ღAllgirlsღ
New stuff? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
New stuff? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 New stuff?

In jos 
AutorMesaj
Polluted Soul
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Polluted Soul


Numarul mesajelor : 285
Varsta : 29
Bani : 364
Data de inscriere : 23/07/2010

New stuff? Empty
MesajSubiect: New stuff?   New stuff? EmptyMar Iul 10, 2012 6:38 pm

care sunt ultimele accesorii, haine sau produse de beauty achiziţionate? cum ţi se par+ ce aşteptări ai de a ele? xd


eu mi-am cumpărat zilele astea o rochie de vară albastră, no name, dar foarte comodă XD poate o să postez o poză, o fustă de blugi şi un rimel avon supershock max care cică e water proof, aştept să merg la mare, să văd cât de waterpropf exD
Sus In jos
 
New stuff?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Biroul cu informatii : Stuff-ul allgirls

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | Arta, Cultura si Timp liber | Hobbiuri | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente