ღAllgirlsღ
Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top Empty
MesajSubiect: Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top   Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top EmptyVin Oct 16, 2009 6:42 am

Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana se numara printre cele mai cautate de pe internet si cele mai solicitate in magazinele online.

Daca ani de zile starurile Disney si Star Wars au detinut suprematia in randul celor mai dorite costume, anul acesta Regele Pop a cucerit piata.

Si cum orice bun comerciant isi adapteaza repede oferta la cerere, magazinele online de profil sunt acum ticsite cu haine, peruci (cu par scurt, lung, drept, carliontat - corespunzand divesrselor etape din viata artistului), ochelari, manusi, sosete si masti care-l imita pe Michael Jackson si hainele sale.

Costumele Hannah Montana, personajul interpretat de Miley Cyrus in serialul cu acelasi nume, sunt de asemenea foarte cautate pentru Halloween 2009.

Acestea se gasesc in diverse modele – costum complet, dar si accesorii precum bratari, coliere si chiar microfon.

Cateve modele de costume si accesori Michael Jackson si Hannah Montana puteti vedea in galeria foto de mai jos.

Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top ?mmid=c711945102102f89dCostumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top ?mmid=94ce2450fac088a3bCostumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top ?mmid=bc8c0450f8a008949
Sus In jos
Devy
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Devy


Numarul mesajelor : 104
Varsta : 27
Bani : 102
Data de inscriere : 20/09/2009

Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top Empty
MesajSubiect: Re: Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top   Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top EmptyVin Oct 16, 2009 7:38 am

Aham, desi Michael e preferatul meu, oamenii se imbraca de Halloween in ceva inspaimantator
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top Empty
MesajSubiect: Re: Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top   Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top EmptyVin Oct 16, 2009 9:40 pm

Exact , dar trebuie sa ne gandim ca Michael este ceva mort .
Eu ma voi imbraca in fantomita anul acesta .
Sus In jos
Devy
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Devy


Numarul mesajelor : 104
Varsta : 27
Bani : 102
Data de inscriere : 20/09/2009

Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top Empty
MesajSubiect: Re: Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top   Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top EmptySam Oct 17, 2009 2:30 am

Nu este " ceva " este o persoana. Si canta chiar bine, mult mai bine decat Printesele Disney si " cei mai mari rockari " adica Jonas Brothers, Miley Cyrus si care mai sunt.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top Empty
MesajSubiect: Re: Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top   Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top EmptySam Oct 17, 2009 10:13 am

Pai eu nu mai am nici o speranta ca MJ o sa mai scoata o melodie noua pt ca este , you know , dead . So , la JB , Miley mai am sperante . Oricum pot sa ma costumez si in nick anul acesta - am ondulatorul de par al lui mama :) .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top Empty
MesajSubiect: Re: Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top   Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top Empty

Sus In jos
 
Costumele de Halloween Michael Jackson si Hannah Montana sunt in Top
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Michael Jackson ureaza `Craciun fericit!` de pe o noua compilatie Jackson 5
» Hannah Montana vs. Miley Cyrus
» Pentru fanii Hannah Montana: Un concert de vis cu Miley Cyrus!
» Melodia This is It Michael Jackson
» Dans Michael Jackson :D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente