ღAllgirlsღ
Un nou design al paginii de jocuri 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Un nou design al paginii de jocuri 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Un nou design al paginii de jocuri

In jos 
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Un nou design al paginii de jocuri Empty
MesajSubiect: Un nou design al paginii de jocuri   Un nou design al paginii de jocuri EmptyJoi Feb 11, 2010 9:51 am

Din ce in ce mai multe modificari . Pagina de jocuri are un design nou , cu un aspect fresh si albastru .
Daca sunteti moderatori si nu v-am pus in staff , va rog sa imi trimiteti un mesaj si imi cer scuze ( este o ora destul de tarzie ) .
Cat despre celelalte pagini , le voi actualiza cu designul nou in weekend .

Sper sa va placa .
Sus In jos
 
Un nou design al paginii de jocuri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 2000 de mesaje Jocuri !
» 30 de jocuri !
» Jocuri pe Miniclip
» 20.000 mesaje la jocuri
» 25.000 mesaje la jocuri !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Administrare-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente