ღAllgirlsღ
Parintii nosti 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Parintii nosti 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Parintii nosti

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Parintii nosti Empty
MesajSubiect: Parintii nosti   Parintii nosti EmptySam Dec 19, 2009 9:55 am

Fiecare trebuie sa aiba parinti sau un parinte . Si fiecare are cate o parere . In acest subiect vorbim despre parintii nostrii .
My parents : Uhm ii ador , mereu imi fac pe plac . In clasa I imi cumparau cate un cadou la fiecare FB . Acum vine la sfarsitul anului vacanta si hainele . Cand ne uitam la vreun film eu si cu mama mea mai comentam iar ea mereu ma face sa rad ( de cele mai multe ori cu lacrimi ) .
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Parintii nosti Empty
MesajSubiect: Re: Parintii nosti   Parintii nosti EmptySam Dec 19, 2009 10:41 am

ma impac bn cu dansii taikmiu n-are treaba cu mn desi ma mai ciondanesc cu dansu dar ne intelegem si maikmea pai ma inteleg foarte bn si cu dansa desi ne mai certam uneori... asa ca tot respectu pt dansii pt ca eu is o persoana foarte incapatanata si dificila si lenesa si dezordonata si nehotarata si toate alea si e o minune ca nu ne certam toata ziua aaaa si cum am uitat sa pesimista
Sus In jos
-MissTsukkii.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
-MissTsukkii.


Numarul mesajelor : 587
Varsta : 29
Location : în râşniţa de cafea
Bani : 46
Data de inscriere : 27/10/2009

Parintii nosti Empty
MesajSubiect: Re: Parintii nosti   Parintii nosti EmptySam Dec 19, 2009 11:19 am

Hm ce sa spun , ii iubesc enorm normal .
Memei ii zic mom si lu` tata dadi :AA: , cu tata nu prea am timp asa sa dicut caci el lucreaza mult iar cand vine acasa face mishto de mine si ma face sa rad , mom este toata ziua acasa stam barfim ... si mereu am primit mai tot ce vreau de la ei :) .
Pe mom o iubesc extrem demult si cum a spus si gummy o raspect pentru ca ea imi face sa pap , curat in camera ...caci eu sunt iresponsabila ,lenesa , imatura ,dezordonata rade cu lacrimi... etc. :AA:
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Parintii nosti Empty
MesajSubiect: Re: Parintii nosti   Parintii nosti EmptySam Dec 19, 2009 10:37 pm

Uhm maicamea a facut ieri curat in camera mea si a gasit multzi bani ..
Cool Huh nu vretzi sa stiti ce dezordine era in camera mea .
Si tatal meu vine tarziu , pe la 8 seara iar mama vine pe la 6 .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parintii nosti Empty
MesajSubiect: Re: Parintii nosti   Parintii nosti Empty

Sus In jos
 
Parintii nosti
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cat de bine te intelegi cu parintii tai?
» Parintii lui Miley Cyrus vand casa familiei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente