ღAllgirlsღ
Subsolul bantuit - Pagina 4 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Subsolul bantuit - Pagina 4 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Subsolul bantuit

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Subsolul bantuit - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Subsolul bantuit   Subsolul bantuit - Pagina 4 EmptyVin Mar 05, 2010 2:49 am

Rezumarea primului mesaj :

Nu imi vine sa cred ca multi oameni spun ca un biet subsol poate fi bantuit . Intru ca sa vad daca este adevarat .
Sus In jos

AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Subsolul bantuit - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Subsolul bantuit   Subsolul bantuit - Pagina 4 EmptyMar Feb 28, 2012 6:30 am

Ma sprijin de un perete . Un vant rece se tot plimba prin jurul nostru iar eu ma chinui sa nu tip .
- Mai mult ca sigur e o fantoma !
Sus In jos
alexcrazygirl
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
alexcrazygirl


Numarul mesajelor : 722
Varsta : 26
Location : Calarasi
Bani : 537
Data de inscriere : 27/01/2012

Subsolul bantuit - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Subsolul bantuit   Subsolul bantuit - Pagina 4 EmptyMar Feb 28, 2012 7:52 am

-Da asa este,ii simt prezenta in jurul nostru,spun eu calma
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Subsolul bantuit - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Subsolul bantuit   Subsolul bantuit - Pagina 4 EmptyVin Mar 02, 2012 10:37 pm

- Ce vrei de la noi ? Pleaca ! Pleaca ! Spun eu agitata . Era prima oara cand o fantoma ne-a inconjurat intr-un loc din care nu mai puteam iesi .
Felinarul din mana mea s-a stins iar acum am ramas pe intuneric .
Sus In jos
alexcrazygirl
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
alexcrazygirl


Numarul mesajelor : 722
Varsta : 26
Location : Calarasi
Bani : 537
Data de inscriere : 27/01/2012

Subsolul bantuit - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Subsolul bantuit   Subsolul bantuit - Pagina 4 EmptySam Mar 03, 2012 5:44 am

-Stai linistita nu ne vrea raul
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Subsolul bantuit - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Subsolul bantuit   Subsolul bantuit - Pagina 4 EmptyDum Mar 04, 2012 12:29 am

- De unde stii ? Poti lua tu legatura cu ea ?
Sus In jos
alexcrazygirl
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
alexcrazygirl


Numarul mesajelor : 722
Varsta : 26
Location : Calarasi
Bani : 537
Data de inscriere : 27/01/2012

Subsolul bantuit - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Subsolul bantuit   Subsolul bantuit - Pagina 4 EmptyDum Mar 04, 2012 3:02 am

-Pe langa faptul ca sunt vrajitoare eu mai comunic si cu fantomele si aceasta nu este o fantoma rea.A fost blestemata sa stea aici si nu mai poate iesi pana ce blestemul nu se va rupe
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Subsolul bantuit - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Subsolul bantuit   Subsolul bantuit - Pagina 4 EmptySam Mar 10, 2012 2:49 am

- Iar daca o ajutam sa scape va dori sa bantuie tot orasul ? Ne poti spune cum o cheama ?
Sus In jos
alexcrazygirl
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
alexcrazygirl


Numarul mesajelor : 722
Varsta : 26
Location : Calarasi
Bani : 537
Data de inscriere : 27/01/2012

Subsolul bantuit - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Subsolul bantuit   Subsolul bantuit - Pagina 4 EmptySam Mar 10, 2012 6:02 am

-Ea zice ca o cheama Rosalinda
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Subsolul bantuit - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Subsolul bantuit   Subsolul bantuit - Pagina 4 EmptyJoi Mar 22, 2012 7:12 am

- Hmm , pare un nume vechi . Ne mai poti da date despre ea ?
Sus In jos
alexcrazygirl
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
alexcrazygirl


Numarul mesajelor : 722
Varsta : 26
Location : Calarasi
Bani : 537
Data de inscriere : 27/01/2012

Subsolul bantuit - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Subsolul bantuit   Subsolul bantuit - Pagina 4 EmptyDum Apr 08, 2012 9:00 pm

-Spune ca demult ea a fost obligata de parinti sa se casatoreasca cu un baiat pe care nu il iubea,dar era la fel de bogat ca si ea.Rosalinda nu a vrut pentru ca ea era indragostita de un alt baiat pe nume Filip care era sarac.
Intr-o seara au vrut sa fuga de acasa pentru a se casatori si a trai fericiti.Baiatul i-a zis sa astepte in aceasta casa ca se va intoarce doar ca a uitat niste acte acasa si sa nu plece de acolo pana nu va veni el.Ea din curiozitate a venit aici in acest subsol si in timp ce se uita in jur a simtit o durere insuportabila in spate si dupa stie doar ca s-a trezit ca este fantoma si ca cineva a omorat-o si a fugit.Bantuie acest subsol pana ce iubitul ei va veni dupa ea asa cum a promis si nu are voie sa plece de aici
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Subsolul bantuit - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Subsolul bantuit   Subsolul bantuit - Pagina 4 EmptyLun Mai 14, 2012 11:27 pm

-Adica pana ce si iubitul ei va deveni fantoma, nu? Ca probabil el s-a intors si a vazut-o moarta apoi el acum probabil isi traieste viata cu o alta fata. Ma gandesc ca iubitul care ar fi trebuit sa ii fie iubit din obligatie, acel bogatas a ucis-o.
Sus In jos
alexcrazygirl
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
alexcrazygirl


Numarul mesajelor : 722
Varsta : 26
Location : Calarasi
Bani : 537
Data de inscriere : 27/01/2012

Subsolul bantuit - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Subsolul bantuit   Subsolul bantuit - Pagina 4 EmptyVin Mai 18, 2012 7:23 am

-Acest lucru s-a intamplat cu multi ani in urma cand oamenii isi casatoreau fetele cu baietii bogati fara ca ele sa aiba un cuvant de spus
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Subsolul bantuit - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Subsolul bantuit   Subsolul bantuit - Pagina 4 EmptySam Mai 19, 2012 6:24 am

-Deci acum si baiatul e fantoma, dar unde il putem gasi? Si apropo am o idee. Ce ar fi sa organizam un intreg sezon de emisiuni gen Surprize Surprize, pentru fantome? Eu voi fi zana surprizelor iar tu vei fi coprezentatoarea mea. Spun eu chicotind.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Subsolul bantuit - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Subsolul bantuit   Subsolul bantuit - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Subsolul bantuit
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Subsol-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente