ღAllgirlsღ
Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun Empty
MesajSubiect: Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun   Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun EmptyVin Noi 27, 2009 11:41 pm

Cleopatra Stratan se pregateste de lansarea celui de-al treilea album din cariera. Acesta se numeste Colinde Magice si contine 12 dintre cele mai indragite colinde romanesti.

Pe langa faptul ca ii plac colindele, Cleopatra are o pasiune demna de oamenii inteligenti – e pasionata de sah, ii place inotul, dar nu uita de `micile` placeri ale copilariei: jocurile cu papusi, animalutele de casa (in cazul ei trei sinsile) si, desigur, asteptarea lui Mos Craciun.

La inceputul acestei saptamani, Cleo si tatal ei, Pavel Stratan, ne-au facut o vizita, cat sa ia pulsul orasului si sa raspandeasca feeria sarbatorilor de iarna.0
Pe 23 decembrie, Ceopatra Stratan va sustine un concert la Sala Palatului. Micuta cantareata va interpreta 12 colinde, plus cateva piese de-ale ei mai vechi.

Colindele pe care le va canta Cleo sunt incluse pe cel de-al treilea album al ei. Acesta se numeste `Colinde magice` si va aparea impreuna cu ziarul Adevarul in ziua concertului – 23 decembrie.

Lista piese Cleopatra Stratan - Colinde Magice:

1. Domn, Domn, sa-naltam
2. Ingerii soptesc
3. Steaua sus rasare
4. Deschide usa, crestine
5. A venit, a venit, iarna
6. La Betleem colo-n jos
7. Intr-un miez de noapte
8. Leru-i Doamne
9. Florile dalbe
10. Seara de Craciun frumos
11. Astazi s-a nascut Hristos
12. Maria si Iosif colinda
Sus In jos
littlekitty
-None
-None
littlekitty


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 26
Bani : 4
Data de inscriere : 06/03/2010

Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun Empty
MesajSubiect: Re: Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun   Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun EmptySam Mar 06, 2010 5:17 am

Orice s-ar zice Cleopatra nu mai are farmec acum.La inceput era mica si scumpa dar acum e foarte urata
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun Empty
MesajSubiect: Re: Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun   Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun EmptySam Mar 06, 2010 5:31 am

mie mi se pare mai frumusica acum
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun Empty
MesajSubiect: Re: Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun   Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun EmptySam Mar 06, 2010 7:46 am

Mie nu mi-a placut .
Are o voce cam pitigaiata .
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun Empty
MesajSubiect: Re: Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun   Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun EmptySam Mar 06, 2010 8:05 am

seamana cu pavel cu taicaso
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun Empty
MesajSubiect: Re: Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun   Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun EmptySam Mar 06, 2010 8:09 am

Da , ai dreptate .
Nu imi place cand intrervine tatal .
Sus In jos
shik_girl
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
shik_girl


Numarul mesajelor : 249
Varsta : 26
Location : bucuresti
Bani : 250
Data de inscriere : 19/06/2010

Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun Empty
MesajSubiect: Re: Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun   Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun EmptyMar Iun 22, 2010 2:26 am

Deci cand era mai mica era mai finuta si era foarte draguta... si tata il stia pe tatal ei si o cunosteam.. aveam cd-uri cu autograful ei pe el:) si imi plk asa d ea.. da acum nuCleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun 289835
Sus In jos
M.O.
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
M.O.


Numarul mesajelor : 3754
Varsta : 25
Location : in bolul cu inghetata
Bani : 915
Data de inscriere : 21/03/2010

Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun Empty
MesajSubiect: Re: Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun   Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun EmptyMar Iun 22, 2010 3:06 am

Nici mie nu imi place de ea... Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun 276917
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun Empty
MesajSubiect: Re: Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun   Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun Empty

Sus In jos
 
Cleopatra Stratan canta Colinde Magice de Craciun
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cleopatra Stratan lanseaza 'Melodii pentru copii' pe 1 iunie
» Record Brit Awards: Blur va canta 11 minute la gala din acest an
» Leona Lewis canta `I See You` pe soundrack-ul filmului Avatar
» Adam Lambert confirma: Voi canta cu Queen la Sonisphere 2012
» Ce piese vor canta Slayer in aceasta seara la Arenele Romane?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Creati un forum | Arta, Cultura si Timp liber | Hobbiuri | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente