ღAllgirlsღ
Desenul Saptamanii #1 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Desenul Saptamanii #1 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Desenul Saptamanii #1

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Undercover Lover
ßõþöç
ßõþöç
Undercover Lover


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 30
Location : Amsterdam,Nederland
Bani : 38
Data de inscriere : 27/07/2010

Desenul Saptamanii #1 Empty
MesajSubiect: Desenul Saptamanii #1   Desenul Saptamanii #1 EmptyJoi Iul 29, 2010 6:44 am

Buna.Sper ca nu am deranjat pe nimeni indraznit sa fac acest concurs ^^' Daca exista vreo problema,va rog sa inchideti topicul fara dispute :)

Ok,ma gandeam ca exista printre fetele de pe forum , fete cu talent la desen. Asa ca,nu ezitati sa o aratati:)

Dupa cum spune si titlul,trebuie sa realizati un desen,in creion sau acuarela.Puteti sa il scanati,sau sa il fotografiati (daca fotografiati,va rog sa o faceti cat mai clar,sa se poata intelege ceva >->)

REGULI :
1. Nu copiati de pe internet !
2. Nu faceti desene digitale,sau ma rog,in Paint ,Photoshop sau alte programe.
3.Nu va inspirati de la alti colegi.
4.Mi-ar placea sa nu aveti vre-un model anume,adica sa "transcrieti" vre-o imagine.
5.Trebuie sa va semnati neaparat cu nickname-ul de pe site:) Si va rog sa fie scris de mana,nu adaugat in vreun anumit program.


Dimensiunile nu prea ma intereseaza,dar va rog sa nu exagerati,nici sa nu le puneti prea mici.

!! TEMA : WONDERLAND !!
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Desenul Saptamanii #1 Empty
MesajSubiect: Re: Desenul Saptamanii #1   Desenul Saptamanii #1 EmptyJoi Iul 29, 2010 10:02 pm

Trebuia facut in concurs nu in administratie
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Desenul Saptamanii #1 Empty
MesajSubiect: Re: Desenul Saptamanii #1   Desenul Saptamanii #1 EmptyJoi Iul 29, 2010 10:54 pm

Am mutat subiectul .
Ma voi inscrie si eu .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Desenul Saptamanii #1 Empty
MesajSubiect: Re: Desenul Saptamanii #1   Desenul Saptamanii #1 Empty

Sus In jos
 
Desenul Saptamanii #1
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bannerul Saptamanii 3
» Bannerul săptămânii 1.
» Bannerul Saptamanii 2
» Tinuta saptamanii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Arhiva concursuri-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente