ღAllgirlsღ
Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam`

In jos 
+2
Chocolate gone Mad
Nirvana.
6 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` Empty
MesajSubiect: Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam`   Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` EmptyMier Dec 23, 2009 9:39 am

Jonas Brothers si Demi Lovato vor incepe luna viitoare filmarile pentru `Camp Rock 2: The Final Jam`, o continuare a filmului `Camp Rock`. Nick Jonas va trece prin situatii neprevazute si se va trai o poveste de dragoste inspirata din Romeo si Julieta.

Nate (Nick Jonas) se indragosteste pana peste urechi de o fata din tabara rivala, pe nume Dana si, asa cum probabil banuiti, este vorba despre o iubire interzisa.

Nu vor lipsi aventurile din tabara Camp Rock, rivalitatile cu Camp Star, tradarile si momentele amuzante.

Filmul va avea un alt regizor, Paul Hoen, acelasi care a regizat `Jump In!`. Distributia, insa, va fi aceeasi: Demi Lovato isi reia rolul de Michie Torres, Joe Jonas intra in pielea lui Shane Gray, Nick in cea a lui Nate, iar Kevin va fi Jason.

Printre ceilalti actori care vor juca in peroductie se numara Meaghan Jette Martin, Maria Canals-Barrera si Alyson Stoner.

Premiera `Camp Rock 2: The Final Jam` va avea loc anul viitor, pe Disney Channel. Potrivit Reuters, 146 de milioane de persoane, din 160 de tari au vazut filmul `Camp Rock`.

Off : Deabia astept sa apara . Sper sa nu se otraveasca la sfarsit ... Melodia Poison Ivy ar fi luata in serios :` Gimme a poison Baby ` ( asa se sfarseste melodia ) .
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` Empty
MesajSubiect: Re: Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam`   Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` EmptyMier Dec 23, 2009 10:07 am

de ce ai postat subiectul asta la jocuri in loc de muzica?
Edited : Mutat
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` Empty
MesajSubiect: Re: Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam`   Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` EmptyVin Dec 25, 2009 6:44 am

Filmul va aparea in 2010 si sa va da si pe Disney Channel .
Deabia astept sa il vad .
Personaje :
Nick - Nate
Joe - Shane
Suna funny la Nick tot cu N incepe .
Sus In jos
Criminal.Mind
ßõþöç
ßõþöç
Criminal.Mind


Numarul mesajelor : 91
Varsta : 28
Location : Temeschwar
Bani : 68
Data de inscriere : 29/10/2009

Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` Empty
MesajSubiect: Re: Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam`   Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` EmptySam Dec 26, 2009 5:27 am

XD...Romeo si Juleita...Ura!Vor muri aia doi indragostiti,adica in film XD.Deci tre` sa ma uit,cum sa ratez asa ceva?Da' ma rog,glumeam.Frati-miu imi spune ca vad numai Romeo si Julieta de cand am citit cartea^^".Ma rog,am sa ma uit si la asta,sper.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` Empty
MesajSubiect: Re: Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam`   Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` EmptyDum Dec 27, 2009 6:20 am

Va fi dat pe disney channel ...
Si tot Demi este cred .. cred ca se va zvoni cum s-a zvonit cu Joe ca este cu Demi ..
Sper sa nu se otraveasca la sfarsit Sad .
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` Empty
MesajSubiect: Re: Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam`   Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` EmptyDum Dec 27, 2009 7:20 am

Abea astept sa vad filmul ;x
Deja am emotii rade cu lacrimi
Sus In jos
-MissTsukkii.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
-MissTsukkii.


Numarul mesajelor : 587
Varsta : 29
Location : în râşniţa de cafea
Bani : 46
Data de inscriere : 27/10/2009

Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` Empty
MesajSubiect: Re: Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam`   Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` EmptyDum Dec 27, 2009 7:50 am

Da şi eu astept sa apara filmul : :)
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` Empty
MesajSubiect: Re: Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam`   Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` EmptyDum Dec 27, 2009 9:55 am

Oare o sa existe scene in care o sa se ... :X sarute Very Happy
Daca da , deabia astept :cheers:
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` Empty
MesajSubiect: Re: Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam`   Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` EmptyVin Aug 27, 2010 6:51 am

Da . il va da pe 18 septembrie . ^^. deabea astept . Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` 222709
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` Empty
MesajSubiect: Re: Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam`   Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam` Empty

Sus In jos
 
Nick Jonas se indragosteste in `Camp Rock 2: The Final Jam`
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ?
» Nick Jonas - Who I Am
» Nick Jonas şi Justin Bieber nu sunt sexy!
» Nick Jonas & The Administration
» EXCLUSIV - Miley Cyrus isi ia adio de la Nick Jonas printr-un clip .

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente