ღAllgirlsღ
Inna, lidera in Topul Difuzarilor 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Inna, lidera in Topul Difuzarilor 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Inna, lidera in Topul Difuzarilor

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Inna, lidera in Topul Difuzarilor Empty
MesajSubiect: Inna, lidera in Topul Difuzarilor   Inna, lidera in Topul Difuzarilor EmptyMar Oct 20, 2009 4:27 am

Inna este lidera in topul difuzarilor la posturile de radio, cu noul single `Amazing`, potrivit datelor furnizate de Nielsen Music Control.

Top 3 al celor mai difuzate piese in saptamana 12-18 octombrie 2009 este completat de Connect-R cu `Burning Love` si Pitbull, cu `I Know You Want Me`.

Asa cum se intampla de ceva timp incoace, artistii romani sunt cei mai difuzati la radio.

In afara de Pitbull, dintre artistii straini au reusit sa se `strecoare` in top 10 Black Eyed Peas cu piesa `I Gotta Feeling` (locul 6) si Pussycat Dolls - `Hush Hush` (locul 9).

Top 10 difuzari in saptamana 12 – 18 octombrie:

1. Amazing – Inna
2. Burning Love – Connect-R
3. I Know you want me (Calle Ocho) – Pitbull
4. Se Thelo – Rolla Sis
5. Freedom – DJ Andi feat. Stella
6. I Gotta Feeling – Black Eyed Peas
7. Vara Trecuta – Voltaj
8. Russian Girl – Deepcentral
9. Hush Hush – Pussycat Dolls
10. Voila – Radio Killer
Sus In jos
Asyutza
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Asyutza


Numarul mesajelor : 421
Varsta : 28
Location : în congelator... mamăăă... câtă îngheţată xD
Bani : 11
Data de inscriere : 22/10/2009

Inna, lidera in Topul Difuzarilor Empty
MesajSubiect: Re: Inna, lidera in Topul Difuzarilor   Inna, lidera in Topul Difuzarilor EmptyVin Noi 06, 2009 10:35 pm

Hmm... sincer Inna, a luat o intorsatura foarte frumoasapentru ea... A devenit foarte epede apreciata de catre adolcentii din ziua de astazi, avand o vce cu adevarat frumoasa. Desi sincer, canta chiar mai frumos live, decat in playback (parre trasa de mine, dupa un concert a ei in Iasi ^_^) In plu este si atragatoare, si atrage foarte bine atentia in jurul ei, ceea ce'i prevede un viitor in cariera foarte bun Razz
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Inna, lidera in Topul Difuzarilor Empty
MesajSubiect: Re: Inna, lidera in Topul Difuzarilor   Inna, lidera in Topul Difuzarilor EmptySam Noi 07, 2009 12:08 am

A fost propusa si la MTV ema dar nu a reusit sa ocupe titlul de Best Female . Si eu am votat-o si imi pare rau ca nu a iesit .
Sus In jos
Criminal.Mind
ßõþöç
ßõþöç
Criminal.Mind


Numarul mesajelor : 91
Varsta : 28
Location : Temeschwar
Bani : 68
Data de inscriere : 29/10/2009

Inna, lidera in Topul Difuzarilor Empty
MesajSubiect: Re: Inna, lidera in Topul Difuzarilor   Inna, lidera in Topul Difuzarilor EmptySam Noi 07, 2009 4:36 am

God...Stiti cine canta frumos?Ala care zicea azi in centru sa votam intre Geoana si Basescu...Era si Eelena Udrea,ca sa vezi :AA: ...ma rog...Scuzati...Chiar nu-mi place...pot spune ca melodia care mi-a placut mult a fost "Love" pentru c fiecare melodie pe care o ascult inainte de videoclip mi se pare mai frumoasa...In hot(Vide 2) a exagerat cu machiajul si la fel ca Play & Win,Radio Killer si altii a aparut din senin...Trebuie sa recunoastem...in 2009 si eu as putea deveni vedeta desi nu am pic de voce...Nu spun ca Inna nu are dar pur si simpul Amazing mi se pare ca melodia aia (cuvant urat) a lu' Feronando de la Caransebes care a amestecat rap-ul cu melodia cutituei muzicale...Anyway...Nu mai spun nimic XD...
Sus In jos
Asyutza
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Asyutza


Numarul mesajelor : 421
Varsta : 28
Location : în congelator... mamăăă... câtă îngheţată xD
Bani : 11
Data de inscriere : 22/10/2009

Inna, lidera in Topul Difuzarilor Empty
MesajSubiect: Re: Inna, lidera in Topul Difuzarilor   Inna, lidera in Topul Difuzarilor EmptySam Noi 07, 2009 6:47 am

Sysa, nu ma face sa ma supar pe tine... ~.~
Adica... zau asa, chiar canta bine >___<
In lus Amazing este o melodie chiar draguta ^^' (asta e preerata mea, sub Deja Vu TT.TT)
Sus In jos
Criminal.Mind
ßõþöç
ßõþöç
Criminal.Mind


Numarul mesajelor : 91
Varsta : 28
Location : Temeschwar
Bani : 68
Data de inscriere : 29/10/2009

Inna, lidera in Topul Difuzarilor Empty
MesajSubiect: Re: Inna, lidera in Topul Difuzarilor   Inna, lidera in Topul Difuzarilor EmptyDum Noi 08, 2009 2:11 am

Cine-a spus ca tre` sa te superi pe mine?Chiar am luat-o razna...Dupa o portie de manele pe Europa Nova(De la care mi s-a facut rau,God X_X") au urmat momente de somn pe Trinitas...Pentru ca n-aveam ce asculta :AA: ...N-am spus ca o urasc pe Inna mai mult decat o urasc pe Sahara(Nu~Poli pierde din cauza ca acu' canta melodia aia (cuvant urat) a ei pe stadion...Pff...2-0 pentru Galati ~.~)...Imi place "Love",am zis ca atunci cand melodia nu avea videoclip am ascultat-o prima oara(O ascultasem la Radio Zu)...Oricum...Am ascultat si Amazing,yeah...Are o voce frumoasa doar ca nu e pe gustul meu,si "Deja Vu"...Chiar mi-a placut prima oara...Da'...Eh...Explicatia...Au dat-o de atat de multe ori(melodia) pe posturile TV incat eu chiar incep sa ma satur...Si cu Lady Gaga a fost la fel...Inainte sa apara videoclipul la "Paparazzi" melodia imi placea enorm...Dar exagereaza iar eu ascult frecvent Kiss Tv,1Music Channel,MTV si celelalte precum si Radio(Well...Exagerez,nu? :AA: )...Da' ma rog...Pe viitor am sa ma fac mai inteleasa :>
Sus In jos
Continut sponsorizat





Inna, lidera in Topul Difuzarilor Empty
MesajSubiect: Re: Inna, lidera in Topul Difuzarilor   Inna, lidera in Topul Difuzarilor Empty

Sus In jos
 
Inna, lidera in Topul Difuzarilor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Katy Perry, din nou 'number one' in topul Billboard
» Inna, în rolul lui Betty cea urâtă!?
» Inna, favorita la Eurodance 2010
» INNA a castigat Best Romanian Act la MTV EMA 2009
» Inna implineste 23 de ani, Kiss FM o sarbatoreste

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente