ღAllgirlsღ
CONCURS!!!! 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
CONCURS!!!! 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 CONCURS!!!!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

CONCURS!!!! Empty
MesajSubiect: CONCURS!!!!   CONCURS!!!! EmptyDum Dec 21, 2008 11:07 am

M-am gandit sa facem un mic concurs si la sectiunea fashion, prin care sa imbinam desenul,pictura(am aflat ca va place sa desenati si sa pictati) si moda. Concursul consta in postarea unui desen de-al vostru ,cu haine , costume, pe sapt si votarea celorlalte desene. La sfarsitul sapt voi alege designerul saptamanii (in urama numararii voturilor) iar la sfarsitul luinii voi face topul celor mai bune 5 desene (tot in urma numararii voturilor voastre).
REGULI:1)respectati regulile forumului
2)postati numai un desen pe sapt si numiti-l
3)votatti desenele preferate numai o singura data
4)nu votati propriul desen
Cam atat asa k sa inceapa concursul 3.....2.....1.....START!!!
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

CONCURS!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS!!!!   CONCURS!!!! EmptyDum Dec 21, 2008 11:17 am

ok hai k incep eu dar astept s admir si desenele voastre nu k le-as admira p ale mele) desenu meu se numeste "Anotimp ploios" asa k dak vreti sal votati scrieti : [un vot pt -numeledesenului- succes


Ultima editare efectuata de catre gummy bear in Vin Ian 23, 2009 8:56 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

CONCURS!!!! Empty
MesajSubiect: Wow , sooper desen si sooper tot   CONCURS!!!! EmptyMar Dec 23, 2008 12:29 am

gummy bear , ai un vot de la mine , imi place cum desenezi si extrem de buna ideea ... , am si eu un desen :
CONCURS!!!! Desen_Tzitzi , da-ti click pe link ...
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

CONCURS!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS!!!!   CONCURS!!!! EmptyMar Dec 23, 2008 4:55 am

Tue Dec 23, 2008 1:29 pm Topic: Wow , sooper desen si sooper tot

--------------------------------------------------------------------------------

gummy bear , ai un vot de la mine , imi place cum desenezi si extrem de buna ideea ... , am si eu un desen :
CONCURS!!!! Desen_Tzitzi , da-ti click pe link ...
Sigur n-ai scris gresit? nu pot sa-ti vad desenu[/quote]


Ultima editare efectuata de catre gummy bear in Mar Dec 23, 2008 7:08 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

CONCURS!!!! Empty
MesajSubiect: Nu prea cred ca este o idee buna , in special pentru mine , nu discriminez pe nimeni   CONCURS!!!! EmptyMar Dec 23, 2008 5:54 am

nu discriminez pe nimeni cand spun ca nu este o idee buna .. chestia este ca eu nu ma prea pricep la desenat ..
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

CONCURS!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS!!!!   CONCURS!!!! EmptyMar Dec 23, 2008 6:55 am

Tue Dec 23, 2008 6:54 pm Topic: Nu prea cred ca este o idee buna , in special pentru mine , nu discriminez pe nimeni

--------------------------------------------------------------------------------

nu discriminez pe nimeni cand spun ca nu este o idee buna .. chestia este ca eu nu ma prea pricep la desenat ..
Tonykop nu e vb de discriminare , fiecare are dreptul la o parere iar asta este parerea ta si nu discriminezi p nimeni. Nu te obliga nimeni sa postezi desene desi nu ai de unde sa stii cum desenezi daca nu ii lasi si pe ceilalti sa iti aprecieze desenele (stiu din experienta proprie) , ai putea macar sa votezi desenele puse de ceilalti membri dak nu vrei sa participi si u. Wink
Sus In jos
Candy
ßõþöç
ßõþöç
Candy


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 25
Bani : 10
Data de inscriere : 29/11/2008

CONCURS!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS!!!!   CONCURS!!!! EmptyMar Dec 23, 2008 8:42 am

scuze nu pot participa...am talent destul la desen da nam scanner si de obicei desenez pe desenatori.ro si in paint.net
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

CONCURS!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS!!!!   CONCURS!!!! EmptyLun Dec 29, 2008 10:11 am

a vai tocmai am descoperit k so ternat sapt ( k chestie) sapt asta din pacate nu avem niciun castigator pt k au fos postate numa 2 desene si unu dintre ele nu poate fi vazut ........ poate data viitoare
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

CONCURS!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS!!!!   CONCURS!!!! EmptyMier Apr 08, 2009 4:00 am

mda concursul inca este deschis dak vrea cineva sa participeeu sincer am si uitat de el dar nu ar fi rau sa participati
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

CONCURS!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS!!!!   CONCURS!!!! EmptyVin Mai 08, 2009 4:52 am

acum lucrez la un desen :D1
Sus In jos
Continut sponsorizat





CONCURS!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS!!!!   CONCURS!!!! Empty

Sus In jos
 
CONCURS!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | Arta, Cultura si Timp liber | Hobbiuri | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente