ღAllgirlsღ
Esti fricoasa sau curajoasa ? - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Esti fricoasa sau curajoasa ? - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Esti fricoasa sau curajoasa ?

In jos 
+20
M.O.
~MuSiC*MaNiAc~
Miha.
sweet_ale12
beauty&rich
Minnism
Barbie :*
skittles.
Lola^^
Will_Cherry
bybuletss
Asyutza
-MissTsukkii.
Annie
Free_Dreamerxd
Shinumy
Sunshine
Danutza
Chocolate gone Mad
Nirvana.
24 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Esti fricoasa sau curajoasa ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Esti fricoasa sau curajoasa ?   Esti fricoasa sau curajoasa ? - Pagina 2 EmptyLun Iun 01, 2009 9:04 pm

Rezumarea primului mesaj :

Ca sa aflii raspunsul corect , fa uramtorul test ®️ Original ®️

1 : Daca ai intra intr-o casa bantuita si ai vedea ca cineva da cu pietre in tine ce ai face :
a: as fugi
b : as vedea cine este
2 : Ai vedea o casa noua bantuita din oras . Prietenele tale au planuit ca intr-o sambata sa intre acolo . Tu ..
a : nu accept , poate sunt boschetari , fantome , strigoi . NU
b : accept , ma voi distra
3 : La cinema a aparut un nou film de groaza , 50% reducere la bilet , premiera , tu ..
a : nu vreau sa merg , este si intuneric in sala
b : oricum ma duc , chiar daca nu merg cu nici o prietena .
4 : S-a facut popular un site care te sperie cand intrii pe el cu o masca infioratoare . Toata lumea pe care o cunosti au intrat , tu ..
a : imi pacalesc prietenele ca am intrat , dar defapt nu am intrat .
b : inseamna ca e popular , intru!
5 : La libraria Carturesti a aparut o noua carte la super-pret 10 lei la 500 de pagini , parintii tai ti-o recomanda , tu nu stii ce sa faci :
a : nu mi-o iau !
b : ooo , numai 10 lei la 500 de pagini , cu siguranta
6 : Ti se propune o excursie cu clasa la Castelul Bran , ca sa il vezi pe Dracula , speriata ca maine trebuie sa dai raspunsul :
a : zic ca mergi la Bucuresti , simplu , nu ?
b : merg .. desi nu este chiar asa de groaza
7 : Infiorator : Ai vazut propria ta papusa Voodo , ce faci ?
a : plec de langa ea , uuu
b : incerc sa ii rup capul sa vad daca merge Very Happy

Majoritatea A : Esti prea fricoasa , nu mai fii asa ! Nu iti vei face si o imagine prea buna daca esti asa de fricoasa ! Totusi ai ales bine ca nu mergi in case bantuite . Nu ca sunt fantome , acolo sunt boschetari .
Majoritatea B : Esti prea NEfricoasa . Trebuie sa apreciez asta deoarece majoritatea tremura sub patura cand afla despre case bantuite , filme , Castelul Bran , Dracula , etc . Sa stii ca uneori casele bantuite sunt cam periculoase : au si boschetari .


Ultima editare efectuata de catre Nirvana. in Joi Mar 01, 2012 11:34 pm, editata de 2 ori
Sus In jos

AutorMesaj
andre97andre
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
andre97andre


Numarul mesajelor : 157
Varsta : 26
Location : Targu Jiu
Bani : 88
Data de inscriere : 19/06/2010

Esti fricoasa sau curajoasa ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Esti fricoasa sau curajoasa ?   Esti fricoasa sau curajoasa ? - Pagina 2 EmptyDum Iul 04, 2010 12:39 am

Majoritatea B : Esti prea NEfricoasa . Trebuie sa apreciez asta
deoarece majoritatea tremura sub patura cand afla despre case bantuite
, filme , Castelul Bran , Dracula , etc . Sa stii ca uneori casele
bantuite sunt cam periculoase : au si boschetari .
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 25
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Esti fricoasa sau curajoasa ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Esti fricoasa sau curajoasa ?   Esti fricoasa sau curajoasa ? - Pagina 2 EmptyMier Mai 25, 2011 6:39 am

Curajoasa. Adica bat si baieti si sa-mi fie frica rade cu lacrimi
Sus In jos
alexcrazygirl
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
alexcrazygirl


Numarul mesajelor : 722
Varsta : 26
Location : Calarasi
Bani : 537
Data de inscriere : 27/01/2012

Esti fricoasa sau curajoasa ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Esti fricoasa sau curajoasa ?   Esti fricoasa sau curajoasa ? - Pagina 2 EmptySam Ian 28, 2012 10:12 pm

Eu nu sunt fricoasa de aceea mi-a iesit si B
Sus In jos
elenaroxana
ßõþöç
ßõþöç
elenaroxana


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 35
Bani : 54
Data de inscriere : 19/07/2013

Esti fricoasa sau curajoasa ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Esti fricoasa sau curajoasa ?   Esti fricoasa sau curajoasa ? - Pagina 2 EmptyVin Iul 19, 2013 12:40 am

Majoritatea A : Esti prea fricoasa , nu mai fii asa ! Nu iti vei face si o imagine prea buna daca esti asa de fricoasa ! Totusi ai ales bine ca nu mergi in case bantuite . Nu ca sunt fantome , acolo sunt boschetari .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Esti fricoasa sau curajoasa ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Esti fricoasa sau curajoasa ?   Esti fricoasa sau curajoasa ? - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Esti fricoasa sau curajoasa ?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Ce fel de persoana esti ?
» Cat de populara esti ?
» Esti o diva?
» Ce fire esti ?
» Cat de dementa esti xD ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Teste-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente