ღAllgirlsღ
Test: Daca erai celebra ... 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Test: Daca erai celebra ... 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Test: Daca erai celebra ...

In jos 
+12
M.O.
Minnism
skittles.
Barbie :*
Yochanna
Nykole
Lola^^
pysyalfa
Sunshine
Candy
Chocolate gone Mad
Nirvana.
16 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Test: Daca erai celebra ... Empty
MesajSubiect: Test: Daca erai celebra ...   Test: Daca erai celebra ... EmptyVin Dec 12, 2008 9:03 am

Stiu ca nu exista nimic mai grozav decat lumea spectacolului si asta este ceea ce imi doresc - dar oare locul meu este in lumina reflectoarelor sau in spatele scenei ?

1: Te simti mai mult..
a)instinctintuala si sincera( vezi intrebarea 2 )
b)reflesxibila si sensibila ( vezi intrebarea 3 )

2:Ce are putere mai mare de expresie ?
a)un vis ( profil 1)
b)un gest ( profil 2 )

3:Ce te sperie mai mult ?( materie )
a)Romana( vezi intrebarea 4)
b)Matematica ( vezi intrebarea 5 )

4: Ce te astepti de la un job ?
a)foarte multi bani ( profil 3)
b)faima si succes ( vezi intrebarea 5 )

5:Preferi..
a)sa fii fotografiata ( profil 4)
b)sa decizi ce trebuie fotografiat ( profil 5 )

Rezultate :
profil 1 ) Cantareata : Ai un instinct bun si esti sensibila . Esti atat de plina de emotii si ganduri , incat , uneori , te simti coplesita . Dar te poti exprima foarte bine cantand la un instrument sau vocal , impartasindu-le astfel si celorlalti bogatia ta interioara .
profil 2 ) Dansatoare : Esti timida si uneori introvertita , adr atunci cand auzi muzica preferata , scoti la iveala toata gratia si pasiunea din adancul tau . Esti inzestarta cu disciplina pe care o presupune dansul , iar asta inseamna .. un viitor luminos pe scena vietii !
profil 3 )Producatoare : In afara ca esti foarte practica si organizata , ai si un miros extraordinar pentru ceea ce va prinde la public sau nu . Ai putea fi un consultant perfect in lumea show-ului , selectand si finantand succesele de casa si flimele de top !
profil 4) Actita : Esti exuberanta si plina de viata . Te intelegi cu toata lumea si ai talentul de a te adaptala orice situatie . esti o candidata ideala pentru lumea reflectoarelor , unde iti poti pune talentul in valoare , interpretand o gama complexa de roluri .
profil 5 ) Regizoare ) Intotdeauna ai foat o lidera . Ai carsma si detinerea controlului asupra oricarei situatii este ceva natural pentru tine . Ai fi extraordinara in postura de regizoare , pentru ca ai o viziune clara asupra scopurilor tale si a modului in care sti sa le atingi , si stii cum sa lucrezi cu oamenii , pentru a scoate din ei tot ceea ce este mai bun
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Test: Daca erai celebra ... Empty
MesajSubiect: Re: Test: Daca erai celebra ...   Test: Daca erai celebra ... EmptySam Dec 13, 2008 5:42 am

mi-a iesit profilul 5 regizor Very Happy exact k imi doresc eu sa devin
Sus In jos
Candy
ßõþöç
ßõþöç
Candy


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 25
Bani : 10
Data de inscriere : 29/11/2008

Test: Daca erai celebra ... Empty
MesajSubiect: Re: Test: Daca erai celebra ...   Test: Daca erai celebra ... EmptySam Dec 13, 2008 7:18 am

mi-a iesit profil 4 actrita ii destul de fain :)
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Test: Daca erai celebra ... Empty
MesajSubiect: RE:Daca ai fi vedeta   Test: Daca erai celebra ... EmptySam Dec 13, 2008 9:38 am

anime_fan_4eva a scris:
mi-a iesit profil 4 actrita ii destul de fain :)
Fetelor ,mie nu mi-a iesit nici una , nici alta , mi-a iesit Cantareata , imi place sa cant :cheers: :cheers: :cheers:
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Test: Daca erai celebra ... Empty
MesajSubiect: Re:Daca ai fi celebra ..   Test: Daca erai celebra ... EmptySam Dec 13, 2008 9:42 am

Admin a scris:
anime_fan_4eva a scris:
mi-a iesit profil 4 actrita ii destul de fain :)
Fetelor ,mie nu mi-a iesit nici una , nici alta , mi-a iesit Cantareata , imi place sa cant :cheers: :cheers: :cheers:
OHH , mie mi-a iesit dansatoare si ador dansul , ce test fain , Oany esti chiar talentata la teste !!
Sus In jos
pysyalfa
-None
-None
pysyalfa


Numarul mesajelor : 5
Bani : 1
Data de inscriere : 22/12/2008

Test: Daca erai celebra ... Empty
MesajSubiect: Test: Daca erai celebra...   Test: Daca erai celebra ... EmptyLun Dec 22, 2008 6:50 am

Mi-a iesit regizoare , ador sa fac asta ! :lol!:
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Test: Daca erai celebra ... Empty
MesajSubiect: ANUNT FOARTE IMPORTANT   Test: Daca erai celebra ... EmptySam Mar 28, 2009 8:18 am

Voi mai creea teste . Va rog sa mai vedeti subiectele si sa vedeti ce rebrica v-a iesit .
Deabia astept sa vad ce parere aveti despre testul nou pe care l-am adaugat !
Sus In jos
Lola^^
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Lola^^


Numarul mesajelor : 185
Varsta : 26
Location : Hetterfield
Bani : 11
Data de inscriere : 30/08/2009

Test: Daca erai celebra ... Empty
MesajSubiect: Re: Test: Daca erai celebra ...   Test: Daca erai celebra ... EmptyMar Oct 20, 2009 2:55 am

Mie mi-a iesit 1.Cantareata:>
Sus In jos
Nykole
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Nykole


Numarul mesajelor : 300
Varsta : 29
Location : undeva pe planeta marte
Bani : 10
Data de inscriere : 18/07/2009

Test: Daca erai celebra ... Empty
MesajSubiect: Re: Test: Daca erai celebra ...   Test: Daca erai celebra ... EmptyMar Oct 20, 2009 5:30 am

mi-a iesit 4 :X:X:X:X imi place enorm actoria :X :X :X :X
Sus In jos
Yochanna
ßõþöç
ßõþöç
Yochanna


Numarul mesajelor : 27
Varsta : 24
Bani : 26
Data de inscriere : 19/10/2009

Test: Daca erai celebra ... Empty
MesajSubiect: Re: Test: Daca erai celebra ...   Test: Daca erai celebra ... EmptyMar Oct 20, 2009 10:24 pm

Mie mia iesit 5 xD Ermm... nu prea imi place mie sa fiu lider dar o.o"
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Test: Daca erai celebra ... Empty
MesajSubiect: Re: Test: Daca erai celebra ...   Test: Daca erai celebra ... EmptyMar Dec 29, 2009 7:03 am

mi-a iesit 4 e super imi place actoria o ador
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Test: Daca erai celebra ... Empty
MesajSubiect: Re: Test: Daca erai celebra ...   Test: Daca erai celebra ... EmptyMar Dec 29, 2009 7:47 am

Mi-a iesit 1.Ador sa dansez :X
Felicitari, Oana!
Sus In jos
Minnism
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Minnism


Numarul mesajelor : 967
Varsta : 29
Location : Eforie Sud
Bani : 513
Data de inscriere : 17/01/2010

Test: Daca erai celebra ... Empty
MesajSubiect: Re: Test: Daca erai celebra ...   Test: Daca erai celebra ... EmptyMier Ian 20, 2010 8:12 am

mi-a iesit profilul 5...hmm nu stiu ce sa zic
Sus In jos
M.O.
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
M.O.


Numarul mesajelor : 3754
Varsta : 25
Location : in bolul cu inghetata
Bani : 915
Data de inscriere : 21/03/2010

Test: Daca erai celebra ... Empty
MesajSubiect: Re: Test: Daca erai celebra ...   Test: Daca erai celebra ... EmptyDum Apr 04, 2010 6:14 pm

4) Actita : Esti exuberanta si plina de viata . Te intelegi cu toata lumea si ai talentul de a te adaptala orice situatie . esti o candidata ideala pentru lumea reflectoarelor , unde iti poti pune talentul in valoare , interpretand o gama complexa de roluri .
Sus In jos
Sandy
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sandy


Numarul mesajelor : 1425
Varsta : 26
Bani : 234
Data de inscriere : 31/10/2009

Test: Daca erai celebra ... Empty
MesajSubiect: Re: Test: Daca erai celebra ...   Test: Daca erai celebra ... EmptyLun Apr 12, 2010 5:17 am

Actita : Esti exuberanta si plina de viata . Te intelegi cu toata lumea si ai talentul de a te adaptala orice situatie . esti o candidata ideala pentru lumea reflectoarelor , unde iti poti pune talentul in valoare , interpretand o gama complexa de roluri .
Sus In jos
Bloodly-Chan
Śŧąŕ
Śŧąŕ
Bloodly-Chan


Numarul mesajelor : 838
Varsta : 28
Location : ~In pachetul cu biscuiti~
Bani : 292
Data de inscriere : 10/07/2011

Test: Daca erai celebra ... Empty
MesajSubiect: Re: Test: Daca erai celebra ...   Test: Daca erai celebra ... EmptySam Iul 16, 2011 3:07 am

profil 2 ) Dansatoare : Esti timida si uneori introvertita , adr atunci
cand auzi muzica preferata , scoti la iveala toata gratia si pasiunea
din adancul tau . Esti inzestarta cu disciplina pe care o presupune
dansul , iar asta inseamna .. un viitor luminos pe scena vietii !


Love tihs :X :X : X
Sus In jos
alexcrazygirl
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
alexcrazygirl


Numarul mesajelor : 722
Varsta : 26
Location : Calarasi
Bani : 537
Data de inscriere : 27/01/2012

Test: Daca erai celebra ... Empty
MesajSubiect: Re: Test: Daca erai celebra ...   Test: Daca erai celebra ... EmptySam Ian 28, 2012 11:03 pm

Mi-a iesit profilul 2 dansatoare misto
Sus In jos
elenaroxana
ßõþöç
ßõþöç
elenaroxana


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 35
Bani : 54
Data de inscriere : 19/07/2013

Test: Daca erai celebra ... Empty
MesajSubiect: Re: Test: Daca erai celebra ...   Test: Daca erai celebra ... EmptyVin Iul 19, 2013 12:31 am

profil 2 ) Dansatoare : Esti timida si uneori introvertita , adr atunci cand auzi muzica preferata , scoti la iveala toata gratia si pasiunea din adancul tau . Esti inzestarta cu disciplina pe care o presupune dansul , iar asta inseamna .. un viitor luminos pe scena vietii !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Test: Daca erai celebra ... Empty
MesajSubiect: Re: Test: Daca erai celebra ...   Test: Daca erai celebra ... Empty

Sus In jos
 
Test: Daca erai celebra ...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Celebra trupa tribut Michael Jackson vine la bucuresti
» Daca ai fi o Winx?
» Daca ai fo o Witch ??
» Joculetul DACA ... ?
» Fara da sau ba

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Teste-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente