ღAllgirlsღ
Mai multa activitate ! - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Mai multa activitate ! - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Mai multa activitate !

In jos 
+12
Ancutica
adryan94
Sandy
Minnism
ada
Annie
Criss şoseţică !
andre97andre
M.O.
Barbie :*
Sunshine
Nirvana.
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Mai multa activitate ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Mai multa activitate !   Mai multa activitate ! - Pagina 2 EmptyMier Aug 04, 2010 5:05 am

Rezumarea primului mesaj :

Da , bine , stiu ca e vara , va distrati , dar macar 5 sau 10 mesaje pe zi daca faceti e ok . In ultima saptamana nu se mai posteaza de loc .
Nu vreau sa fiu rea , numai ca eu nu mai am unde sa postez . Va rog eu din tot sufletul sa mai postati .
Ok ?


Ultima editare efectuata de catre <3 Slash in Mar Ian 10, 2012 8:18 am, editata de 1 ori
Sus In jos

AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Mai multa activitate ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mai multa activitate !   Mai multa activitate ! - Pagina 2 EmptyMier Feb 16, 2011 7:13 am

Eu sunt aici .
Promit si eu mai multa activitate . Ma bucur ca si tu mai postezi si Danuta Wink
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Mai multa activitate ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mai multa activitate !   Mai multa activitate ! - Pagina 2 EmptyMier Feb 16, 2011 7:25 am

Eu eram activ doar ca vizitator cac nu puteam posta ca as fi facut dublu post.
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Mai multa activitate ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mai multa activitate !   Mai multa activitate ! - Pagina 2 EmptyDum Feb 20, 2011 5:55 am

Eu?
Very Happy
Am facut tot posibilul sa fiu activa. Si vreau sa fac ale naibi de posturi mai multe! Sa intru in top postatori rade cu lacrimi dar scoala asta.. uf!
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Mai multa activitate ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mai multa activitate !   Mai multa activitate ! - Pagina 2 EmptyDum Feb 20, 2011 6:08 am

Iti apreciez efortul , Danuta . Esti una dintre cele mai active postatoare ale forumului .
Iti multumesc . Si vad in ultimul timp mai multa activitate . Sper sa avem 35.000 cat mai curand .
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Mai multa activitate ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mai multa activitate !   Mai multa activitate ! - Pagina 2 EmptyDum Feb 20, 2011 6:19 am

Foarte foarte curand! Doar ca scoala ne incetineste pe unii...
Sus In jos
Minnism
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Minnism


Numarul mesajelor : 967
Varsta : 29
Location : Eforie Sud
Bani : 513
Data de inscriere : 17/01/2010

Mai multa activitate ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mai multa activitate !   Mai multa activitate ! - Pagina 2 EmptyDum Feb 20, 2011 7:29 am

Imi cer scuze ca sunt inactiva,dar incerc sa intru cand pot pe forum si sa las cateva mesaje
Sus In jos
demented
ßõþöç
ßõþöç
demented


Numarul mesajelor : 40
Varsta : 29
Location : Bucharest
Bani : 45
Data de inscriere : 19/02/2011

Mai multa activitate ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mai multa activitate !   Mai multa activitate ! - Pagina 2 EmptyMar Feb 22, 2011 1:15 am

Pai daca vrem sa ajutam forum`ul sa aiba activitate , ar trebui sa`l postam pe alte site`uri care accepta asta. Sa dam mass`uri , sa`l punem la statusuri. Sa trimita admina un email la revistele Popcorn si Bravo,stiu ca si ele fac reclama gratuita. Asta ne`ar aduce multi useri noi.
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Mai multa activitate ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mai multa activitate !   Mai multa activitate ! - Pagina 2 EmptyMar Feb 22, 2011 1:57 am

Aceasta idee i-am dat-o si eu,dar nu cred ca-n aces topic.
Sus In jos
andre97andre
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
andre97andre


Numarul mesajelor : 157
Varsta : 26
Location : Targu Jiu
Bani : 88
Data de inscriere : 19/06/2010

Mai multa activitate ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mai multa activitate !   Mai multa activitate ! - Pagina 2 EmptyMier Iun 22, 2011 10:40 pm

M-am intors si eu pe forum. E vara si voi putea intra mai des si voi incerca sa fiu activa chiar daca doar dimineata si seara pentru ca in rest sunt pe afara, la piscina etc.Very Happy
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Mai multa activitate ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mai multa activitate !   Mai multa activitate ! - Pagina 2 EmptyJoi Iun 23, 2011 12:55 am

Welcome back .
Ma bucur tare mult ca ai revenit .
Happy posting !
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Mai multa activitate ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mai multa activitate !   Mai multa activitate ! - Pagina 2 EmptyVin Aug 12, 2011 11:54 pm

Citat :
M-am intors si eu pe forum. E vara si voi putea intra mai des si voi incerca sa fiu activa chiar daca doar dimineata si seara pentru ca in rest sunt pe afara, la piscina etc.

In timpul scolii toti spunem la fel, dar cand vine vara si ne striga marea? rade cu lacrimi ce facem atunci ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Mai multa activitate ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mai multa activitate !   Mai multa activitate ! - Pagina 2 EmptySam Aug 13, 2011 3:12 am

Eu nu prea mai am unde posta la RPG. Degeaba as posta in camrele celor inactivi. Sigur nu va raspunde nimeni. In rest in toate locurile am postat. Nu vreau sa fac double post.
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Mai multa activitate ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mai multa activitate !   Mai multa activitate ! - Pagina 2 EmptyLun Aug 22, 2011 6:08 am

Scuze calculatorul meu a fost stricat saptamana trecuta si azi mi la adus ce mult imi lipsea
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Mai multa activitate ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mai multa activitate !   Mai multa activitate ! - Pagina 2 EmptyLun Aug 22, 2011 11:50 pm

si mie mi s-a stricat intr-un timp. :| a fost nasspa.
Sus In jos
Mrawr
ßõþöç
ßõþöç
Mrawr


Numarul mesajelor : 59
Varsta : 26
Bani : 45
Data de inscriere : 05/03/2012

Mai multa activitate ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mai multa activitate !   Mai multa activitate ! - Pagina 2 EmptyMier Iul 25, 2012 7:32 am

Hm...e cam urat , putini membrii conectati in decursul a 24 ore , de la ce e asa urat? Forumul e ridicat , original , bine ingrijit , cu oameni buni , bine organizat ... Membrii la mesaje cam putini.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Mai multa activitate ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mai multa activitate !   Mai multa activitate ! - Pagina 2 EmptyJoi Iul 26, 2012 1:39 am

Mai nou au apărut paginile de pe Facebook si asta a cam luat activitatea forumurilor . Înainte de asta , forumul avea muult mai multă activitate .

Oricum , Facebook-ul o să se ducă o data şi o dată ..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mai multa activitate ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mai multa activitate !   Mai multa activitate ! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Mai multa activitate !
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Scorpions: concertele noastre inseamna foarte multa energie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Administrare-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente