ღAllgirlsღ
Holla 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Holla 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Holla

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Pshyco
-None
-None
Pshyco


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 28
Bani : 4
Data de inscriere : 03/12/2014

Holla Empty
MesajSubiect: Holla   Holla EmptyMier Dec 03, 2014 11:35 am

Nu imi place niciodata sa imi dau numele pe forum, asa ca prefer sa mi se spuna dupa nickname in cazul acesta ,,pshyco " . Poate va intrebati de ce tocmai numele asta, ei bine mi-a placut mult filmul ,, american pshyco " cu Christian Bale si ma gandeam ca e un nume bun sa te inregistrezi pe un forum Very Happy . Ei bine, sunt o persoana destul de sociabila, imi place sa cunosc persoane noi- atat in viata reala cat si virtual - . Sunt fana rpg-urilor si ador sa scriu povesti. Este un fel de refugiu pentru mine, regasindu-ma deobicei in povestiile pe care le creez. Urmaesc o gramada de seriale, in special comedii sau politiste. Nu am un animal preferat si nici o culoare dupa care ma dau in vant.
Sunt acel gen de fata, care nu prea iese in oras, preferand sa stea acasa sa asculte muzica si eventual sa manance clemetine rade cu lacrimi) . Nu stiu ce altceva as putea spune despre mine, asa ca daca doriti sa ma intrebati ceva sunt dispusa sa raspund .
Sus In jos
Kagome San
-None
-None
Kagome San


Numarul mesajelor : 5
Varsta : 28
Location : Cluj
Bani : 6
Data de inscriere : 25/11/2014

Holla Empty
MesajSubiect: Re: Holla   Holla EmptyJoi Dec 04, 2014 6:09 am

Welcome to the forum!
Sus In jos
Pshyco
-None
-None
Pshyco


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 28
Bani : 4
Data de inscriere : 03/12/2014

Holla Empty
MesajSubiect: Re: Holla   Holla EmptyJoi Dec 04, 2014 9:30 am

Multumeesc <3
Sus In jos
Kagome San
-None
-None
Kagome San


Numarul mesajelor : 5
Varsta : 28
Location : Cluj
Bani : 6
Data de inscriere : 25/11/2014

Holla Empty
MesajSubiect: Re: Holla   Holla EmptySam Dec 06, 2014 12:21 am

Pentru nimic.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Holla Empty
MesajSubiect: Re: Holla   Holla Empty

Sus In jos
 
Holla
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Bun venit ! :: Prezentari-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente