ღAllgirlsღ
100 emoticoane ! 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
100 emoticoane ! 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 100 emoticoane !

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

100 emoticoane ! Empty
MesajSubiect: 100 emoticoane !   100 emoticoane ! EmptyLun Dec 28, 2009 2:07 am

Astazi am mai adaugat cateva emoticoane si acum per total sunt 100 !
Uitati-le pe toate :
Very Happy :) Sad Surprised :shock: Cool :lol: Mad Razz Embarassed Crying or Very sad 👽 :twisted: Wink :!: :?: :idea: :arrow: :| :face: Like a Star @ heaven :suspect: ❤ 🇳🇴 :@: :cyclops: 🤡 :pirat: 👅 :silent: :pale: 👽 🐱 🐒 🐷 🐰 :bounce: 😕 :affraid: :bball: :cheers: :bom: :drunken: :sleep: ☀ :albino: :cherry: 🎅 :rendeer: :farao: :king: :queen: :joker: :geek: :scratch: :study: 🐘 :flower: :afro: :lol!: :Onwed™️: :Fata™️: :Gartfield: :Bebelus: :La baie: :Smiley1: :Smiley2: :Smiley3: Smiley4 Smiley5 Smiley7 Smiley8 Smiley9 Smiley10 Smiley11 Smiley12 Smiley13 Smiley14 :hello: :spital: :creion: :telefon: :scrisoare: :banat: rade cu lacrimi Ghost Bostan care rade Bostan suparat Sicriu :X .
Acum cele noi ( adaugate astazi )
💻 :fine: 👀 :taci: :eat: :scoala: :<3: :music:

Sper sa va placa si sa le folositi !
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

100 emoticoane ! Empty
MesajSubiect: Re: 100 emoticoane !   100 emoticoane ! EmptyLun Dec 28, 2009 2:34 am

Imi plac ultimele ..
Adica asta : :eat:
Super ! Sunt 100!
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

100 emoticoane ! Empty
MesajSubiect: Re: 100 emoticoane !   100 emoticoane ! EmptyLun Dec 28, 2009 3:07 am

Ce tare!Chiar imi plac!
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

100 emoticoane ! Empty
MesajSubiect: Re: 100 emoticoane !   100 emoticoane ! EmptyLun Dec 28, 2009 5:30 am

Thanks tuturor .
Vor fi mai multe ... poate anul viitor Smiley11 ... Sau poate mai repede !
Sus In jos
Continut sponsorizat





100 emoticoane ! Empty
MesajSubiect: Re: 100 emoticoane !   100 emoticoane ! Empty

Sus In jos
 
100 emoticoane !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Noi emoticoane
» Noi emoticoane
» Cele mai haioase emoticoane
» Am inlocuit cateva emoticoane

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Administrare-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente