ღAllgirlsღ
Prezentarea voastra - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Prezentarea voastra - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Prezentarea voastra

In jos 
+36
My Valentine
adutza2000
Dark Angel
Criss şoseţică !
Hypnosis
Micutsa13
♥Cho♥
Alexutzu
roxycamy
Polluted Soul
april.
Ancutica
Stefy1998
Minnism
M.O.
°•°•Diaconu......°•°•
andre97andre
ada
Haruki
Rosyka
Torika
Elenush
miss.daydreamin`
Doopkz :X
d_e_n_i_s_a
Annie
Dia.
ѕтυρι∂ ¢нιℓ∂
Nykole
Ninja::Princess
Yumoi
Chocolate gone Mad
Candy
Sunshine
Spring
Nirvana.
40 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyDum Feb 22, 2009 4:40 am

Rezumarea primului mesaj :

Ca sa stim cum te preziti , in acest subiect iti vei pune prezentarea ta ( nu fa un topic nou ) ci scrie aici , unele nu vor avea comentarii asa ca vor fi de prisos . Ca sa aveti un exemplu , iata prezentarea mea :
Salut , numele meu este Oana si sunt administratoarea acestui forum . Sper ca revenirea noastra pe acest forum sa fie una buna , incat sa mai intre cativa membrii pe forum , si membrii care au fost activi inainte sa fie si acum . Aceasta este scurta mea prezentare , dar voi puteti face si una mai lunga !
Sus In jos

AutorMesaj
d_e_n_i_s_a
-None
-None
d_e_n_i_s_a


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 27
Location : Bucuresti
Bani : 10
Data de inscriere : 09/08/2009

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyDum Aug 09, 2009 2:33 am

Sallz,ma numesc Denisa,Denny mai pe scurt.Ce sa va zic despre mine....pai imi place sa patinez,am parul brunet si ochii caprui,luv purple ❤ urasc insectele si pe verisoara mea mai mica.Sper sa imi fac prieteni multi aici pe forum.Zbye!
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyDum Aug 09, 2009 9:12 am

Buna Denisa si bun venit pe forumul nostru : allgirls .
Sper sa fii activa si sa devii moderator !
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyDum Aug 09, 2009 9:37 am

Nu ma indoiesc ca nu va fii moderator!Pntru ca pentru prima zii este destul de activa asa ca pot sa ii zic:TOT ASA IN FIECARE ZII!
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyLun Aug 10, 2009 10:13 am

Multumesc ca ai pus si siteurile mele in prezentarea ta .
ESTI SUPER - SUPER draguta !
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyMar Aug 11, 2009 12:37 am

Cum sa nu le pun,doar sunt super tari,nu?Numai ca mereu uit sa editez mesajul acela si sa sterg girlx...adica n stiu ,sa ilmai las sau nu,adica acela e inactiv,nu?
Sus In jos
Doopkz :X
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Doopkz :X


Numarul mesajelor : 106
Varsta : 25
Location : Ploiesti
Bani : 96
Data de inscriere : 02/08/2009

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyJoi Aug 13, 2009 5:44 am

Salut! Sunt Mada si sunt din Romania respectiv Ploiesti.Stiu limba Turca,Engleza si putina foarte putina franceza.Imi plac animalele,mancarurile gustoase,serialele frumoase,amuzante de la televizor,prietenii adevarati,muzica frumoasa si starurile care nu se lauda ci fac acel lucru din suflet.Acum o lista cu cantaretii preferati: Miley Cyrus Demi Lovato Vanessa Hudgens Beyonce Rihanna Hannah Montana Hillary Duff Smiley Inna Hadise Tarkan Andra Elena Gheorghe Usher 50 Cent Madonna Shakira Michael Jackson Speranta Dj Layla Morandi Justin Temberlake Emily Osment Mitchel Musso Selena Gomez Oooups Akent Zac Efron Ashley Tisdale Corbin Bleu Jonas Brothers Asa..Acesti toti cantareti enumerati mai sus imi plac destul de foarte mult..Mai sunt si altii..Poate ca i-am uitat!Imi plac foarte tare filmele turcesti; Si cele arabe..Si comediile frantuzesti..Imi place mult tehnologia si calculatorul / laptopul.Imi place foarte mult sa citesc sa ma plimb,sa inot si sa fac scufundari.Imi place sa cant sa scriu[depinde ce trebuie sa scriu]. Sunt o fire Funny si Happy.Mereu cu zambetul pe buze.Am ochii albastri stralucitori si parul saten spre blond.Am parul pana la umar si breton[nu il folosesc mereu ( ori il prind in clama ori cu o agrafa de par ) rare ori].Imi place sa vorbesc cu prietenele mele,pe messenger , la telefon sau sa ma vad cu ele. Am id de messenger.Il dau doar la prietenele mele si la fete. Culorile mele preferate sunt rosu,verde,bleo,bej,mov,lila acestea sunt indragite dar in general imi plac toate culorile. Mancarurile mele preferate sunt cartofii prajiti cu carne de pui,Spaggetti,Pizza in primul rand.. Sucul meu preferat este Sprite. Prietena mea cea mai buna este [ Am doua prietene cele mai bune de fapt 3 ] Oana D [ de pe hi5 Oana sau Vasilica ] ,Teodora [ de pe hi5 teo ] si Diana [ nu are hi5 , adica are dar nu a facut nimic pe el ]. Oany este logata aici pe site ca Annie iar celelalte doua nu sunt logate aici...Mai am o prietena apropiana care este logata pe site-ul lui Annie ca Oanytza-IRMA...Poop....:-*Scoala fregventata este Liceul de Arta. Stiu sa cant la pian . Imi place sa merg in tabere cu prietenii mei si sa cunosc persoane noi.. , Sunt o fire Happy,Funny si sociabila. Stiu limbajul messului cu prescurtari daca vreti sa stiti asta. Ador Smile-urile adica emoticoanele.[ De la Ym ] Adica Yahoo Mess.. Sunt zodia Rac si sunt nascuta vara in luna Iulie..Am si Gmail [ Dar nu il folosesc ] . Acestea sunt datele prezentate de mine asa ca Ciao!

Nota despre acest forum; Ma bucur foarte tare ca m-am logat pe acest forum . Este foarte frumos si imi place foarte tare! Este un forum super..Felicitari adminilor!
Sus In jos
miss.daydreamin`
-None
-None
miss.daydreamin`


Numarul mesajelor : 14
Varsta : 29
Bani : 17
Data de inscriere : 24/08/2009

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyLun Aug 24, 2009 8:32 pm

Hello. Eu?Eu. Very Happy
sa va zic si eu ceva despre mine :)
Ma numesc Catalina,am 14 ani si ceva si stau in Constanta. Ador muzica,basketul, pictura/grafica,iesirile in oras & co. Am paru'blond inchis sau saten deschis...sau blond spre saten sau invers :|,ochii caprui,la naiba :-)) ii voiam verzi :-<. Caracter...sunt incapatanata,zapacita,plina de viata...de obicei fac multe ca sa ajung unde sau la ce mi-am propus.

Altceva?Dunno...
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyLun Aug 24, 2009 8:37 pm

Si eu ii am caprui , dar ii vreau albastrii , acest lucru este sigur ..
Ne asemanam .
Sus In jos
Elenush
-None
-None
Elenush


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 28
Bani : 1
Data de inscriere : 30/08/2009

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Salut   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyLun Aug 31, 2009 12:40 am

Salut!
Ma numesc Elena si am 13 ani. Ador muzica si dansul. Imi place Britney Spears si putin Avril Lavigne. Ascult orice gen de muzica in afara de manele, populara si clasica.
Sunt cam incapatanta si zapacita Very Happy
Sper sa ne intelgem bine :)
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyLun Aug 31, 2009 8:01 am

Salut si bun venit pe forumul allgirls .
Sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni .
Sus In jos
Torika
-None
-None
Torika


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 26
Bani : 6
Data de inscriere : 01/09/2009

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 10:00 am

Ma numesc Tori, am 11 ani. Am 1,58 inaltime si 43 de kg . Sunt nascuta pe 13 decembrie 1997 ^_^. Sunt in clasa a 5-a. Locuiesc in Bucuresti si invat la scoala 79.
Ce imi place sa fac:
- Sa stau cu prietenii...
- Sa mananc popcorn
- Sa desenez (toata ziua desenez XD)
- Sa fac semnaturi/avatare/bannere etc... (grafice)
- Sa imi rod unghiile >.<.
- Sa ascult muzica.
- Sa compun poezii.
- Sa mananc iaurturi cu bilutze de ciocolata >.> .
- Sa ma plimb cu bicicleta.
- Sa schiez .
Cred ca am zis deja prea multe XD.

Ce nu-mi place sa fac:
Nu am idei >.>.

Urasc oamenii care copiaza! XD Ei bine.. poate iti place o bluza de a mea (de ex), vii la mine si ma intrebi daca te las sa o porti knd esti cu mn (ma rog, e un exemplu prost ), dar sa incepi sa-mi copiez stilul si sa ai acelasi stil ca al meu asta e prea detot >.>. Eu am stilul meu personal, vii tu sa mil copiezi (deja va plictisesc , sorry). Deci, se intelege ca urasc copiatorii.
Ce mai urasc eu.. hmm... a da! Cand cineva are dreptate >.<. Urasc chestia asta, adica, eu zic ceva gresit si cineva pe care eu il urasc (mrg, nu prea imi place) are dreptate XD.
Nu-mi plac cei care se dau mari si se cred smecheri. Deci ma enerveaza rau de tot -_-".

Sper ca imi voi face multi prieteni pe acest site!
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 10:04 am

hey bun venit sper sa ne distram impreuna asa ca pt inceput iti voi da o reputatie Very Happy
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyMar Sept 01, 2009 8:07 pm

Super , ai un profil super tare .
Ti-am dat o reputatzie si sper sa iti placa forumul si sa comentezi.
Sus In jos
Rosyka
ßõþöç
ßõþöç
Rosyka


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 25
Location : Intr-o lume askunsa,ferita de oamenii rai!
Bani : 89
Data de inscriere : 11/08/2009

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyMier Sept 02, 2009 2:57 am

Din nou:
Sunt in lumea mea speciala,cu prietenii mei:hy,sunt Rosye! Very Happy In lumea mea speciala nimeni nu tortureaza animalele,copiii sau natura!E o lume speciala fara tortura sau rasism,tot una! Smiley7 Eu domnesk ka regina cu cea mai buna fata din lume si prietena a mea Annie,care e sora mea mai mare...Si amandoua visam la 2 baieti,foarte dragutzi! Like a Star @ heaven Facem cu totii ce ne place,dar nu incalcam legile si nu ne certam!This is my special world!
Sus In jos
Haruki
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Haruki


Numarul mesajelor : 203
Varsta : 27
Bani : 53
Data de inscriere : 06/01/2010

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyLun Feb 08, 2010 11:19 pm

Draguta lume..imi place mai ales ca nimeni nu tortureaza animalele.
Sus In jos
ada
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
ada


Numarul mesajelor : 357
Varsta : 24
Location : Falticeni
Bani : 447
Data de inscriere : 06/06/2010

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyMar Iun 29, 2010 4:26 am

Hi, numele meu e Ada, am 10 ani si imi pare bine ca sunt pe site! Prezentarea voastra - Pagina 2 276917
Sus In jos
andre97andre
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
andre97andre


Numarul mesajelor : 157
Varsta : 26
Location : Targu Jiu
Bani : 88
Data de inscriere : 19/06/2010

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyMar Iun 29, 2010 9:30 am

Poison a scris:
Si eu ii am caprui , dar ii vreau albastrii , acest lucru este sigur ..
Si eu la fel(albastri sau verzi) Very Happy. Si cunosc multi care au ochi albastri si-i vor caprui Very Happy

Acum prezentarea mea :d

Sunt Andreea. Sunt din Tg Jiu. Am aproape 13 ani si imi place foarte mult forumul acesta. Imi place sa joc volei, sa stau pe net, sa stau cu fetele pe afara si sa ma plimb prin oras. Cam atat Razz

Prezentarea voastra - Pagina 2 276917
Sus In jos
°•°•Diaconu......°•°•
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
°•°•Diaconu......°•°•


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 26
Location : In the CLUB....
Bani : 320
Data de inscriere : 07/07/2010

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyJoi Iul 08, 2010 3:48 pm

ma numesc corina am 12 ani sunt nascuta pe 19/10/1997 am ochi capriu si parul de aceeasi culoare,cant la flaut imi place sa desenez imi plac animeurile stiu sa ma razbun chiar foarte bine si alceva nu mai stiu ce sa ma spun
Sus In jos
M.O.
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
M.O.


Numarul mesajelor : 3754
Varsta : 25
Location : in bolul cu inghetata
Bani : 915
Data de inscriere : 21/03/2010

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyJoi Iul 08, 2010 5:47 pm

Bun venit! Sper sa te distrezi aici.
Sus In jos
Minnism
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Minnism


Numarul mesajelor : 967
Varsta : 29
Location : Eforie Sud
Bani : 513
Data de inscriere : 17/01/2010

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyVin Iul 09, 2010 2:48 am

Welcome here^^

Have fun posting!
Sus In jos
Stefy1998
-None
-None
Stefy1998


Numarul mesajelor : 6
Varsta : 25
Bani : 30
Data de inscriere : 18/07/2010

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyDum Iul 18, 2010 9:18 am

Pai eu sunt Stefy din Tg-Jiu...Am 12 ani si ziua mea de nastere este pe 27 mai...Culoarea mea preferata este mov si iubesc sa merg pe role si sa joc volei...
Sus In jos
Ancutica
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Ancutica


Numarul mesajelor : 1116
Varsta : 27
Bani : 457
Data de inscriere : 20/07/2010

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyMar Iul 20, 2010 2:48 am

buna sunt anca din falticeni fac 14 ani in decembri imi place sa cant , imi place scoala!
Culoarea mea preferata este mov si negru!Imi place sa ma distrez si sa-mi fac noi priteni!
Sus In jos
ada
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
ada


Numarul mesajelor : 357
Varsta : 24
Location : Falticeni
Bani : 447
Data de inscriere : 06/06/2010

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptyMar Iul 20, 2010 3:14 am

Foarte frumoas prezentare Anca!
Sus In jos
april.
-None
-None
april.


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 28
Bani : 14
Data de inscriere : 24/07/2010

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptySam Iul 24, 2010 1:26 am

Eu sunt Iulia, am 15 si sunt din Turda.
Mi se spune ca sunt ciudata. Pentru ca rad cand toti tac, citesc foarte foarte mult si am tot timpul pareri diferite. Neinteresant.
Sus In jos
Polluted Soul
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Polluted Soul


Numarul mesajelor : 285
Varsta : 29
Bani : 364
Data de inscriere : 23/07/2010

Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 EmptySam Iul 24, 2010 1:33 am

welcome to the jungle duude :)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea voastra   Prezentarea voastra - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Prezentarea voastra
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Parerea voastra despre scoala ..
» Care este melodia voastra preferata ?
» Care este preferata voastra ? Subiect inchis
» Prezentarea jocurilor :)
» Prezentarea prietenilor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Bun venit ! :: Oracol-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente