ღAllgirlsღ
Ochelarii : parerile voastre ! 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Ochelarii : parerile voastre ! 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Ochelarii : parerile voastre !

In jos 
+7
Asyutza
Doopkz :X
Annie
Danutza
Chocolate gone Mad
Sunshine
Nirvana.
11 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Ochelarii : parerile voastre ! Empty
MesajSubiect: Ochelarii : parerile voastre !   Ochelarii : parerile voastre ! EmptyVin Apr 03, 2009 5:04 am

De multe ori atunci cand iti pui ochelari : pentru corectarea vederii sau pt alceva de sanatate iti pui o intrebare : Oare cum o sa arat?! sau Oare ceilalti o sa ma creada o tocilara?! sau Oare o sa mai placa ...?! sau tot felul de alte intrebari. Ce credeti despre asta ?
FOLOSITORI SAU ORIBILI!!!!???
Scrieti aici parerile voastre despre ochelari si spunetk daca purtati ochelari sau nu ..
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Ochelarii : parerile voastre ! Empty
MesajSubiect: Eu nu port ochelari !!   Ochelarii : parerile voastre ! EmptySam Apr 04, 2009 7:39 am

Eu nu port ochelari si bine ca nu port deoarece as arata groaznic ! In general , nu imi plac deloc ochelarii si multumesc tuturor ca nu ii am . Eu apreciez oamenii cu ochelari , dar nici nu le trag cu sutul . Adica sunt ca toti ceilalti!
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Ochelarii : parerile voastre ! Empty
MesajSubiect: Re: Ochelarii : parerile voastre !   Ochelarii : parerile voastre ! EmptySam Apr 04, 2009 9:18 am

ochelarii sunt niste chestii foarte normale adik nui nicio rusine sa porti ochelari si sunt chiar necesari . eu nu port ochelari, nush dak as vrea sau nu sa port da dar pt unele persoane sunt necesari mai bn cu ochelari decat orb nu?
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Ochelarii : parerile voastre ! Empty
MesajSubiect: Re: Ochelarii : parerile voastre !   Ochelarii : parerile voastre ! EmptyLun Iun 01, 2009 9:13 pm

Multi poarta ochelari din clasa I sau din clasa a IV maxim ..
sau unii de mai mici
din probleme de vedere etc
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Ochelarii : parerile voastre ! Empty
MesajSubiect: Re: Ochelarii : parerile voastre !   Ochelarii : parerile voastre ! EmptyMar Iun 02, 2009 7:24 pm

Da , dar mie mi se par oamenii care poarta ochelari mai inteligenti ..
Sau asa mi se par mie !
Sus In jos
Danutza
ßõþöç
ßõþöç
avatar


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 29
Location : Cluj
Bani : 14
Data de inscriere : 19/05/2009

Ochelarii : parerile voastre ! Empty
MesajSubiect: Re: Ochelarii : parerile voastre !   Ochelarii : parerile voastre ! EmptyMar Iun 02, 2009 8:33 pm

Ochelarii de vedere sunt o chestie normala, daca ai nevoie de ei pur si simplu ii porti fara a trebui sa-ti fie jena. Numai la noi se intampla sa-ti fie jena de niste lucruri normale ! In alte parti oamenii sunt mai relaxati si nu iau niciodata in deradere lucrurile normale sau firesti.
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Ochelarii : parerile voastre ! Empty
MesajSubiect: Re: Ochelarii : parerile voastre !   Ochelarii : parerile voastre ! EmptyJoi Iun 04, 2009 8:03 am

As vrea sa aflu si persoanele care poarta ochelari .
CINE POARTA OCHELARI !
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Ochelarii : parerile voastre ! Empty
MesajSubiect: Re: Ochelarii : parerile voastre !   Ochelarii : parerile voastre ! EmptyMier Aug 05, 2009 6:43 am

Eu port ochelari si sa stiti ca sunt folositori,dar deloc buni,ma simt ingrozitor cu ei la ochi,de parce as avea...nu stiu!Eu ii port pentru ca imi ajuta vederea si nu pot sa vad fara ei rea bine!Asa ca nu am ce face... Smiley14
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Ochelarii : parerile voastre ! Empty
MesajSubiect: Re: Ochelarii : parerile voastre !   Ochelarii : parerile voastre ! EmptyMier Aug 05, 2009 8:42 am

Da , te inteleg , am vazut o poza cu tine pe fostul forum .
Dar in unele cazuri oamenii cu ochelari sunt mai destepti .
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Ochelarii : parerile voastre ! Empty
MesajSubiect: Re: Ochelarii : parerile voastre !   Ochelarii : parerile voastre ! EmptyMier Aug 05, 2009 11:52 pm

Da,dar nu intodeauna!De exemplu multa lume pe care cunost rde de mine pentru ca port ochelaari!Nu te simti niciodata prea bine cu ohelari,iar eu pot sa scap de ei daca o sa fac operatie cu laserul la 18 ani sau mai incolo de 18...
Sus In jos
Doopkz :X
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Doopkz :X


Numarul mesajelor : 106
Varsta : 25
Location : Ploiesti
Bani : 96
Data de inscriere : 02/08/2009

Ochelarii : parerile voastre ! Empty
MesajSubiect: Re: Ochelarii : parerile voastre !   Ochelarii : parerile voastre ! EmptyJoi Aug 13, 2009 8:46 pm

Eu ii consider folositor..

Ce conteaza cum arati..Conteaza sa te faci bine si sa vezi cum trebuie..

Sanatatea e mai presus decat moda....
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Ochelarii : parerile voastre ! Empty
MesajSubiect: Re: Ochelarii : parerile voastre !   Ochelarii : parerile voastre ! EmptyJoi Aug 13, 2009 11:12 pm

Da,stiu asta Mada,dar din nefericire nu te mai poti face mai buna cu vederea,in cazul meu! Sad
Sus In jos
Asyutza
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Asyutza


Numarul mesajelor : 421
Varsta : 28
Location : în congelator... mamăăă... câtă îngheţată xD
Bani : 11
Data de inscriere : 22/10/2009

Ochelarii : parerile voastre ! Empty
MesajSubiect: Re: Ochelarii : parerile voastre !   Ochelarii : parerile voastre ! EmptyVin Noi 06, 2009 10:31 pm

Hmm... nu a purtt ochelari, si nu cred ca voi purta... desi nu mi'as face griji in legatura cu (,) cum voi arata dupa aparitia acestora... Desi acum daca incerc o pereche a unorcolege ce poarta, ma confunda des cu o profesoara ^_^'
Cred ca unori chiar i da stil..
Sus In jos
-MissTsukkii.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
-MissTsukkii.


Numarul mesajelor : 587
Varsta : 29
Location : în râşniţa de cafea
Bani : 46
Data de inscriere : 27/10/2009

Ochelarii : parerile voastre ! Empty
MesajSubiect: Re: Ochelarii : parerile voastre !   Ochelarii : parerile voastre ! EmptyLun Noi 16, 2009 9:35 pm

Da nici eu nu am purtat niciodata si cred ca nu am sa port am incercat de la o colega dar arat ciudat >.< In mare parte asta e caci majoritatea nu ii poarta de placere ci de nevoie .
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Ochelarii : parerile voastre ! Empty
MesajSubiect: Re: Ochelarii : parerile voastre !   Ochelarii : parerile voastre ! EmptySam Noi 28, 2009 9:57 pm

si io port ochelari din clasa a3a, si mi s-a zis ca trebuie sa ii port toata viata
da io nu vreau sa ii port ca mi se pare ca sunt urata cu ei ,da nu am ce sa fac ,ca daca nu ii port nu o sa mai vad bine
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Ochelarii : parerile voastre ! Empty
MesajSubiect: Re: Ochelarii : parerile voastre !   Ochelarii : parerile voastre ! EmptyDum Noi 29, 2009 1:10 am

Eu in clasa a II a ( parca ) o obligam pe mama sa mearga cu mine la un control ca sa imi faca ochelari . Pe mine nu ma deranjeaza persoanele care poarta ochelari ... Pentru mine aspectul fizic chiar nu conteaza ..
Sus In jos
-MissTsukkii.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
-MissTsukkii.


Numarul mesajelor : 587
Varsta : 29
Location : în râşniţa de cafea
Bani : 46
Data de inscriere : 27/10/2009

Ochelarii : parerile voastre ! Empty
MesajSubiect: Re: Ochelarii : parerile voastre !   Ochelarii : parerile voastre ! EmptyVin Dec 04, 2009 11:13 am

Hmm eu nu am avut niciodata probleme cu ochii si nici nu vreau sa am ,adeca nu mar supara sa am ochelari dar nu imi plac.
Sus In jos
Locust
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Locust


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 26
Bani : 189
Data de inscriere : 10/01/2012

Ochelarii : parerile voastre ! Empty
MesajSubiect: Re: Ochelarii : parerile voastre !   Ochelarii : parerile voastre ! EmptyDum Iun 03, 2012 8:55 pm

Annie a scris:
Da,dar nu intodeauna!De exemplu multa lume pe care cunost rde de mine pentru ca port ochelaari!Nu te simti niciodata prea bine cu ohelari,iar eu pot sa scap de ei daca o sa fac operatie cu laserul la 18 ani sau mai incolo de 18...
Şi eu tot aşa, dacă mă operez la 18 ani scap de ochelari.
Deci eu port ochelari de la 6-7 ani. Uni oameni mi-au spus că îmi stă mai bine cu ochelari, alţii invers. Oricum, mă gândeam să îmi iau lentile, să văd şi eu cum este să nu ai ochelarii pe nas.
De-alungul timpului cred că s-au mai trezit 2-3 şmecheri să fac mişto de mine, dar m-a durut fix în paişpe de părerea lor. Chiar dacă îmi stă rău cu ochelari, nu prea îmi pasă, că doar nici fără ei nu aş fi cine ştie ce. M-am obijnuit să îi port, singurul lucru care mă deranjează la ei este faptul că mă fac să par aşa de cuminte şi inocentă... Smiley12
Toţi cred asta despre mine până mă cunosc cu adevărat. rade cu lacrimi
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

Ochelarii : parerile voastre ! Empty
MesajSubiect: Re: Ochelarii : parerile voastre !   Ochelarii : parerile voastre ! EmptyLun Iun 04, 2012 2:48 am

DXD a scris:
Annie a scris:
Da,dar nu intodeauna!De exemplu multa lume pe care cunost rde de mine pentru ca port ochelaari!Nu te simti niciodata prea bine cu ohelari,iar eu pot sa scap de ei daca o sa fac operatie cu laserul la 18 ani sau mai incolo de 18...
Şi eu tot aşa, dacă mă operez la 18 ani scap de ochelari.
Deci eu port ochelari de la 6-7 ani. Uni oameni mi-au spus că îmi stă mai bine cu ochelari, alţii invers. Oricum, mă gândeam să îmi iau lentile, să văd şi eu cum este să nu ai ochelarii pe nas.
De-alungul timpului cred că s-au mai trezit 2-3 şmecheri să fac mişto de mine, dar m-a durut fix în paişpe de părerea lor. Chiar dacă îmi stă rău cu ochelari, nu prea îmi pasă, că doar nici fără ei nu aş fi cine ştie ce. M-am obijnuit să îi port, singurul lucru care mă deranjează la ei este faptul că mă fac să par aşa de cuminte şi inocentă... Smiley12
Toţi cred asta despre mine până mă cunosc cu adevărat. rade cu lacrimi

Idem, piticot. Asa sunt si eu..ce sa-i faci? Mai am 2 ani pana devin majora, insa eu ii port doar cand sunt la PC, scriu sau citesc. In rest sunt mioapa-fara-benoclu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ochelarii : parerile voastre ! Empty
MesajSubiect: Re: Ochelarii : parerile voastre !   Ochelarii : parerile voastre ! Empty

Sus In jos
 
Ochelarii : parerile voastre !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Poreclele voastre
» Notele Voastre
» Blogurile voastre
» Imaginile voastre preferate
» ID-urile voastre de mess

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente