ღAllgirlsღ
Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda... 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda... 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda...

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda... Empty
MesajSubiect: Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda...   Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda... EmptyMier Dec 09, 2009 5:20 am

Magia sarbatorilor de iarna, sau nebunia – dupa caz Very Happy, i-a cuprins si pe cantareti.

Daca Lady Gaga si-a pus coarne de ren (in caz ca n-ati vazut-o inca, o gasiti AICI), Jonas Brothers au postat pe contul de Twitter `Top fav Christmas movies` (adica Topul filmelor de Craciun, potrivit propriilor preferinte).

Filmele de Craciun pe care Nick, Joe si Kevin le revad cu placere in perioada sarbatorilor de iarna sunt: Home alone 1&2, Elf, Jingle all the way, The Grinch si The Christmas Story.

Home alone 1&2

Eroul Home alone 1&2 este un pusti pe nume Kevin McCallister, care are parte de sarbatori plinde de aventuri.

Daca in `Home alone 1` pustiul este uitat singur acasa si are de-a face cu o banda de hoti ce incearca sa fure din locuinta familiei sale, in `Home alone 2` el ii reintalneste pe cei doi banditi la New York, unde acestia incearca sa sparga un magazin de jucarii.

Din distributia `Home alone` fac parte Macaulay Culkin (Kevin McCallister), Daniel Stern si Joe Pesci (Harry si Marv – cei doi hoti).
Sus In jos
Criminal.Mind
ßõþöç
ßõþöç
Criminal.Mind


Numarul mesajelor : 91
Varsta : 28
Location : Temeschwar
Bani : 68
Data de inscriere : 29/10/2009

Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda... Empty
MesajSubiect: Re: Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda...   Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda... EmptyMier Dec 09, 2009 6:50 am

Uuu...Am vazut "Home alone" cred ca sambata trecuta...Deci tre` sa-i intalnesc pe Jonas...Avem aceleasi gusturi :AA:...Comedia imi place cel mai mult caci numai acolo pot rade...Lady Gaga si coarnele de ren...Fata asta tre` sa se imbrace cat mai ciudat posibil o.O"(Eu vorbesc si coarnele de ren stau in dulap,da' am uitat ca-s a lu' sora-miu)
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda... Empty
MesajSubiect: Re: Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda...   Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda... EmptyJoi Dec 10, 2009 4:44 am

Uhm ador Singur Acasa .
Il vad in fiecare Craciun ( l-am vazut de 5 ori ) .
Super tare comedia !
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda... Empty
MesajSubiect: Re: Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda...   Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda... EmptyMier Sept 01, 2010 10:54 pm

Si eu poison . E preferatul meu Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda... 276917
Sus In jos
Sandy
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sandy


Numarul mesajelor : 1425
Varsta : 27
Bani : 234
Data de inscriere : 31/10/2009

Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda... Empty
MesajSubiect: Re: Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda...   Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda... EmptyJoi Sept 02, 2010 5:48 am

Si mie imi place Singur acasa , 1 este preferatul meu Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda... Empty
MesajSubiect: Re: Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda...   Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda... Empty

Sus In jos
 
Filme de Craciun, Jonas Brothers recomanda...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Jonas Brothers videoclip Keep it Real
» Jonas Brothers valoreaza 1 milion de dolari
» Muzica : Jonas Brothers : SOS
» <3 Playlist Jonas Brothers <3
» Jonas Brothers Critical videoclip nou

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente