ღAllgirlsღ
Celebra trupa tribut Michael Jackson vine la bucuresti 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Celebra trupa tribut Michael Jackson vine la bucuresti 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Celebra trupa tribut Michael Jackson vine la bucuresti

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Asyutza
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Asyutza


Numarul mesajelor : 421
Varsta : 28
Location : în congelator... mamăăă... câtă îngheţată xD
Bani : 11
Data de inscriere : 22/10/2009

Celebra trupa tribut Michael Jackson vine la bucuresti Empty
MesajSubiect: Celebra trupa tribut Michael Jackson vine la bucuresti   Celebra trupa tribut Michael Jackson vine la bucuresti EmptyMier Noi 11, 2009 6:17 am

Who`s Bad este o trupa tribut Michael Jackson. Cei 7 baieti au planuit un turneu mondial in memoria Regelui Pop, iar Romania se afla pe lista lor de concerte.

Astfel, pe 17 martie 2010, incepand cu ora 19.00, Sala Palatului va gazdui show-ul americanilor.

Who`s Bad a fost infiintata in urma cu 6 ani, iar scopul trupei este de a recrea intreaga muzica si coregrafie ale lui Michael. Trupa sustine anual 150 de concerte in toata lumea, majoritatea sold-out, in fata a mii si chiar zeci de mii de fani la doar un singur concert.

Biletele cu cele mai bune locuri in sala vor fi puse in vanzare incepand de azi, 30 octombrie, doar pe www.bilete.ro si www.eventim.ro iar perioada de cumparare va fi numai pana pe 5 noiembrie. Preturile variaza intre 80 de lei si 260 lei, in functie de categorie. Din 6 noiembrie, biletele pentru concert se vor putea gasi si la Sala Palatului, Magazinul Muzica, Magazinele Germanos si Vodafone, Librariile Carturesti si online pe www.blt.ro, www.vreaubilet.ro, www.myticket.ro si www.calendarevenimente.ro.




Aii... vreau la Bucuresti >.<
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Celebra trupa tribut Michael Jackson vine la bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Celebra trupa tribut Michael Jackson vine la bucuresti   Celebra trupa tribut Michael Jackson vine la bucuresti EmptyMier Noi 11, 2009 6:27 am

Thare . Dar nimeni nu are magia lui Michael TT.TT .
Oricum e tare ideea .
Sus In jos
Asyutza
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Asyutza


Numarul mesajelor : 421
Varsta : 28
Location : în congelator... mamăăă... câtă îngheţată xD
Bani : 11
Data de inscriere : 22/10/2009

Celebra trupa tribut Michael Jackson vine la bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Celebra trupa tribut Michael Jackson vine la bucuresti   Celebra trupa tribut Michael Jackson vine la bucuresti EmptyMier Noi 11, 2009 6:30 am

Hmm... eu deja am inceput s ama lingusesc parintilor sa ma lase :lol:
Deci asta chiar doresc a vedea, mai ales ca stiu ca unul dintre membrii trupei, chiar va face pe Michael... si daca el nu mai exista... cel putin amintiri cu "imaginea" lui sa ramana pentru altii, printre care si eu XD
Insa... sigur va fii ceva reusit, gand ma gandesc cate persoane s'au sinucis pt. a "fii cu el" ... pff... nu stiu... >.< chiar doresc a vedea putin din ceea ce a insemnat viata/muzica/dansul pentru el, daca un concert de'al lui nu am prins Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Celebra trupa tribut Michael Jackson vine la bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Celebra trupa tribut Michael Jackson vine la bucuresti   Celebra trupa tribut Michael Jackson vine la bucuresti Empty

Sus In jos
 
Celebra trupa tribut Michael Jackson vine la bucuresti
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Michael Jackson ureaza `Craciun fericit!` de pe o noua compilatie Jackson 5
» Michael Jackson
» Michael Jackson, acuzat de sinucidere
» Melodia This is It Michael Jackson
» Michael Jackson, refugiat in Irlanda

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente