ღAllgirlsღ
^ I love potatoes ^ 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
^ I love potatoes ^ 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 ^ I love potatoes ^

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Electra :3
ßõþöç
ßõþöç
Electra :3


Numarul mesajelor : 33
Varsta : 27
Location : Potato World <3
Bani : 37
Data de inscriere : 07/07/2012

^ I love potatoes ^ Empty
MesajSubiect: ^ I love potatoes ^   ^ I love potatoes ^ EmptyDum Iul 08, 2012 12:00 am

^ I love potatoes ^ Tumblr_m6na6elYme1rapr7so2_500
I LIKE GIRLS WHO EAT CARROTS !
Vas happenin'? I`m Delia and i... damn it. Pai ori sunt romanaca ori nu mai sunt? Asa deci v-am salutat stiti cum ma cheama aa si da lumea ma striga deLL sau Dellz, in special mama. >.< Asa ca sa ma descotorosesc de intrebarile de genul: "Care-i culoarea ta favorita?" am sa fac o prezentare mai asa "pompoasa".
Personality: O personalitate colorata pot sa zic. Imi place sa-mi fac noi prieteni si imi place mult sa fac haz de necaz. Atu-ul meu este simtulu umorului si sarcasmul. Sunt genul care atunci cand se zice o gluma si toata lumea se opreste eu inca mai rad. Ma las greu impresionata de persoane in special de sexul masculin. I`m a cheeky person.
Lucruri care`mi plac: POTATOES <3, baietii, anime-urile [Favorit: InuYasha] linistea, somnul, Cola, lenevitul, cicolata, sa ma joc in parul cuiva, persoanele "mai diferite" [adica putin mai ciudate asa], facebook , berea cu lamaie, vlogging`ul si mancatul. Ador sa mananc! o.O In special cartofi.
Chestii care nu-mi plac: sa vorbesc despre relatiile mele amoroase, sa ma copieze cineva, sa ma compari cu altcinea si pe CAROLINE FLACK !
Obsesii: Harry Edward Styles de la 1D, cartofii, persoanele cu parul cret si pc`ul.
Ascult muzica: rock, pop, electro-pop, rap, reggae, hip-hop, dubstep si cateodata k-pop, dar asta foarte rar.
Filmele mele preferate sunt: American Pie, Piratii din Caraibe si The notebook. <3 Si actorul favorit Johnny Depp <3 .
Animale favorite: Caii, cainii si pisicile si cred ca si pinguni. AWESOME BIRDS Shocked .
In rest ce pot sa mai zic, mie-mi place viata. Modelul meu in viata este Louis Tomlinson. rade cu lacrimi In rest eu cred ca viata trebuie traita ca atlceva nu ai mai bun de facut. Imi place sa vorbesc despre mine rade cu lacrimi Gen narcisism.
Nu sunt foarte inteligenta sunt mai mult o fata de nota 8 si nu-mi place sa citesc. Imi place sa ma port cu parul scurt si sa alerg in boxeri prin casa. Nu si nu prea scriu ficuri pt ca nu sunt buna la asta.

Atat, ca va plictisiti. Laughing Puteti sa lasati intrebari la sectiunea cu chilotei.
^ I love potatoes ^ Tumblr_m67kuyxJt41rs7ka4o1_500
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

^ I love potatoes ^ Empty
MesajSubiect: Re: ^ I love potatoes ^   ^ I love potatoes ^ EmptyDum Iul 08, 2012 12:14 am

Bun venit pe forum , deLL !
Din cate vad esti o mare fana 1D o.o .

Am vazut ca-ti plac vlogurile ? Eu sunt o mare fana Doza de Has , si tu ;Wink ?
Ai vreun serial preferat ?
Inafara de 1D , ce trupe preferi ?
Ce parere ai despre forum ?

Postare placuta si o zi frumoasa :3 !
Sus In jos
Electra :3
ßõþöç
ßõþöç
Electra :3


Numarul mesajelor : 33
Varsta : 27
Location : Potato World <3
Bani : 37
Data de inscriere : 07/07/2012

^ I love potatoes ^ Empty
MesajSubiect: Re: ^ I love potatoes ^   ^ I love potatoes ^ EmptyDum Iul 08, 2012 2:32 am

Buna Nirvana :) Ammm pai da sunt mare fana si nu numai pentru aspect, daca chiar esti fan stii ce voci frumoase au. Si da merci de primire. Acuma intrebarile.
1. In mama Rusie Laughing . Bineinteles ca sunt, mare fan a lui Mikey. Mereu mi`am dorit sa am un autograf de la ea pe tenisi <3 .
2. Serial preferat hmm nu prea sa zic asa. Totusi imi place Gossip Girl si seria animata The bonedocks. Cred ca acesta este.
3. Cum am mai zis nu 1D sunt trupa mea favorita ci LMFAO <3. Iar alte trupe sunt: Sleeepin w. Sirens, 1'Dee, Breathe Carolina, Breathe Carolina, Skillet si multa muzica de la UKF. <3
3. Forumul e simplu si dragut. Nu e nici foarte incarcat nici sec. E placut la ochi! Felicitari.
Aa si mercii de primire >Very Happy<
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

^ I love potatoes ^ Empty
MesajSubiect: Re: ^ I love potatoes ^   ^ I love potatoes ^ EmptyDum Iul 08, 2012 9:17 pm

Bine ai venit, Dellz <3
Ti-am mai pus inainte intrebari, nu te mai bantui si pe aici! rade cu lacrimi
Spor la postat! :*
Sus In jos
Electra :3
ßõþöç
ßõþöç
Electra :3


Numarul mesajelor : 33
Varsta : 27
Location : Potato World <3
Bani : 37
Data de inscriere : 07/07/2012

^ I love potatoes ^ Empty
MesajSubiect: Re: ^ I love potatoes ^   ^ I love potatoes ^ EmptyLun Iul 09, 2012 9:50 am

Eee nu ma supar Laughing .
Merci de primire si stuff.
Sus In jos
Lithium.
ßõþöç
ßõþöç
Lithium.


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 25
Location : Zalau/Salaj
Bani : 75
Data de inscriere : 28/06/2012

^ I love potatoes ^ Empty
MesajSubiect: Re: ^ I love potatoes ^   ^ I love potatoes ^ EmptyJoi Iul 12, 2012 8:39 am

Bun venit pe forum.
Noi ne stim, deci, nu am intrebari -.-
Sus In jos
Continut sponsorizat





^ I love potatoes ^ Empty
MesajSubiect: Re: ^ I love potatoes ^   ^ I love potatoes ^ Empty

Sus In jos
 
^ I love potatoes ^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Versuri Take That - Love Love
» Versuri Green Day - Oh Love
» The true love of your life
» DBSK-Why Did I Fall In Love With You
» Versuri Hurts - Better than love

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Bun venit ! :: Prezentari-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente