ღAllgirlsღ
Casele parasite 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Casele parasite 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Casele parasite

In jos 
+2
Sanara
Nirvana.
6 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Casele parasite Empty
MesajSubiect: Casele parasite   Casele parasite EmptyJoi Noi 19, 2009 5:29 am

Okay stiu ca unii ( care stau in Bucuresti ) nu prea stiu despre ce este vorba deoarece pe acolo nu prea exista case de astea .
Aici spuneti ce ati facut in locuri din astea parasite - pt cei care au intrat . Pentru ceilalti ascultati si comentati .
Sa incep eu : M-am dus cu prietena mea cea mai buna Adelina pana la un magazin . Am mancat ce am cumparat si dupa aceea ne-am dus sa chemam o prietena dar pe drum ne privea cineva imbracat in negru . Ada s-a dus sa vada cine este , el a intors capul si noi am fugit in bloc la Ada .
Dupa ce am scapat ne-am dus sa o chemam pe Diana . Pentru ca Diana este mai mica cu 2 ani fata de mine si de Ada m-am gandit sa o sperii si i-am zis ca acel omul care ne privea locuieste in acel apartament parasit de la parter . Ea mi-a zis ca eu sa tin usa iar ea sa impinga . Am tinut si pentru ca Diana este mai grasuta , s-a trantit de 2 ori iar usa s-a spart . Am inceput sa urlam si am iesit afara . Ne-am speriat de scartaitul usii . Tatal Dianei a coborat si a crezut ca usa s-a deschis pentru ca un boschetar sau altcineva a fortat-o inainte ( este posibil ) .
A doua zi m-am gandit ca eu si cu fetele sa intram in apartament . Eu Diana si Ada am intrat . Pe holul ingust am gasit o sticla verzuie si o matura . Cimentul era gaurit . Am intrat ziua cu o lanterna . In lumina lanternei se vedea praful care plutea in aer . In bucarie erau numai chiuveta , panze de paianjeni , 2 mature si firul de la bec . In baie era numai panza de paianjen peste tot : in cada , in chiuveta , in WC , pe pereti .
Am intrat in sufragerie . Pe jos erau vreo 10 ziare din anul 1958 , un chestionar si cutia de la yala actuala . Trebuia sa mergem in genunchi deoarece niste vecini ne puteau vedea si ne puteau certa . Inainte de a intra in ultima camera am vazut soba daramata .
In ultima camera era si mai periculos . Cineva putea sa ne vada mai ales ca acel aparatament era foarte aproape de strada .
Inainte de a iesi ne-am uitat prin vizorul prin care nu se vedea aproape nimic si am vazut ca vine un mos . L-am recunoscut din 1000 si am zis ca este Aisavoaie , seful blocului . Speriindu-ne am asteptat printre paianjeni ca acel om sa treaca iar dupa aceea am iesit .
So , acesta a fost singura mea experienta de acest fel . Este randul vostru .


Ultima editare efectuata de catre Oana. in Joi Noi 19, 2009 6:19 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Casele parasite Empty
MesajSubiect: Re: Casele parasite   Casele parasite EmptyJoi Noi 19, 2009 5:48 am

Mie nu mi se pare nimic ciudat. Nu a aparut vreo fantoma nimic. hm si apropo de casa parasita. Oana sa iti iei 2 prietene cu tine si sa mergeti in apartamentul ala parasit. Cand vine o babuta pe palier, voi prefaceti-va cu voce tare ca faceti vraji. E amuzant sa vezi reactia babutei :AA:
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Casele parasite Empty
MesajSubiect: Re: Casele parasite   Casele parasite EmptyJoi Noi 19, 2009 5:55 am

nu nu nu ca apartamentu ala e fata in fata cu usa mea si nam chef sa vad in fiecare seara cand vin de la sc usa aia deschisa si in plus o iesit scandal atunci asa ca mai bn nu
Sus In jos
Danutza
ßõþöç
ßõþöç
avatar


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 29
Location : Cluj
Bani : 14
Data de inscriere : 19/05/2009

Casele parasite Empty
MesajSubiect: Re: Casele parasite   Casele parasite EmptyJoi Noi 19, 2009 6:31 am

Pai vad din povestire ca nu e o casa parasita ci un apartament parasit...
Oricum, nu stiu cum ati avut curaj sa intrati acolo....
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Casele parasite Empty
MesajSubiect: Re: Casele parasite   Casele parasite EmptyJoi Noi 19, 2009 9:43 am

Si taicamiu a zis acest lucru . Stati sa va mai zic un experiment :
Am lasat-o pe Diana singura in apartament si noi afara ca sa vedem cam cum ne vad cei care ieseau afara .
Se vedea ca o umbra , ca o fantoma .
Sus In jos
ankutza pisicutza
ßõþöç
ßõþöç
ankutza pisicutza


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 25
Bani : 13
Data de inscriere : 14/09/2009

Casele parasite Empty
MesajSubiect: Re: Casele parasite   Casele parasite EmptyMier Noi 25, 2009 11:15 pm

Dianei nu i-a fost frica singura in casa parasita?
In locul ei nu as fi ramas singura. E o fata curajoasa.
Ce s-a mai intamplat cu casa parasita?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Casele parasite Empty
MesajSubiect: Re: Casele parasite   Casele parasite EmptyJoi Noi 26, 2009 4:31 am

Acum este inchisa . Nimeni nu mai poate intra in ea .
Da , este o realizare pentru Diana , acum la toate petrecerile de Halloween se sperie doar de la o poveste .
Sus In jos
ankutza pisicutza
ßõþöç
ßõþöç
ankutza pisicutza


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 25
Bani : 13
Data de inscriere : 14/09/2009

Casele parasite Empty
MesajSubiect: Re: Casele parasite   Casele parasite EmptyVin Noi 27, 2009 5:05 am

Deci experimentul vostru a facut-o mai curajoasa.... Ce alte traznai mai aveti in plan?
Sa nu uiti sa ni le povestesti si noua.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Casele parasite Empty
MesajSubiect: Re: Casele parasite   Casele parasite EmptyVin Noi 27, 2009 5:51 am

Okay momentan nu asa de spectaculoase ..
Uita-te in subiectul Group Girls .
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Casele parasite Empty
MesajSubiect: Re: Casele parasite   Casele parasite EmptySam Dec 05, 2009 12:49 am

Mi-ai povestit tu ceva , ceva .
Wow nu ai putea sa o continui si sa faci un ... fic horror ?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Casele parasite Empty
MesajSubiect: Re: Casele parasite   Casele parasite EmptyVin Dec 25, 2009 6:51 am

Nu stiu dar mi-ar lua prea putin . Eu NU cred in fantome dar imi plac povestile cu fantome . Deseori ma amuz cum se sperie unii .
Am auzit ca creierul genereaza frica si fantomele . Totul este in creier .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Casele parasite Empty
MesajSubiect: Re: Casele parasite   Casele parasite Empty

Sus In jos
 
Casele parasite
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente