ღAllgirlsღ
Patinoar - il ador 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Patinoar - il ador 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Patinoar - il ador

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Patinoar - il ador Empty
MesajSubiect: Patinoar - il ador   Patinoar - il ador EmptySam Dec 19, 2009 7:42 am

Cred ca ati fost macar o data la un patinoar , sau daca nu ati fost inca , va recomand sa mergeti . Deci eu ador patinuarul , imi place sa patinez . O data cand am fost am cazut dar a fost super funny . Voi ce parere aveti despre patinoar . Ati fost vreodata ? Atzi cazut ( cel putzin o data ) ... ?
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Patinoar - il ador Empty
MesajSubiect: Re: Patinoar - il ador   Patinoar - il ador EmptySam Dec 19, 2009 8:50 am

Ehh, da.Si eu am fost la patinoar:)
Si inca anul acesta doresc sa ma duc daca vrea tata...Ce sa spun, am invatat [[cumva]]sa nu mai cad asaaa mult.
Prima oara cand am fost la patinoar am cazut de minim 40 de ori.Da, am numarat^_^
Adoooor sa merg la patinoar
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Patinoar - il ador Empty
MesajSubiect: Re: Patinoar - il ador   Patinoar - il ador EmptyVin Ian 01, 2010 7:10 am

da am fost o data de abia ma tinem pe picioare Patinoar - il ador 899280 e da ma-m distrat si vreau sa merg si anul acesta
Sus In jos
Continut sponsorizat





Patinoar - il ador Empty
MesajSubiect: Re: Patinoar - il ador   Patinoar - il ador Empty

Sus In jos
 
Patinoar - il ador
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente