ღAllgirlsღ
-> REGULI FORUM <- - Pagina 3 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
-> REGULI FORUM <- - Pagina 3 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 -> REGULI FORUM <-

In jos 
+18
adryan94
Dark Angel
:::Ana Banana♫☺
Bureţel.
Hypnosis
Criss şoseţică !
Polluted Soul
Ancutica
ada
Annie
M.O.
Miha.
Barbie :*
Minnism
Lola^^
botsy_black
Nykole
Nirvana.
22 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

-> REGULI FORUM <- - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: -> REGULI FORUM <-   -> REGULI FORUM <- - Pagina 3 EmptyDum Sept 13, 2009 7:34 pm

Rezumarea primului mesaj :

*Regulile au fost modificate ultima oara pe data de 27.08.2011*

Posturi .
Nu este permis scrisul in culori , acesta este disponibil doar pentru administrator si moderatori . Puteti folosi culorile in categoria Bun Venit , rubrica Prezentari .
Scrisul italic poate fi folosit de oricine in rubrica RPG pentru gandurile fiecarui personaj .
Este permis dublu post numai dupa 2 zile de la mesajul aceluiasi utilizator . Dublu-post este strict interzis in categoriile Chat si Jocuri .
Fara limbaj neadecvat si link-uri in posturi ! ( link-uri se pot pune doar aici ) , exceptand youtube-ul .

Semnatura .
Trebuie sa aveti peste 1500 posturi pentru a va pune in semnatura un link . Pentru a va face reclama in semnatura , trebuie sa platiti o taxa , mai multe gasiti aici .
Imaginile din semnatura nu trebuie sa intreaca marimea de 700x700 . In caz contrar imaginea va fi stearsa iar userul va primi o amenda de 50 banuti .
Avatarul .
Avatarul nu trebuie sa intreaca marimea de 200x200 .
Daca incarcati direct pe site o imagine de pe computer care este mai mare , aceasta va fi redimensionata automat .
Daca introduceti un link extern , redimensionarea va fi imposibila , asa ca trebuie sa fie o imagine care sa aiba marimea corespunzatoare .
Nerespectarea marimii se sanctioneaza cu 50 banuti .
Banutii .
Banutii se pot castiga cu ajutorul posturilor . Cu cat postati mai mult , cu atat aveti mai multi banuti . In rubrica jocuri nu se pot castiga banuti . Cei mai multi se castiga in rubrica Muzica la crearea subiectelor noi .
Banii se pot pierde nerespectand regulile .
Reputatia
Reputatia este oferita de membrii forumului . Acestia dau + daca apreciaza postul tau , si - daca nu .
Utilizatori .
Va rog frumos fara clone !
Fara username-uri cu limbaj neadecvat , acestora li se va schimba numele si vor fi banati !
RPG
In categoria RPG va puteti creea un personaj aici .
Daca aveti probleme in legatura cu aceasta categorie , contactati moderatorul rubricii -> Sanara .
Copierea textului/imaginilor de pe forum .

De acum , cine copie text / imagini si idei de pe forum va fi banat la 3 astfel de " obiceiuri " . Daca doriti sa intreceti forumul , faceti`o macar cu lucruri originale . Iar daca veti copia si nu va voi afla numele pe Ag , copiati fratilor , daca asa credeti ca veti iesi in fata , faceti`o , dar daca aveti vreo problema sa nu apelati la mine si in plus e foarte aiurea sa nu fii original -> REGULI FORUM <- - Pagina 3 1542482941 .



Ultima editare efectuata de catre <3 Slash in Sam Aug 27, 2011 9:23 am, editata de 21 ori
Sus In jos

AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

-> REGULI FORUM <- - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: -> REGULI FORUM <-   -> REGULI FORUM <- - Pagina 3 EmptySam Aug 27, 2011 9:23 am

Regulile au fost schimbate din nou pe data de 27.08.2011 !

Multumesc .
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 25
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

-> REGULI FORUM <- - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: -> REGULI FORUM <-   -> REGULI FORUM <- - Pagina 3 EmptySam Aug 27, 2011 8:39 pm

Oana, ti-a zis Andreea, asta se intampla in fiecare scoala. Si in scoala mea a venit profa de bio cu pachete.
Sunt n forumuri pe care am gasit acest subiect.
Nu e ceva care se intampla doar in scoala ta.
No ofeence Wink
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

-> REGULI FORUM <- - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: -> REGULI FORUM <-   -> REGULI FORUM <- - Pagina 3 EmptySam Aug 27, 2011 10:45 pm

Am incheiat subiectul , dar eu n`am mai vazut in ultimul timp ..
Oricum nu mai conteaza , am scris asta pentru cei care vor copia in viitor .
Sus In jos
Continut sponsorizat





-> REGULI FORUM <- - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: -> REGULI FORUM <-   -> REGULI FORUM <- - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
-> REGULI FORUM <-
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» REGULI RPG !
» Reguli pentru moderatori!
» Nou : Radio pe forum
» Reguli care trebuie respectate
» Reguli pentru afiliere/Affiliere

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Administrare-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente