ღAllgirlsღ
Se apropie vacanta ! 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Se apropie vacanta ! 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Se apropie vacanta !

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Se apropie vacanta ! Empty
MesajSubiect: Se apropie vacanta !   Se apropie vacanta ! EmptyMier Iun 09, 2010 7:57 am

Deoarece vine vacanta , ne-am gandit sa facem un astfel de subiect .
Voua va place cand vine vacanta sau parca vi se pare ca timpul a zburat ? Fiecare isi exprima altfel opinia .
Iar acesta este subiectul perfect unde puteti scrie .
Sus In jos
Minnism
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Minnism


Numarul mesajelor : 967
Varsta : 29
Location : Eforie Sud
Bani : 513
Data de inscriere : 17/01/2010

Se apropie vacanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Se apropie vacanta !   Se apropie vacanta ! EmptyJoi Iun 10, 2010 7:17 am

este a doua vacanta pe care o astept cu toata inima...in primul rand am mai mult timp pentru blogul meu si in al doilea rand post sa stau mai mult pe forum
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Se apropie vacanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Se apropie vacanta !   Se apropie vacanta ! EmptyJoi Iun 10, 2010 8:04 am

Vacantaaaaaa mai avem maine ca este premierea si apoi 3 luni fara scoala, fara teme, fara profi, fara stres.............. perfect
Anul acesta este singurul care mi se pare ca atrecut foarte repede si sunt sigura ca o sa imi fie dor de o persoana pe timpul vacantei Se apropie vacanta ! 14767 asta e singura parte rea
In rest totul e cum nu se poate mai bine
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Se apropie vacanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Se apropie vacanta !   Se apropie vacanta ! EmptyJoi Iun 10, 2010 9:01 am

Si la mine la fel , a trecut de parca am batut din palme . Parca ieri am avut prima ora de istorie . Brr .
Barbie , mai avem si teme de vacanta . Shit !
Sus In jos
M.O.
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
M.O.


Numarul mesajelor : 3754
Varsta : 25
Location : in bolul cu inghetata
Bani : 915
Data de inscriere : 21/03/2010

Se apropie vacanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Se apropie vacanta !   Se apropie vacanta ! EmptyJoi Iun 10, 2010 9:22 am

Eu am luat de azi vacanta, am fost azi la scoala doar pentru am lua carnetul apoi am jucat volei si am plecat acasa. Si bine ca nu am teme pentru vacanta.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Se apropie vacanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Se apropie vacanta !   Se apropie vacanta ! EmptyJoi Iun 10, 2010 8:12 pm

Ce bine ! Eu am 200 de exercitii la matematica si la romana un caiet .
Nu imi place Sad . Dar cred ca le voi face pe sarite :)
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Se apropie vacanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Se apropie vacanta !   Se apropie vacanta ! EmptyJoi Iun 10, 2010 10:34 pm

Eu nu am nici o tema pe vacanta
Sus In jos
Continut sponsorizat





Se apropie vacanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Se apropie vacanta !   Se apropie vacanta ! Empty

Sus In jos
 
Se apropie vacanta !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Se termina Vacanta !
» soo o vacanta de a mea
» Vacanta de Paste
» Prietenii , in vacanta
» da si vacanta mea ideala...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Scoala & CO-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente