ღAllgirlsღ
Stilul elegant 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Stilul elegant 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Stilul elegant

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Stilul elegant Empty
MesajSubiect: Stilul elegant   Stilul elegant EmptyLun Dec 01, 2008 8:40 am

Dupa ce stilul casual a intrat ca sa zic asa pe piata lumea la ocazii speciale a vrut sa iasa in evidenta prin ceva mai elegant . Asa a inceput sa-si puna temeliile stilul elegant . Iar dupa aceea pana si o bluza privita mai de departe cu stiul casual cu cateva imprimeuri si mult rosu a devenit si ea eleganta .
Marii creatori acum se bazeaza pe stilul elegant ca sa iasa in evidenta . Cum ar fi Christian Dior , un dar al modei care marii zei i l-au dat pamantului ca sa se inspire .
Acum stiul elegant se poarta la ocazii sperciale sau chiar unii oameni poarta chiar in fiecare zi acest stil .


Nota - 9 Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Stilul elegant Empty
MesajSubiect: Re: Stilul elegant   Stilul elegant EmptyLun Apr 06, 2009 10:13 pm

nush nu crek mi se potriveste stilul eleganta adik pot sa ma imbrac si elegant , eleganta clasica, dar prefer ceva mai original si mai colorat si destul de comod dar totusi persoanele elegante au ceva aparte poate am sami schimb si eu stilul pe la 40 si kva de ani
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Stilul elegant Empty
MesajSubiect: Re: Stilul elegant   Stilul elegant EmptyMar Apr 07, 2009 7:48 am

da , ok si nota mea este 9 si sper ca mai multi useri sa mai posteze pe aceasta tema care este foarte interesanta si cred ca trebuie discutata cat mai mult!
Sus In jos
-MissTsukkii.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
-MissTsukkii.


Numarul mesajelor : 587
Varsta : 29
Location : în râşniţa de cafea
Bani : 46
Data de inscriere : 27/10/2009

Stilul elegant Empty
MesajSubiect: Re: Stilul elegant   Stilul elegant EmptyMar Dec 01, 2009 6:24 am

Hm...elegant nu e genul meu si nu cred ca m-am imbracat vreo data in rochie cu pantofi +.+...de imbracat in pantaloni cu pantofi da...dar cred ca prin Mai am sa port fust si pantofi =.= .
Deci nota mea este 9,50
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Stilul elegant Empty
MesajSubiect: Re: Stilul elegant   Stilul elegant EmptySam Dec 12, 2009 10:18 pm

io app in fiecare zi ma imbrac elegant ma prinde mai bine dar fara tocuri ca imi rup picioarele de obicei balerini sau cizme sau botine joase elegant ma face sa arat mai nush cum sa expilc mai "domnisoara"
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stilul elegant Empty
MesajSubiect: Re: Stilul elegant   Stilul elegant Empty

Sus In jos
 
Stilul elegant
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Stilul lui MJ
» Stilul casual
» Stilul crazy look
» stilul tau personal
» Stilul Etno

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente