ღAllgirlsღ
stilul tau personal 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
stilul tau personal 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 stilul tau personal

In jos 
+17
Micutsa13
Criss şoseţică !
Hypnosis
M.O.
© schnitzel bă
davida
xOxvedetaxOx
Haruki
Barbie :*
Asyutza
Criminal.Mind
-MissTsukkii.
Bittersweet
Flory.Chan
Nirvana.
Sunshine
Chocolate gone Mad
21 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: stilul tau personal   stilul tau personal EmptyMier Apr 08, 2009 4:13 am

hmm dupa cum stim cu totii unele persoane nu se incadreaza in nici un stil vestimentar ci au stilul lor propriu de a se imbraca cear fi sa va descrieti putin stilul vostru vestimentar fie ca se incadreaza in cele 6 stiluri fie ca e stilul vostru propriu. incep eu
imi place sa port: haine viu colorate ,pantaloni, accesorii facute manual da nu numai , genti mari cu barete lungi, tenisi etc
urasc sa port: papuci cu toc, chestii care au sclipici
nu prea imi place sa port: fuste (imi plac numai unele fuste mai deosebite) rochii , pantaloni scurti, ochelari de soare, palarii, sepci .
bun acum e randul vostru
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptyJoi Apr 09, 2009 6:49 am

Mie imi place mereu sa ma imbrac in tendinte , in general , imi place sa ma imbrac in blugi , mai jos lipiti de picior ! Imi plac hainele sclipicioase , roz si mov !
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptySam Apr 11, 2009 10:22 pm

Mie imi place sa ma imbrac in mov : culoarea mea preferata , imi plac blugii cu talie inalta , cu basketzi !
I love my style !
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptySam Apr 18, 2009 7:27 am

asa basketzi la putere :king:
Sus In jos
Flory.Chan
-None
-None
Flory.Chan


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 30
Bani : 6
Data de inscriere : 18/04/2009

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: ASA sunt si eu :)) super   stilul tau personal EmptySam Apr 18, 2009 10:55 pm

tonykop a scris:
Mie imi place mereu sa ma imbrac in tendinte , in general , imi place sa ma imbrac in blugi , mai jos lipiti de picior ! Imi plac hainele sclipicioase , roz si mov !
asa sunt si eu :0 ! post editat - exces de smile-uri !
Si trebuie sa iti spui lookul tau personal !
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptyDum Apr 26, 2009 1:29 am

Am editat mesajul lui Flory.Chan deoarece nu toti oamenii sunt chiar la fel , au si ei altceva ..
Sus In jos
Bittersweet
ßõþöç
ßõþöç
Bittersweet


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 29
Bani : 25
Data de inscriere : 16/10/2009

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptyVin Oct 16, 2009 4:56 am

Eu ma imbrac cu blugi in general mai largi dar imi plac si aia stramti, bluze...hmm am pretentii la asta trebuie neaparat sa aiba ceva inteligent scris pe ele. iar in picioare skateri sau basketi.
Urasc lucrurile prea sclipitoare care ies in evidenta, rozul aprins si adidasi.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptyVin Oct 16, 2009 10:41 pm

Nici eu nu am curajul sa port roz aprins . In general prefer movul . Si tricourile dar sa scrie cv dragutz pe el - la blugi la toti trebuie sa ii scurtez - sunt intre marimea de adulti si cel de copii - .
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptyLun Oct 26, 2009 10:29 am

Fluturas a scris:
Eu ma imbrac cu blugi in general mai largi dar imi plac si aia stramti, bluze...hmm am pretentii la asta trebuie neaparat sa aiba ceva inteligent scris pe ele. iar in picioare skateri sau basketi.
Urasc lucrurile prea sclipitoare care ies in evidenta, rozul aprins si adidasi.
si eu urasc rozul(mai ales aprins) si sclipiciul no sa ma vedeti niciodata cu roz si sclipici si ar purta numa bascketi. cat despre bluze hmmm tre sa fie originale, atat croiul cat si culoarea si chiar desenele daca are asa ceva... ce pot sa spun in materie de haine sunt foarte pretentioasa
Sus In jos
-MissTsukkii.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
-MissTsukkii.


Numarul mesajelor : 587
Varsta : 29
Location : în râşniţa de cafea
Bani : 46
Data de inscriere : 27/10/2009

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptyMier Oct 28, 2009 8:49 am

Hmm my style
Ohh` eu ma imbrac de obicei cu blugi sau pantaloni negri stramti,prefer sa port tenesi,bascketi sau orice in genul asta,bluze majoritatea negre sau rosi,sau alta culoare exceptand cele aprinse. Imi place ca bluzele mele sa aiva un imprimeu ca de ex cu Jack Sckeleton.
Deci stilul meu imbinati :rap,rock,funky,sckater si putsinel emo. :)
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptyVin Oct 30, 2009 9:44 am

ooo Jack Skellington din Nightmare Before Christmas imi place filmu ala si ador melodiile Bostan suparat
Sus In jos
Criminal.Mind
ßõþöç
ßõþöç
Criminal.Mind


Numarul mesajelor : 91
Varsta : 28
Location : Temeschwar
Bani : 68
Data de inscriere : 29/10/2009

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptySam Oct 31, 2009 4:30 am

Eh...Stilul meu...Imi place sa combin culorile(Deci acu' chiar am motive pentru care sa ma duc la liceu' de arte plastice)...Port orice-mi vine la indemana si ador bluzele car vin pe gat...La scoala mai ales...Cand se sparg colegii nu tre` sa le simt mirosu'...Dar am spus...Nu ma prea pasioneaza cu ce ma imbrac atata timp cat am haine pe mine^^
Sus In jos
Asyutza
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Asyutza


Numarul mesajelor : 421
Varsta : 28
Location : în congelator... mamăăă... câtă îngheţată xD
Bani : 11
Data de inscriere : 22/10/2009

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptyVin Noi 06, 2009 10:26 pm

Ou... stitlul meu... este chiar propiu >_<
Nu'mi prea place sa ies in evidenta cu tot ce este la moda, asa ca mereu combin totul incat s apar cat mi naturala :]
Insa deseori, combin prea bine stitlurile si nu iese cum imi doresc deloc ... de exemplu odata m'am "incalcit" intre stitlul emo si barbie :lol: am reusit a ma face papusa emo, la scoal nu am scapat cteva zile de aceasta precla "Barbie girl " iar faza este ca urasc tot ce tine de ro si barbie TT.TT Insa cel mai mult prefer sa am un stil simplu, usor de acmoda si cat mai sport Very Happy
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptyDum Dec 06, 2009 1:35 am

Eu ador culorile vii rosu,mov,roz,galben... vara de obicei port fuste, cu un top dragut, care sa se asorteze cu fusta si in picioare balerini urasc tot ce tine de o tinuta sport in special pantaloni de trening
si iarna de obicei pantaloni stramti de culori inchise,si o bluza colorata si botine cam asta este stilul meu ❤
Sus In jos
Haruki
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Haruki


Numarul mesajelor : 203
Varsta : 27
Bani : 53
Data de inscriere : 06/01/2010

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptyMier Ian 06, 2010 8:37 am

Pai eu ma asortez mai mult dupa stare dar nu prea port fuste sau rochii port mai mult blugi care sa se asorteze cu starea si imbracamintea mea adica si cu coafura nu port orice toc si nici ori ce pantof.Desi nu imi place sa ies in evidenta de obicei nu prea ma cam intereseaza cum arat.
Sus In jos
xOxvedetaxOx
-None
-None
xOxvedetaxOx


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 29
Bani : 2
Data de inscriere : 15/01/2010

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptyVin Ian 15, 2010 6:21 am

stilul tau personal 492254 cam vechi forum asta


in fine dak vedeti ce scriu bine dak nu nu:




mie imi place sa fiu la moda: de exemplu azi m-am imbracat intr-un tricou alb cu un animal print, o esarfa cum se poarta acum...niste pantaloni cu talie joasa albastrii inchis(un fel de blugi) nijtte cizme de primavara-toamna, parul mot si coada, si imi place sa colectionez cercei...si mi-am pus unii albastrii inchis, si mi-am pus un ceas de la play boy...si un fel de bolerio d&g
Sus In jos
davida
-None
-None
davida


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 26
Bani : 10
Data de inscriere : 16/01/2010

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptySam Ian 16, 2010 7:06 am

mie imi plake sa port in general blugi stramti cu bluze sport adidas nike puma .....nu ma prea imbrak elegant......stilul meu s-ar incadra in funky......:X:Xurasc vestimentatia playboy ..... stilul tau personal Icon_exclaim
Sus In jos
© schnitzel bă
-None
-None
© schnitzel bă


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 113
Location : sub pat.
Bani : 19
Data de inscriere : 15/12/2009

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptySam Mar 13, 2010 9:59 pm

mi-i se spune ca ma imbrac ciudat.;-??
iar mama spune ca sunt trendy flendry stilul tau personal 955876
am cateva perechi de blugi[negrii roz si mov] cu 48 de taieturi fiecare si mai am blugi negrii stramti si o pereche de blugi albastrii decolorati.
imi place sa port camasi cu patratele si cravata.;3
imi place sa port hanorace si tricouri largi.<3
majoritatea timpului port tenisi converse.<33333333
imi ador ghiozdanul cu Jack Skellington.=p~!
si imi ador caciulile alea de care ii freaca multi grija: una turcoaz una neagra si una roz.<3
si ador esarfele cu patratele;multicolore si ciudate.xD
Sus In jos
M.O.
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
M.O.


Numarul mesajelor : 3754
Varsta : 25
Location : in bolul cu inghetata
Bani : 915
Data de inscriere : 21/03/2010

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptyDum Apr 04, 2010 12:46 am

Pai...mie imi place sa ma imbrac cu niste blugi si o bluza si niste adidasi!
Sus In jos
Hypnosis
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Hypnosis


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 26
Location : Somewhere
Bani : 275
Data de inscriere : 02/09/2010

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptyMar Sept 07, 2010 4:35 am

Stilul meu...sa vedem...
Imi place sa port blugi skinny,pantaloni negri dar si colorati(fara alb sau galben),pantaloni scurti de blugi,tricourile cu trupe,maieuri dragute,tricouri cu imprimeuri funny,camasi in carouri,hanorace,ca accesorii bratari,jambiere,lanticuri,margele negre.,iar in picioare skati sau converse.
Cam asta e stilul meu.. :trupa:


Ultima editare efectuata de catre Karly in Mier Aug 24, 2011 3:22 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptyMar Sept 07, 2010 6:45 am

Karly a scris:
Stilul meu...sa vedem...
Imi place sa port blugi skinny,pantaloni negri dar si colorati(fara alb sau galben),pantaloni scurti de blugi,tricourile cu trupe,cu imprimeuri funny,camasi in carouri,hanorace,ca accesorii bratari,jambiere,lanticuri,margele negre(sunt foare gothice:x),pentagrama mea,curele cu tinte,etc.,iar in picioare skati sau converse.
Cam asta e stilul meu...as spune rock-punk :trupa:


Off.. de la ce firma ai skater .?



Eu ma imbrac in :) Pantaloni negri . bluze cu pantera roz . :-@ asa . imi place sa port converse . :) si skater . de la vans sau globe . bluze cat mai simpe . accesori bratari cercei . ... iarna port UGG . stilul tau personal 276917


Urasc . Fustele . Rochile . Lanturile . Gentile elegante . stilul tau personal Icon_pale Sa imi pun zece mi de accesori si nici una sa nu fie de calitate . stilul tau personal 916927
Sus In jos
Hypnosis
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Hypnosis


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 26
Location : Somewhere
Bani : 275
Data de inscriere : 02/09/2010

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptyMar Sept 07, 2010 7:34 am

pai am gasit in deichmann niste skati..scrie vty pe ei :)
dar mai sunt si de la globe,osiris sau dc shoes...pacat ca nu am gasit in mall:(
Sus In jos
Micutsa13
-None
-None
Micutsa13


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 26
Location : Ineu ;;) Jud Arad
Bani : 50
Data de inscriere : 05/09/2010

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptyMier Sept 08, 2010 6:00 am

pai am stilul meu in orice=)))

adica B-) gen : Un tricou roz;Wink,pantaloni de trening negri rade cu lacrimi hanoracu meu fav :shock: cu anime :X , papushele dalea micutse ;Wink si baschetzi mei rooz ;Winkrade cu lacrimi da stiuu...multe chesti roz 8-| imi sta bine cu culoarea asta 8-|
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptyMier Sept 08, 2010 6:10 am

of.. mie nu prea imi place roz . Acum port mai mult tigani .. ;Wink
Sus In jos
Hypnosis
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Hypnosis


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 26
Location : Somewhere
Bani : 275
Data de inscriere : 02/09/2010

stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal EmptyMier Sept 08, 2010 10:20 am

nici mie nu imi place rozul:|
Sus In jos
Continut sponsorizat





stilul tau personal Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal Empty

Sus In jos
 
stilul tau personal
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Stilul lui MJ
» Stilul elegant
» Stilul crazy look
» Stilul Etno
» Stilul etno

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente