ღAllgirlsღ
Daca aveti cont pe stardoll - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Daca aveti cont pe stardoll - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Daca aveti cont pe stardoll

In jos 
+11
andre97andre
M.O.
shik_girl
Invisible Butterfly :D
l0lly_p0p.miley
Barbie :*
ByA13
Annie
Sunshine
kiky278
Nirvana.
15 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Daca aveti cont pe stardoll - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Daca aveti cont pe stardoll   Daca aveti cont pe stardoll - Pagina 2 EmptyJoi Ian 01, 2009 4:57 am

Rezumarea primului mesaj :

Daca avti cont pe Stardoll please inregistrati-va ici : http://stardoll.forumgratuit.ro , este singurul forum stardoll romanesc.. plese intrati !!
Sus In jos

AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Daca aveti cont pe stardoll - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Daca aveti cont pe stardoll   Daca aveti cont pe stardoll - Pagina 2 EmptyMar Mai 24, 2011 9:36 am

Diamantul albastru apar numai daca te faci de mai multe ori superstar , ai haine de firma , multi starpoints , etc ..
Acum se poate plati cu coins , iar stardollarii sunt valabili numai pentru ss'uri ..
Sus In jos
Ancutica
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Ancutica


Numarul mesajelor : 1116
Varsta : 27
Bani : 457
Data de inscriere : 20/07/2010

Daca aveti cont pe stardoll - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Daca aveti cont pe stardoll   Daca aveti cont pe stardoll - Pagina 2 EmptyMar Mai 24, 2011 8:11 pm

o sami fac eu cont
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 25
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Daca aveti cont pe stardoll - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Daca aveti cont pe stardoll   Daca aveti cont pe stardoll - Pagina 2 EmptyMier Mai 25, 2011 12:50 am

Am cont, dar nu am prins drag de el. Eu stau pe secretbuilders. Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Daca aveti cont pe stardoll - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Daca aveti cont pe stardoll   Daca aveti cont pe stardoll - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Daca aveti cont pe stardoll
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri )
» Ce parere aveti de pasti ?
» Ce windows aveti ?
» Ce browser aveti ?
» Aveti bicicleta ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente