ღAllgirlsღ

Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .

InregistrareInregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  FAQFAQ  CalendarCalendar  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

Distribuiţi | 

Noi profesori :l

In jos 
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ

Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 20
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

MesajSubiect: Noi profesori :l   Vin Oct 09, 2009 4:09 am

Cred ca ati observat ( unii dintre voi ) profesorii noi de la anumite materii . De exemplu la mine : am inceput cu un prof de muzica care ne facea sa radem si acum a inceput sa ne schimbe . Si lui ii placea de noi , si noi de glumele lui . Nu stiu ce a avut in cap cred ca s-a trezit noaptea si a zis : Nu mai fac cu clasa a VI a A ! Poate era somnambul :shock: .

Administrator forum Allgirls

True perfection has to be imperfect . I know that sounds foolish but it's true .
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Asyutza
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř

Numarul mesajelor : 421
Varsta : 23
Bani : 11
Data de inscriere : 22/10/2009

MesajSubiect: Re: Noi profesori :l   Joi Oct 22, 2009 4:33 am

Hmm... deci profesorul de muzica... este... cam ciudat. Exceptand faptul ca e dom'n Seban nu mai stiu cum din PDL :lol: , trebuie sa'i mai suportam si glumele proaste, plus momentele lui de glorie in care are chef sa'si bata joc de noi, s'au sa ne mai trtaga una'n cap Embarassed
Desi anul acesta (a 7'a) avem ca nou profesor pe profesoara de desen... etto... ar fii multe de spus despre ea ...
In primul rand... are o garderoba de invidiat, ceea ce devine enervant printre fetele din clasa mea, ce suntem mereu in pas cu noile look'uri, dar respectam in acelasi timp si uniforma scolii.
Apoi... daca ne uitam blocul de desen, o pensula, sau orice, cat de mic ar fii... 4 in catalog 🇳🇴
Si se mai baga si peste inspiratiile noastre in ore... vrand ea sa faca totul la toti... apoi ne trezim cu un desen de... de... hmm... perfect pentru un covor, toamna Very Happy
In rest... anul acesta nu am mai avut profesori noi... daca mai apar... voi mai povestii :lol:
Sus In jos
Criminal.Mind
ßõþöç
ßõþöç

Numarul mesajelor : 91
Varsta : 22
Bani : 68
Data de inscriere : 29/10/2009

MesajSubiect: Re: Noi profesori :l   Dum Noi 01, 2009 2:09 am

Eh..Anu' ista am avut mai putini profesori noi...I can't believe it XD...Mai putini?Aka profa de bio si diriga de anu' trecut au ramas aci...So weird :-?...Dar sa incepem cu profii noi^^

Profa de chimie-Anu' trecut il aveam pe Dintisor :AA: ...Dadea 3 in catalog ca numai atatia dinti avea in gura...Abia am trecut cu 5 la fizica(Era de chimie/fizica)...Si tot cu 5 la chimie...Ah...Nu l-am mai vazut e la inceputul anului...Acum avem o profesoara...
In sfarsit am facut si noi un experiment in toata chimia asta din a 7-a pana anu' ista in a 8-a...Si am luat 6 pe merit :]]
Profu' de religie-Anu' trecut am avut-o pe fosta noastra diriga...Of,of...Imi pare atat de rau ca a plecat(Ametecat cu melodii triste chiar imi vine sa plang)...Deci din martie nu a mai venit si a trebuit sa facem religie cu profa de principii...Si n-am facut nimic...Nu ca anu' asta am face ceva...Profu' de religie(Acu' avem prof) da afara baietii si discuta cu fetele(Daca numai cu ele se poate intelege)
Profu' de fizica-Asa...Dupa cum spuneam,anu' trecut am facut cu dintisor,anu' ista,cu directoru' :]...Eh...Si ce ma bucur...Abia daca scriem in caiet si facem mai multe experimente din care directoru' ne mai face si sa radem...Cum putea fi fizica mai frumoasa/Doar daca puteam retine si eu ceva ca atunci cand ma asculta am emotii :]]
Profu' de principii-Deci...Materia asta is sigura ca numai eu o fac...E una si aceeasi cu religia de nu stiu pentru ce o mai facem...Tot profu' de religie ne acompaniaza si la ora asta...
Profa de info-Anu' trecut aveam un prof,saracu' nu facea nimic cu noi(Ce tot vorbesc...In 3 ani n-am facut nimic la info cu nimeni =]])...E,anu' ista a venit profa peste noi...Ne dicteaza cu tona despre Power Point si ma enervez ca nici la calculatoare nu ne lasa...Oricum...Nu pot umbla pe forumuri ca va trebui sa vin cu coasa la noapte pentru a le taia capurile colegilor...
Profa de latina-Deci am inceput si cu latina din a 8-a...Profa de latina o terorizeaza pe colega-mea pentru ca a zis ca latina suna bine...Dar ma rog...Cuvintele astea is un lucru mar epentru profa de latina...Nu tutror pe place limba asta...Dar eu zic ca e destul de usoara :]
Profa de civica-Anu' trecut faceam cu profa de istorie,anu' asta a venit alta...Pff...Nu ne baga in seama si dicteaza doar pentru cei care scriu...God...Pot spune ca dintr-un anumit unghi e draguta si din altul,e oarecum rea^^
Profa de desen-Huh...Deci aci si acum spun...ALELUIA!!Am scapat de profa de anu' trecut...Pur si simplu ma punea sa desenez de-mi ieseau ochii din cap...Natura statica fir-ar ea de...Pff...Nu injur :]...Se imbraca idem lui Gulliver Naiba si-si planta 50 de agrafe in cap...Si dupa ce ca ma chinuiam sa fac ceva pe foaie venea ea si-mi strica tot ce-am facut acolo...Si inca cu pixu' =.=...Huh...Deci multumesc domnului ca am scpat de ea...Profa de anu' asta e grozava...Nu ne pune sa desenam cine stie ce,doar ne povesteste despre marii pictori...Asa ca...Huh...E cea mai tare :]
Profa de muzica-Nu stiu daca am pus-o,daca da,mai adaug ceva despre ea :]]...Deci...Anu' trecut aveam un prof care nu facea decat ma-me-mi-mo-mu cu noi si anu' asta profa nu face decat sa ne dicteze...pff...Absolut deloc n-am canta de cand a venit ea(Nu ca ne-ar dicta dar ne canta prea sus si imi vine sa rad de fiecare data cand canta si ne pune dupa aceea si pe noi :AA: )

Well...Astia-s toti profii noi..Daca era anu' trecut o faceam mai lunga :]
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ

Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 20
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

MesajSubiect: Re: Noi profesori :l   Lun Noi 02, 2009 10:27 pm

Noi anu asta am avut 2 noi profesori de muzica .
A , da oricum trebuia sa vaina profa de fizica , mi-a luat mingea de volley in clasa a cincea rade cu lacrimi . Da oricum am noroc ca imi place fizica .

Administrator forum Allgirls

True perfection has to be imperfect . I know that sounds foolish but it's true .
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ

Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 23
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

MesajSubiect: Re: Noi profesori :l   Mier Ian 06, 2010 8:09 am

cum is la liceu aproape toti profesori is noi singurii aceeasi o mai ramas profu de chimie ca nu se mai pensioneaza o data ,profu de fizica bine ca o ramas tot el ,si profa de latina in rest toti profesori ne sunt noi da uni sunt de treaba si alti mai putin de treaba
Sus In jos
Laurika
ßõþöç
ßõþöç

Numarul mesajelor : 55
Varsta : 21
Bani : 63
Data de inscriere : 16/02/2011

MesajSubiect: Re: Noi profesori :l   Sam Feb 26, 2011 5:08 am

Noua ni s-a schimbat profesorul de geografie, care era diriga, pentru ca a plecat. Si ni s-a schimbat profa de engleza pentru ca lu aia nu-i mai convenea sa faca cu noi pentru ca avusese scandaluri ca era dura si faceam multe. Adevarul e ca era mai bine cu ea,acu avem una cu care nu face nimic
Sus In jos
Minnism
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ

Numarul mesajelor : 967
Varsta : 24
Bani : 513
Data de inscriere : 17/01/2010

MesajSubiect: Re: Noi profesori :l   Lun Mar 07, 2011 9:04 am

^ La minea plecat diriginta care era de sport.Acum nu stiu cine o sa vina in locul ei.Dar ca profesor de sport facem cu unul,iar la dirigentie cu doamna psiholog
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Noi profesori :l   

Sus In jos

Noi profesori :l
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Scoala & CO-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog