ღAllgirlsღ
Aniversari.Parties 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Aniversari.Parties 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Aniversari.Parties

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Aniversari.Parties Empty
MesajSubiect: Aniversari.Parties   Aniversari.Parties EmptyDum Dec 20, 2009 8:40 am

Cred ca ati fost cel putin o data la vreo aniversare sau la un party .
Daca da , atunci povestiti-mi aici .
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Aniversari.Parties Empty
MesajSubiect: Re: Aniversari.Parties   Aniversari.Parties EmptyDum Dec 20, 2009 8:48 am

Am varsat tort pe covor Laughing))).Am fost asa nebuneee.
Tin minte ca aveam 3 ani.Eram la aniversarea verisoarei mele.I`am suflat lumanarile de cel putin 3 ori.XD
La party`uri nu ma prea invita nesuferitele de colegeee.Desi cand am fost la petreceri[[la cele unde am fost]] a fost destul de misto si cu mine in preajma.Stiu ca nu vor sa ma piardaaa:)))
Imi place sa petrec <3Muuult.<3
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Aniversari.Parties Empty
MesajSubiect: Re: Aniversari.Parties   Aniversari.Parties EmptyLun Dec 21, 2009 6:53 am

La ziua mea de anul acesta m-am distrat super tare . Am ras desi mi-am varsat Coca-Cola pe pantaloni . Oricum , a trecut repede si nu conteaza .
Ne-am jucat apoi va-ti ascunselea am inventat noi niste chestii tari pe acolo . Si am mancat fiecare 2 pizza .
-------------
Ne-a mai dus un coleg la un club ( de adevaratelea ) si era muzica pe acolo am mancat o groaza de pizza si era Budha statuie ... chestiile acelea nu mi-au prea placut dar in rest a fost ok .
-------------
I wish : Imi doresc sa ma intorc acum 2 ani in Rhodos si erau un fel de spectacole haioase pe acolo ( a fost si concurs de miss ) si imi amintesc ca la miss incepea asa : And now miss .... come here . Ar fi fost tare sa zice : And now Jonas Brothers come here ..
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Aniversari.Parties Empty
MesajSubiect: Re: Aniversari.Parties   Aniversari.Parties EmptyLun Dec 21, 2009 8:44 am

sincer nu sunt adepta petrecerilor, ziua de nastere nu am mai sarbatorit-o de 2 ani, anu trecut naveam chef de petreceri si acu 2 ani eram la paris
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aniversari.Parties Empty
MesajSubiect: Re: Aniversari.Parties   Aniversari.Parties Empty

Sus In jos
 
Aniversari.Parties
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente