ღAllgirlsღ
Camera lui Laurette 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Camera lui Laurette 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Camera lui Laurette

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Camera lui Laurette Empty
MesajSubiect: Camera lui Laurette   Camera lui Laurette EmptyDum Oct 18, 2009 10:04 pm

Camera mea este la parter . Niste copaci imi bat mereu in geam atunci cand plooa . Am un mic calculator . Am inceput sa imi descarc muzica . O furtuna mare a inceput si a cazut lumina . Sad Oare cand vine :? .
Sus In jos
Asyutza
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Asyutza


Numarul mesajelor : 421
Varsta : 28
Location : în congelator... mamăăă... câtă îngheţată xD
Bani : 11
Data de inscriere : 22/10/2009

Camera lui Laurette Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Laurette   Camera lui Laurette EmptyJoi Oct 22, 2009 5:09 pm

Dori a cunoaste mai bine imprejurarile, se opri brusc in fata usii fetei. Batu de cateva ori usor in ea, retraganduse cu un pas in spate si asteptand sa'i deschida cineva...
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Camera lui Laurette Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Laurette   Camera lui Laurette EmptyMar Oct 27, 2009 9:09 pm

-Salut , welcome here . ii raspuns Laurette .
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Camera lui Laurette Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Laurette   Camera lui Laurette EmptyMier Oct 28, 2009 9:47 pm

Alice bate si ea in usa tinerei in asteptarea unui raspuns .
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Camera lui Laurette Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Laurette   Camera lui Laurette EmptyMier Oct 28, 2009 9:50 pm

Laurette se indreapta catre usa si o deschide :
- Salut Alice !
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Camera lui Laurette Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Laurette   Camera lui Laurette EmptyMar Noi 10, 2009 10:05 am

Fiindca cazuse curentul in tot blocul, Nemaiavand ce face ma duc si eu la Laurette. Tocmai avea usa deschisa si o vazu pe Alice ca intra la Laurette.
-Salut, fetelor.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Camera lui Laurette Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Laurette   Camera lui Laurette Empty

Sus In jos
 
Camera lui Laurette
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Camera lui Alice
» Camera de Craciun
» Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Locuinte-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente