ღAllgirlsღ
Ziua indragostitilor 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Ziua indragostitilor 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Ziua indragostitilor

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Ziua indragostitilor Empty
MesajSubiect: Ziua indragostitilor   Ziua indragostitilor EmptySam Feb 13, 2010 8:10 am

Maine este ziua indragostitilor .
Iesiti cu cineva ? V-a invitat el la vreo intalnire ?
Postati aici daca stiti . Eu nu ies cu nimeni Sad .
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Ziua indragostitilor Empty
MesajSubiect: Re: Ziua indragostitilor   Ziua indragostitilor EmptySam Feb 13, 2010 8:19 am

As avea cu cine sa ies maine ca am primit 2 invitati da nu si de la cine vroiam eu ca cine vreau eu de abia ma baga in seama si are si prietena.Asa ca maine stau acasa pe calculator
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Ziua indragostitilor Empty
MesajSubiect: Re: Ziua indragostitilor   Ziua indragostitilor EmptySam Feb 13, 2010 8:36 am

Nu sunteti singurele. Nici eu nu am cu cine iesi. In oras nu am pe nimeni, iar in alte orase ori sunt prea departe ori spre orasul Buzau cel mai apropiat trenul ori e anulat ori are mari intarzieri din cauza troienelor. Iar la Galati pe cine cunosc eu are deja prieten, deci maine iarasi fac Sf Valentin acasa la pc.
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Ziua indragostitilor Empty
MesajSubiect: Re: Ziua indragostitilor   Ziua indragostitilor EmptySam Feb 13, 2010 10:35 am

mananc bomboane yeeey asa se face de ziua indragostitilor ce stiti voi! stau acasa si probabil mananc si mai mananc si mai stau acasa. :lol!:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ziua indragostitilor Empty
MesajSubiect: Re: Ziua indragostitilor   Ziua indragostitilor Empty

Sus In jos
 
Ziua indragostitilor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ziua copilului
» 1 Decembrie , ziua nationala a Romanilor
» Zile de nastere
» 1 iunie - Ziua copilului
» Ziua mult-dorita

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente