ღAllgirlsღ
La bunici :D 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
La bunici :D 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 La bunici :D

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

La bunici :D Empty
MesajSubiect: La bunici :D   La bunici :D EmptyVin Sept 04, 2009 6:15 am

In vacanta , pana la ora 6 dupamiaza ( atunci vin parintii mei de la servici ) stau acolo tot timpul , bine ca au calculator .
Ce bine , nu ? Voi cum va simtiti la bunici ?
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

La bunici :D Empty
MesajSubiect: Re: La bunici :D   La bunici :D EmptyVin Sept 04, 2009 6:52 am

Mie imi place la bunica!Ma rasfata intodeauna cu cateceva si este foarte buna cu mine!NICIODATA nu m-a certat sa nu ma ascultat!
Eu vin la bunica doar vara cand am timp,dar si in timpul scolii in weekend-uri sau in alte zile ale saptamani!

Bunica mea este rabdatoare si foarte draguta la suflet,cred ca copilaria mea va fi marcata de bunica!
Ea sta la Mizil pe strada Stefan cel Mare!

In acest threand va rog sa spuneti cum o considerati pe bunica voastra sau bunicile(daca aveti 2),sau cum si cand mergeti la ea si cum va simtiti in prezenta ei!
Desi eu banuiesc ca in prezenta ei va simtiti excelent si fooarte bine,nu?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

La bunici :D Empty
MesajSubiect: Re: La bunici :D   La bunici :D EmptyVin Sept 04, 2009 8:05 pm

Eu am 2 bunici , 2 bunicute si un strabunic !!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





La bunici :D Empty
MesajSubiect: Re: La bunici :D   La bunici :D Empty

Sus In jos
 
La bunici :D
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente