ღAllgirlsღ
George , regele junglei . 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
George , regele junglei . 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 George , regele junglei .

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

George , regele junglei . Empty
MesajSubiect: George , regele junglei .   George , regele junglei . EmptySam Dec 19, 2009 7:48 am

Depinde ce varianta ati vazut .
- film
- desen animat
Eu le-am vazut pe amandoua . Desenul animat parca era la Cartoon Network iar filmul la Prima . Filmul a fost super funny :
Era vorba despre o femeie care a fost salvata de George , s-au indragostit , ea l-a luat in oras si-a pus o rochie de a ei si a zis : " Vai ce frumoasa aparatoare pentru fund " . Apoi o pasare a venit si i-a zis ca o maimuta cu ochelari are probleme . El a stiut ca nu este dorit acolo de mama ei si a fugit pana in junga . Fostul prieten cu care a fost ea a vrut sa se casatoreasca . Dar ea nu a vrut si a fugit dupa George si a salvat si maimuta .
Si refrenul de la melodie : George , George Regele Jungei ... Ai grija la copac ... Vreau sa va spun ca mereu se lovea de copac . O data a ramas urma lui pe cealalta parte si copacul s-a rupt .
So funny . Astept pareri .
Sus In jos
-MissTsukkii.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
-MissTsukkii.


Numarul mesajelor : 587
Varsta : 29
Location : în râşniţa de cafea
Bani : 46
Data de inscriere : 27/10/2009

George , regele junglei . Empty
MesajSubiect: Re: George , regele junglei .   George , regele junglei . EmptySam Dec 19, 2009 11:27 am

Da si eu le-am vazut pe amndoua :lol: .
Da desenele erau amuzante , mai ales cand se izbea de cate un copac :lol:
Dar filmul :lol: :lol: este bestial , foarte amuzant :lol:
Sus In jos
 
George , regele junglei .
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente