar romanii nu sunt in stare sa se gandeasca singuri la o astfel de emisiune, deci ori e ceva pe plan international, ori e copiata de pe undeva.
Sus In jos
Naomy
ßõþöç
ßõþöç
Naomy


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 27
Location : Curtea de Arges
Bani : 16
Data de inscriere : 18/05/2012

Te cunosc de undeva  Empty
MesajSubiect: Re: Te cunosc de undeva    Te cunosc de undeva  EmptyVin Mai 18, 2012 1:15 am

nu prea uit la te cunosc de undeva
Sus In jos
Continut sponsorizat





Te cunosc de undeva  Empty
MesajSubiect: Re: Te cunosc de undeva    Te cunosc de undeva  Empty

Sus In jos
 
Te cunosc de undeva
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Forumurile witch

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Filme/Seriale-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente