ღAllgirlsღ
Saptamana altfel 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Saptamana altfel 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Saptamana altfel

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Saptamana altfel Empty
MesajSubiect: Saptamana altfel   Saptamana altfel EmptyLun Apr 02, 2012 5:24 am

Ce parere aveti despre saptamana altfel ?
Voi ce proiecte ati avut ?
Sus In jos
Focalors
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Focalors


Numarul mesajelor : 284
Varsta : 24
Location : Space
Bani : 35
Data de inscriere : 14/07/2011

Saptamana altfel Empty
MesajSubiect: Re: Saptamana altfel   Saptamana altfel EmptyLun Apr 02, 2012 5:32 am

azi am stat o ora in clasa,apoi ne-a purtat prin parc ca sa cautam gunoaie pt. ecologizare.Apoi ne-a dus in Parcul Mare(din Bistrita) si ne-a lasat pe la Lidl.Dupa care am mers acasa super extenuata si cu dureri imense la calcai.Maine mergem la jandarmi,poimaine la Tihuta(in judetul meu),iar vineri mergem la o fabrica.
Sus In jos
Dootzy.HgS
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dootzy.HgS


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 30
Location : PrimadonnaRO
Bani : 210
Data de inscriere : 30/07/2011

Saptamana altfel Empty
MesajSubiect: Re: Saptamana altfel   Saptamana altfel EmptyLun Apr 02, 2012 9:42 am

wow :|
noi azi am stat 4 ore intr-o sala si am ascultat referate la romana
(eu am mai scapat ca aveam de prezentat un referat despre adam smith la "analiza pietei")
asta pana la 12 si jumate.
apoi, pana la 2 am facut pregatire la mate pentru bac
de la 2 la 3 jumate am mers la un alt liceu, la o activitate numita "cinemateca", unde am vazut un spectacol de circ. dar nu am apucat sa-l vad pe tot, ca am plecat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Saptamana altfel Empty
MesajSubiect: Re: Saptamana altfel   Saptamana altfel Empty

Sus In jos
 
Saptamana altfel
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O saptamana cu bebelusi
» De astazi 19/11 , incepe campania o pagina pe saptamana

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Scoala & CO-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente