ღAllgirlsღ
Ati fost vreodata barfiti ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Ati fost vreodata barfiti ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Ati fost vreodata barfiti ?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Spring
ßõþöç
ßõþöç
Spring


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 33
Bani : 16
Data de inscriere : 22/02/2009

Ati fost vreodata barfiti ? Empty
MesajSubiect: Ati fost vreodata barfiti ?   Ati fost vreodata barfiti ? EmptyDum Feb 22, 2009 8:26 am

Tine de barfa , asa ca aceasta intrebare am pus-o aici . Intrebarea este : Ast fost barfiti ? Aveti fete care barfesc bine si nu exista copil pe care sa nu il barfeasca ?
Atunci postati aici !
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Ati fost vreodata barfiti ? Empty
MesajSubiect: Re: Ati fost vreodata barfiti ?   Ati fost vreodata barfiti ? EmptyJoi Feb 26, 2009 8:36 am

pai crek da adik mai mult ca sigur da , eu nu barfesc(mai vb cu prietenii foarte buni in care am mare incredere si stiu k nu ma tradeaza Very Happy) si nu ma implic i chestii din astea . crek stiu cam toate barfele de prin clasa si ink niste chestii pe care leam dedus :twisted: (am un foarte bun spirit de observatie) dar nu le zic nimanui sau marog aproape. oricum eu consider ca e mai bn sa fii barfit decat sa nu fii bagat in seama. :twisted:
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Ati fost vreodata barfiti ? Empty
MesajSubiect: Nu am fost barfita   Ati fost vreodata barfiti ? EmptyLun Mar 23, 2009 5:38 am

Am fost barfita mai mult ca sigur ( sunt doua fete de la mine din clasa care barfesc intruna ) si nu vreau sa dau numele fetelor . Eu nu barfesc si nici nu as vrea sa fac asta deoarece as da o impresie rea . De ce sa barfesc ? Ca sa dau o impresie rea fata de toti colegii mei ? Mai bine as sta in banca mea fara sa barfesc !
Sus In jos
Shinumy
ßõþöç
ßõþöç
Shinumy


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 27
Location : Acasa pe scaun
Bani : 31
Data de inscriere : 18/06/2009

Ati fost vreodata barfiti ? Empty
MesajSubiect: Re: Ati fost vreodata barfiti ?   Ati fost vreodata barfiti ? EmptyJoi Iun 18, 2009 11:03 pm

Aham e o fata care numai barfeste despre mine sau despre oricine care nui place intrun moment e atat de slaba ca nu vreau so bad ca nus proasta sa bat pe cineva atat de slab Razz
Dah am fost de 10000000 de ori barfita mai ales in clsele 1-4 fin genul baiat Smiley8
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 25
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Ati fost vreodata barfiti ? Empty
MesajSubiect: Re: Ati fost vreodata barfiti ?   Ati fost vreodata barfiti ? EmptyDum Apr 03, 2011 5:26 am

Cred ca de multe ori. mai ales de colega mea de banca Mrs. Fite rade cu lacrimi
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ati fost vreodata barfiti ? Empty
MesajSubiect: Re: Ati fost vreodata barfiti ?   Ati fost vreodata barfiti ? Empty

Sus In jos
 
Ati fost vreodata barfiti ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ati fost vreodata bulgarite ?
» Ranguri pentru posturile membriilor
» Cum a fost prima zi de scoala ?
» Beyonce: `Am fost insarcinata de opt ori`
» Lora a fost ceruta in casatorie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente