ღAllgirlsღ
Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor Empty
MesajSubiect: Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor   Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor EmptyLun Feb 08, 2010 6:57 am

Lady GaGa marturiseste, intr-o autobiografie, ca la inceputul carierei muzicale consuma `tone` de droguri, de la cele usoare, la cocaina si LSD. Noroc ca i-a venit mintea la cap, altfel murea inainte de a cunoaste celebritatea.

Cantareata sustine ca lua drogurile pentru ca voia sa calce pe urmele artistilor ei preferati: Mick Jagger si Andy Warhol.

`Credeam ca am sa mor. Voiam sa fiu la fel ca artistii pe care ii iubeam, Mick Jagger si Andy Warhol, si credeam ca singurul mod in care puteam sa ajung ca ei era sa duc acelasi mod de viata`.

In momentul in care si-a dat seama ca lucrurile incep sa scape de sub control, Lady GaGa si-a amintit de o matusa care a murit mult prea devreme.

`Mi-am dat seama ca sora tatalui meu, Joanne, care a murit la 19 ani, mi-a insuflat spiritul ei artistic. Era pictorita si compunea poezii si am avut o viziune: trebuia sa termin ceea ce ea incepuse`, declara Lady GaGa in autobiografie.

In alt pasaj din carte, artista marturiseste ca cea mai terifianta experienta prin care a trecut a fost in momentul in care l-a vazut pe Thom Yorke de la Radiohead.

Totul s-a petrecut in mintea ei, halucinatiile fiind cauzate de LSD.
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor Empty
MesajSubiect: Re: Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor   Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor EmptyMar Feb 09, 2010 1:47 am

uau nici nu stiam pana acum.Macar stie ce periculoase sunt....
as fi curioasa ce gust au drogurile da nu le-as incerca
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor Empty
MesajSubiect: Re: Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor   Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor EmptyMar Feb 09, 2010 5:04 am

Nu e de mirare ca e asa de dang dang .
Oricum , unele melodii sunt asa de scarboase ( mai ales paparazzi ) .
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor Empty
MesajSubiect: Re: Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor   Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor EmptyMar Feb 09, 2010 8:07 am

poker face mi-a placut cel mai mult de la ea
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor Empty
MesajSubiect: Re: Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor   Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor EmptyMar Feb 09, 2010 11:06 am

Wow, habar nu aveam ...nici ca ma intereseaza pre mult Lady Gaga, dar ma gandeam ca ceva de genul ar fi aparut pe toate posturile. Oricum, bravo ei ca e reusit sa renunte, putini reusesc.
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor Empty
MesajSubiect: Re: Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor   Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor EmptyMier Feb 10, 2010 1:45 am

da ai dreptate cei care ajung dependenti de droguri se lasa foarte greu si numai cu ajutorul spitalelor specializate se lasa de droguri
Sus In jos
shik_girl
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
shik_girl


Numarul mesajelor : 249
Varsta : 26
Location : bucuresti
Bani : 250
Data de inscriere : 19/06/2010

Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor Empty
MesajSubiect: Re: Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor   Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor EmptySam Iun 19, 2010 7:16 am

Poison a scris:
Lady GaGa marturiseste, intr-o autobiografie, ca la inceputul carierei muzicale consuma `tone` de droguri, de la cele usoare, la cocaina si LSD. Noroc ca i-a venit mintea la cap, altfel murea inainte de a cunoaste celebritatea.

Cantareata sustine ca lua drogurile pentru ca voia sa calce pe urmele artistilor ei preferati: Mick Jagger si Andy Warhol.

`Credeam ca am sa mor. Voiam sa fiu la fel ca artistii pe care ii iubeam, Mick Jagger si Andy Warhol, si credeam ca singurul mod in care puteam sa ajung ca ei era sa duc acelasi mod de viata`.

In momentul in care si-a dat seama ca lucrurile incep sa scape de sub control, Lady GaGa si-a amintit de o matusa care a murit mult prea devreme.



Eu pe lady gaga o vad o drogata si este urata Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor 276917 Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor Icon_pale
`Mi-am dat seama ca sora tatalui meu, Joanne, care a murit la 19 ani, mi-a insuflat spiritul ei artistic. Era pictorita si compunea poezii si am avut o viziune: trebuia sa termin ceea ce ea incepuse`, declara Lady GaGa in autobiografie.

In alt pasaj din carte, artista marturiseste ca cea mai terifianta experienta prin care a trecut a fost in momentul in care l-a vazut pe Thom Yorke de la Radiohead.

Totul s-a petrecut in mintea ei, halucinatiile fiind cauzate de LSD.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor Empty
MesajSubiect: Re: Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor   Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor Empty

Sus In jos
 
Lady GaGa era sa moara din cauza drogurilor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Lady Gaga si-a anulat concertul din Indonezia din cauza problemelor de securitate
» <Lady Gaga>
» Lady Gaga - Alejandro
» Lady Gaga, o timida incurabila
» Biografie Lady Gaga

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente