ღAllgirlsღ
Muzica , obiect de scoala 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Muzica , obiect de scoala 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Muzica , obiect de scoala

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Muzica , obiect de scoala Empty
MesajSubiect: Muzica , obiect de scoala   Muzica , obiect de scoala EmptyJoi Dec 04, 2008 5:35 am

La ce liceu sunt eu , in clasele 1-4 , 5-8 si 9-12 se poate face specialitate muzica ( stie si gummy-bear ) .. Nah , bine ca sunt la pictura ..
Trebuie sa faci orchestra si ai chiar foarte mult de lucrat ! 4 ore + ceva de la 7 dimineata + ceva vinerea . Multi sunt tentati de acest lucru si credeti ca in clasele 1-4 este si aici cam sacaitor :evil: ( am o prietena Ada , noi ii zicem Adita ) . Unii fac muzica chiar pana in clasa a 12 .
Mereu mi s-a spus ca cei de la pictura sunt mai cumiti decat cei de la muzica 🇳🇴 , dar nu este nimic adevarat ! Avem in clasa un coleg Iustin , care bate , injura pe toata lumea si aproape ca deja are nota scazuta la purtare :silent: . El invata totusi bine :study: , dar pana acum toti parintii colegilor mei au venit sa reclame acest copil .. :drunken: ..

Ciudat , nu ?
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Muzica , obiect de scoala Empty
MesajSubiect: Wow , muzica !   Muzica , obiect de scoala EmptyJoi Dec 04, 2008 10:22 am

Stiu lucrul acesta si de acest lucru nu am vrut sa fiu in clasele 1-4 la muzica . :affraid: . Am auzit de prietena ta , dar este totality absurd sa inveti o groaza muzica in clasele primare , iar dupa aceea sa nu faci nimic din ea :drunken: :drunken: . Absurdin ( dupa o metafora de-a mea )..
Ok , naspa de aia de la muzica .. :afro:
Sus In jos
Candy
ßõþöç
ßõþöç
Candy


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 25
Bani : 10
Data de inscriere : 29/11/2008

Muzica , obiect de scoala Empty
MesajSubiect: Re: Muzica , obiect de scoala   Muzica , obiect de scoala EmptyJoi Dec 11, 2008 3:00 am

mdea am o colega aquma ii place muzika.... are 10 la muzik, tot ea canat si raspunde,ii la coru scolii da mi se pare nashpa
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Muzica , obiect de scoala Empty
MesajSubiect: Am o scurta , scurta intrebare ?   Muzica , obiect de scoala EmptyVin Dec 26, 2008 2:28 am

Corul scolii participa si la corul bisericii ?
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Muzica , obiect de scoala Empty
MesajSubiect: Re: Muzica , obiect de scoala   Muzica , obiect de scoala EmptyLun Dec 29, 2008 10:24 am

neah acei copii speciali s se injoseasca si sa cante la coru bisericii?! nu pre cred adik destul k reusesc s faca cateun spectacol p an pt liceu d art
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Muzica , obiect de scoala Empty
MesajSubiect: Este destul de naspha pt totzi !!   Muzica , obiect de scoala EmptyJoi Apr 02, 2009 4:16 am

Este destul de naspha , deoarece cunosc o fata de la muzica care este km naspa . Are foarte multe partituri de invatat si lucrul acesta este destul de naspa ! Majoritatea copiilor din clasele mici se duc si in scoala generala la muzica ..
Nu ii prea inteleg !
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Muzica , obiect de scoala Empty
MesajSubiect: ce prostie   Muzica , obiect de scoala EmptyJoi Apr 02, 2009 5:54 am

pai mi se pare stupid nush cati cpopii vin in clasele 1-4 la liceul de arta la muzica pt k numa muzik se face in clasele mici dar nau nicio treaba cu muzica si se trezesc intra 5 a k ii pre greu la muzik si vin la pictura k zic ca noi astia de la pictura nu facem pre mare lucru :arrow: marei prostia asta
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Muzica , obiect de scoala Empty
MesajSubiect: nu mi se pare asa de mare   Muzica , obiect de scoala EmptySam Apr 04, 2009 8:02 am

unii care nu au vrut la muzica , poate nu au vrut acolo , si s-au dus la pictura
oricum , noi , artistii , suntem cei mai putini!
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Muzica , obiect de scoala Empty
MesajSubiect: Re: Muzica , obiect de scoala   Muzica , obiect de scoala EmptySam Apr 04, 2009 8:46 am

pai nu te trezesti printra 4-a k nu mai ai talent la muzik si dintr-o data ai talent la pictura adik e ridicol :!: adik te duci la muzik faci 4 ani de muzik si te chinui numa k sa te acomodezi cu liceu si sa te muti intra 5 a la pictura . stiu cum gandeste lumea akma adik cunosc si cazuri din astea so dus sora la pictura dc sa nu ma duc si eu chiar dak am facut muzik 4 ani sau eee m-am saturat de muzica hai la pictura asa numa k sa ramn la scola asta si tot felu de chestii din astea pfff :bounce: . dak te duci la ceva macar dute pt k iti place cu adevarat nush dak 20% din copii din liceu de arta is cu adevarat talentati sau chiar le place ceea ce fac multi is de umplutura . nu ma refer la voi adik numai voi stiti motivu pt care ati venit la liceu de arta
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Muzica , obiect de scoala Empty
MesajSubiect: Re: Muzica , obiect de scoala   Muzica , obiect de scoala EmptyLun Aug 03, 2009 3:06 am

Ei bine eu nu ma dau in vant dupa materia muzica...pentru ca a o profesoara la acea materie de ...nici nu pot explica..nu ar fi ca ne pune note proaste sau ceva ca am media cu 10 pe linie dar tot repeta aceasi lectie si m-am plictisit sa o tot aud cu gamele si notele si solfegiile si dicteele si tot tacamul ...Nu imi place de profesoara mea de muzica!(Am facut in clasele 1-4 muzica profesionista si am cantat la pian asa ca...)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Muzica , obiect de scoala Empty
MesajSubiect: Re: Muzica , obiect de scoala   Muzica , obiect de scoala Empty

Sus In jos
 
Muzica , obiect de scoala
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Zac Efron: `Muzica de azi e un gunoi`
» Muzica Rock
» Adolescentii care asculta muzica mai mult de o ora pe zi au migrene
» Muzica : Jonas Brothers : SOS
» Muzica : Pink : Funhouse

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente