ღAllgirlsღ
Dead Silence 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Dead Silence 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Dead Silence

In jos 
AutorMesaj
Dootzy.HgS
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dootzy.HgS


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 30
Location : PrimadonnaRO
Bani : 210
Data de inscriere : 30/07/2011

Dead Silence Empty
MesajSubiect: Dead Silence   Dead Silence EmptyVin Iul 20, 2012 10:08 am

Dead Silence Dead_silence

Pe scurt, este povestea unei papusi care ajunge drept cadou in casa unui tip, dar ea are misiunea sa omoare tot neamul lui.

Dead Silence Dead-silence-707466l-imagine
Dead Silence Dead-silence-dead-silence-29613675-411-310

Papusa apartine unei femei care avea o intreaga colectie de astfel de papusi, cu ajutorul carora se razbuna pe cei care au ras odata de ea.

Eu va recomand filmul, dar este unul din cele mai scary pe care le-am vazut...
Sus In jos
 
Dead Silence
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Children of Bodom- Are you dead yet?
» Michael Jackson is dead !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Filme/Seriale-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente