ღAllgirlsღ
Anul nou , 2009 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Anul nou , 2009 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Anul nou , 2009

In jos 
AutorMesaj
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Anul nou , 2009 Empty
MesajSubiect: Anul nou , 2009   Anul nou , 2009 EmptyVin Dec 26, 2008 3:07 am

Vedeti ca anul 2008 cam imbatraneste si ii vine timpul anului nou , 2009 ! Ce va propuneti pentru anul 2009 ? Vreti sa schimbati ceva ?
Scrieti aici !
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Anul nou , 2009 Empty
MesajSubiect: Ce vreau eu sa schimb   Anul nou , 2009 EmptySam Dec 27, 2008 12:37 am

Normal , pentru orice fata as vrea sa schimb tot : as vrea a am parul mai lung , ochii mai mari , buzele mai pline , nasul este ok si sa o am prietena cea mai buna pe Diana , fata cu care tocmai m-am imprietenit . Voi ce vreti sa schimbati ?
Sus In jos
 
Anul nou , 2009
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vacanta de vara 2009
» Ce ati primit de Craciun 2009 ?
» Cadou de Craciun 2009
» Eurovision 2009
» Se apropie MTV EMA 2009

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente