ღAllgirlsღ
Craciunul a sosit 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Craciunul a sosit 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Craciunul a sosit

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Craciunul a sosit Empty
MesajSubiect: Craciunul a sosit   Craciunul a sosit EmptyDum Dec 13, 2009 9:54 am

-Tocmai adusesem in casa bradul natual pe care urma sa il impodobesc. Dau sa il asez in suport insa constat ca tulpina ii e prea groasa si trebuie cioplita sa incapa in suport, ca la baza are niste crengi pra jos care nu ii permite sa intre in suport si varful e prea mare. Trebuuie sa ma pun pe treaba insa habar nu aveam cum se ciopleste un brad.


Ultima editare efectuata de catre Sanara in Mar Dec 15, 2009 5:59 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Craciunul a sosit Empty
MesajSubiect: Re: Craciunul a sosit   Craciunul a sosit EmptyDum Dec 13, 2009 9:57 am

- Wow , ce brad mare , Sanara . Deja sunt 2 brazi . Dar nu este nimic . Vrei sa te ajut ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Craciunul a sosit Empty
MesajSubiect: Re: Craciunul a sosit   Craciunul a sosit EmptyDum Dec 13, 2009 10:09 am

-Da, desigur ca ma poti ajuta. Acasa la mine, in lumea mea, Craciunul se sarbatoreste in cabane de munte unde ai bradul chiar in fata cabanei si il impodobesti. Iar la noi Craciunul nu are chiar aceeasi semnificatie religioasa ci este in cadrul Zilelor Iernii. 12 zile tine aceasta mare sarbatoare iar in ziua 5-a spre a 6-a este Noaptea Magica iar ziua a 6-a este Craciunul. Ultima zi ce-a de-a 12-a este ultima zi a anului iar apoi urmeaza Noaptea Anului nou. Deci acum este prima data cand mi-am cumparat un brad sa il pun in casa.
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Craciunul a sosit Empty
MesajSubiect: Re: Craciunul a sosit   Craciunul a sosit EmptyDum Dec 13, 2009 9:01 pm

-Buna si eu vreau sa va ajut. Uau chiar e mare bradul!
Daca vrei cioplesc eu tulpina ca m-a invatat tati
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Craciunul a sosit Empty
MesajSubiect: Re: Craciunul a sosit   Craciunul a sosit EmptyDum Dec 13, 2009 9:04 pm

-Mersi, Barbie. Apoi il vom impodobi impreuna. Dar care din noi 3 sa puna varful?
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Craciunul a sosit Empty
MesajSubiect: Re: Craciunul a sosit   Craciunul a sosit EmptyDum Dec 13, 2009 9:13 pm

-tu ca poti sa zbori si ajungi in varf Very Happy eu nu ajung
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Craciunul a sosit Empty
MesajSubiect: Re: Craciunul a sosit   Craciunul a sosit EmptyDum Dec 13, 2009 10:29 pm

Din pacate in camera nu pot zbura. Nu am spatiu suficient. Chiar si eu va trebui sa ma folosesc de scaun sa ajung sa pun varful. Dar bine il voi pune eu.
Sus In jos
-MissTsukkii.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
-MissTsukkii.


Numarul mesajelor : 587
Varsta : 29
Location : în râşniţa de cafea
Bani : 46
Data de inscriere : 27/10/2009

Craciunul a sosit Empty
MesajSubiect: Re: Craciunul a sosit   Craciunul a sosit EmptyVin Dec 18, 2009 7:00 am

-Eu! strig venind cu o stea in mana
-Sunt destul de inalta ...cred .
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Craciunul a sosit Empty
MesajSubiect: Re: Craciunul a sosit   Craciunul a sosit EmptyVin Dec 18, 2009 7:06 am

- Bine , pune-l tu !
Sus In jos
-MissTsukkii.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
-MissTsukkii.


Numarul mesajelor : 587
Varsta : 29
Location : în râşniţa de cafea
Bani : 46
Data de inscriere : 27/10/2009

Craciunul a sosit Empty
MesajSubiect: Re: Craciunul a sosit   Craciunul a sosit EmptyVin Dec 18, 2009 10:32 am

-Mersi ! spun eu intinzandu-ma punand steaua
-Eh ? :>
Sus In jos
Continut sponsorizat





Craciunul a sosit Empty
MesajSubiect: Re: Craciunul a sosit   Craciunul a sosit Empty

Sus In jos
 
Craciunul a sosit
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Separeu de sarbatori :: Separeu de Craciun-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente