ღAllgirlsღ
In autobuz spre cinema 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
In autobuz spre cinema 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 In autobuz spre cinema

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

In autobuz spre cinema Empty
MesajSubiect: In autobuz spre cinema   In autobuz spre cinema EmptyMier Oct 28, 2009 10:17 am

Alice statea in autobuz si se uita plictisita pe geam . "Oare cand ajungem la film ? ".
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

In autobuz spre cinema Empty
MesajSubiect: Re: In autobuz spre cinema   In autobuz spre cinema EmptyMier Oct 28, 2009 9:48 pm

-Salut , ii zice Laurettte lui Alice .
Ce mai faci ?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

In autobuz spre cinema Empty
MesajSubiect: Re: In autobuz spre cinema   In autobuz spre cinema EmptyVin Oct 30, 2009 10:32 pm

- Bine , ma duc la Cinema . Tu ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

In autobuz spre cinema Empty
MesajSubiect: Re: In autobuz spre cinema   In autobuz spre cinema EmptySam Noi 07, 2009 1:58 am

Desi de obicei preferam sa zbor, eram condamnata cel putin inca o saptamana la deplasare pe jos, dupa micul accident ce il avusesem. Dorind sa merg la cinematograf iau si eu autobuzul.
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

In autobuz spre cinema Empty
MesajSubiect: Re: In autobuz spre cinema   In autobuz spre cinema EmptyVin Dec 25, 2009 4:03 am

La cinema e un film tare...asa ca nu vreau sa il pierd.Ma urc in autobuz si imi dau seama ca Alice, Sanara si Laurette erau in autobuz.
- Salut!Si voi mergeti la cinema?spun eu incantata ca le vad pe toate trei in acelasi autobuz.
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

In autobuz spre cinema Empty
MesajSubiect: Re: In autobuz spre cinema   In autobuz spre cinema EmptyVin Dec 25, 2009 9:30 am

-Salut, da. Mergem la cinema. Insa hm ce pot sa zic nu imi prea convine inghesuiala asta din autobuz. Dar n-am avut incotro.
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

In autobuz spre cinema Empty
MesajSubiect: Re: In autobuz spre cinema   In autobuz spre cinema EmptyVin Dec 25, 2009 10:04 am

- Observ, Sanara, observ.Dar ce ai patit?Tu poti zbura...
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

In autobuz spre cinema Empty
MesajSubiect: Re: In autobuz spre cinema   In autobuz spre cinema EmptyDum Dec 27, 2009 1:52 am

- Poate ca a vrut sa mearga cu autobuzul pana la cinema ... Tu ce faci Maka ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

In autobuz spre cinema Empty
MesajSubiect: Re: In autobuz spre cinema   In autobuz spre cinema EmptyDum Dec 27, 2009 3:33 am

S-ar putea spune ca a fost un mic accident in urma cu doua saptamani. Plecasem din America de Sud si cand eram deasupra unei insule din Atlantic ma prins o furtuna care m-a trantit la pamant. Am scapat doar cu cateva luxatii. La o glezna, la un umar si la o aripa. Mana si piciorul sau vindecat. Aripa se vindeca mai greu.
Sus In jos
Undercover Lover
ßõþöç
ßõþöç
Undercover Lover


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 30
Location : Amsterdam,Nederland
Bani : 38
Data de inscriere : 27/07/2010

In autobuz spre cinema Empty
MesajSubiect: Re: In autobuz spre cinema   In autobuz spre cinema EmptyMier Iul 28, 2010 8:02 pm

Intru in autobuz cu o fata de catel plouat. Ma impiedicasem de prima scara si era sa aterizez,dar un om dragut m-a ridicat.Auzind din intamplare ultima parte din discutie ma apropriu si spun :
-Heii! :) Se pare ca nu sunt singura care a avut o zi grea...
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

In autobuz spre cinema Empty
MesajSubiect: Re: In autobuz spre cinema   In autobuz spre cinema EmptyJoi Iul 29, 2010 12:10 am

-i, bine asa e. Ce am patit eu am patit acum 2 saptamani, dar nu pot spune ca azi nu am avut zi grea. Profii sun de cosmar. Bine ca s-a terminat scoala pe ziua de azi.
Sus In jos
Continut sponsorizat





In autobuz spre cinema Empty
MesajSubiect: Re: In autobuz spre cinema   In autobuz spre cinema Empty

Sus In jos
 
In autobuz spre cinema
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cinema Sunshine

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Sunshine - oras-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente